Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
8. jún 2009

no, nestihla som viac napísať a už Riško otravoval, teraz zase plače Alex, spal dnes len 10 min. a stále provokuje a vymýšla, nie a nie zaspať. Ruší Riška 😠
Vladi, ja som sa chcela zastaviť, len sme niečo kecali, ja som išla hore odniesť čerešne a keď som prišla, teba už nebolo...len Vierka hovorila, že prišla tvoja mama, tak si išla s ňou...

tehulka4
8. jún 2009

caute zeny...jas a konecne pripajam aby som aj nieconapisala...cely vikendik sme boli u nasicha lebo u segri na hodoch a este aj dnes..pred nejakou hodkou som dorazila, este rychlo maleho okupat a napapat a teraz uz konecne spinka..som zvedava ako dlho..na to zajtrajsie stretko sa budeme snazit dostavit aj my s malym, uvidime ako sa zobudi a kedy sa vytrepeme von, inak ak by sme mesklai tak prideme za vami..hlavne mi povedzte kde to vlastne je necvh vieme kde. 😀

vladkaz1
8. jún 2009

je to v merkate 😀 jaaaj ja vobec nemam energiu 😝

bubadlo27
8. jún 2009

ahojte,
ked stihneme , aj my prideme na stretko, len mi nepiste este cas, uvidime ako nam to bude vychadzat 😉
cirkusanta mame na sluzobke, pride az neskoro vecer, tak nam ta aj vyhovuje, ze sa zabavime 🙂

tehu, keby sa nieco zmenilo, napis mi sms, pls 🙂

vladkaz1
8. jún 2009

medzi 16-17 povedzte si kedy, no nie ze ked stihneme .. spravte si cas 🙂 prosiiim 😀

tehulka4
8. jún 2009

vladi, ja to na nas vidim skor na tu 16:30 az 17:00...ale radi by sme prisli..teda na 90% prideme...a kde je este raz to merkato..este som tam nebola..sa hanbim... 😝

bubi, jasne ze dam vedeit..cislo mam, dam vediet... 😉

tehulka4
8. jún 2009

inac mrnus cely den kadi a kadi a hadajte co...ano spravne, zasa kadi...mam pocit ze nam ide dalsi svina zub... 😠

tehulka4
8. jún 2009

dala som prat este jednu pracku..mozno stihnem este jednu..mala by som aj pozehlit, ale to snad stihnem aspon trochu popri vas..uz ste mi za ten vikendik chybali..

bubadlo27
8. jún 2009

🙂 vladi, ja som myslela ze stihneme tak, ze musim obe deti obliect, napapat a tak, ale urcite dojdeme len kedy to je vo hviezdach ako sa vymotame 😀

vladkaz1
8. jún 2009

oki tak sa dohodnime na 17tu bude to asi najlepsie 😀 teskam sa len nech fakt neprasi rano ma dojde strihat tak mam uz paniku aby som neplakala alebo nenadavala drzte palce 🙂

tehulka4
8. jún 2009

takze ta 17:00 v merkate plati? alebo tie co sme z druzby sa niekde stretavame?

vladkaz1
8. jún 2009

mozeme sa stretnut na moste pri polik. o 16.45 moze byt?????

tehulka4
8. jún 2009

vladi jasne...budem vsetko robit pre to aby sme tam boli..neposles mi na seba do ip-ky cislo nech ti cinknem kdyby neco..

bubadlo27
8. jún 2009

oki my sa zariadime 😉

lyongirl
8. jún 2009

aj my sa budeme snažiť byť na moste o 16:45 😉 , na tých lavičkách pred poliklinikou, ok?

zabkatt
8. jún 2009

no dobre my budeme vonku už od nejakej tretej tak hádam že malý nebude zlý 😒 Takže o 17tej pa pa prchám spať

macka7
9. jún 2009

ahojte tak aj ja asi pridem 😉

stankatt
9. jún 2009

cafte, aj my sa asi zastavime 🙂 na 99,9% 😉

vladkaz1
9. jún 2009

jeee no teda aspon ze tak 😀 😀 tak druzbove mamicky 17 45 na moste 😉

zabkatt
9. jún 2009

moja 16:45 na moste nie 😀 17:00 vás tu už čakám niekde pri markovi, ked ma zbadáte s červeno čiernym kočíkom tak ma kopnite, donesiem ukázať aj nejaké hračky ak by ste chceli pre drobcova na kočík🙂)) 😀

stankatt
9. jún 2009

Gabi s malou som bola vcera u dokyny, bo ma cervenu a taku vyhadzanu susku 😠 , dala nam masticku tak uvidim....

vladkaz1
9. jún 2009

Stanka a co ma silny moc? alebo s coho? jaj chvalabohu Lucinka je uz zahojena

stankatt
9. jún 2009

vladi, ze nemam pouzivat vlhcene obrusky ☹ , ja som ich ani moc nepouzivala, ale min tyzden, ked nebola voda, tak asi vtedy som ich pouzivala castejsie... tak neviem , namazem a uvidim 😎

vladkaz1
9. jún 2009

a co vam dala? aky krem? imazol?

stankatt
9. jún 2009

ano, som zvedava, zatial to ma take iste....

amsi
9. jún 2009

Ahojte, nemáte niektorá skúsenosť s nadštandartnou izbou v trnavskej pôrodnici? Či ste boli spokojné a tak..dik

zabkatt
9. jún 2009

ja nie bola som v Topoľčanoch 😀

lyongirl
9. jún 2009

Ja som nemala nadštandartku, prišlo mi zbytočné vyhadzovať prachy za to, že som na samotke. Mala som aj tak izbu so sprchou a WCkom/náhoda, ale potešilo/ a boli sme na izbe 2, takže sme si super pokecali a aj tak som moc nevládala, tak som si hocikedy pospala a zadara 😀
Možno je nadštandartka lepšia v tom, že tam môžeš mať muža a to kedykoľvek...

vladkaz1
9. jún 2009

baby ja pridem az tam idem este do banky vyplatit plienky tak sa stretneme tam diki pa uz som smikana 😀

lyongirl
9. jún 2009

ok, tak zvyšok na moste, dúfam, že stíhame dovtedy vstať a vychystať sa, lebo Alex nechcel spať a zaspal neskôr ako inokedy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre