Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
25. jún 2009

2x za noc?Keby sa tak budil môj,to by bola Amerika.On je hore 5x a vyššie ☹ 😠

stankatt
25. jún 2009

cafte, Gabi to fakt? Monca spi od 8 mesiacov az do rana. Niekedy sa stane, ze chce dudel, ale to tak1x za noc... asi si vsimla ze mama ov noci neni moc prijemna a komunikativna.... tak drzi az do 6tej 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

gabuliik
25. jún 2009

No to fakt.Ja už som z neho tak unavená,že v noci mám potom na nho len nervy.Ale ,aby som mu moc nekrivdila sú dni,ked sa zobudí len 2x za noc.Ale to je málokedy.Teraz tú 5ku tahá už vyše týždna.A najlepšie na tom je,že už je hore o 6tej. 😝

gabuliik
25. jún 2009

Musím ísť,MM ma vyhána 😠 .Ale zajtra som tu jak na koni 😀

basado
25. jún 2009

sebastian je taky že, ked ide neskor spat tak, skor stane, aj o 6 😠 ale ked je víkend tam MM vstane a ide k nemu a mna necha spat 🙂 aj minuly víkend ma bolel zub. tak aj upratal aj navaril a aj babovku spravil. 😅
to mi bolo 😀 😀 😀

vladkaz1
25. jún 2009

baby moja spinka celu noc od narodenia to len v porodnici som bola hore cele 3 dni 😝 uplakana unavena nechceli mi dat UM ze sa musim rozkojit a ja mlieko nikde tak som aj dopadla a nejojila som vobec mlieko nikde ...
No mala uz spinka v svojom..chvala bohu som zvedava kedy prelezie k nam vcera sa dovalila o pol 2.. a spala dalej..
este varim mex. gulas MM si rozkazal ...
Basado v podstate ano aj nie.. do obyvacky ideme dat na vyplatu tu taliansku tapetu a v detskej je malovka na prd strasne tu idu zo steny flaky aj po 4 tom malovani tak na to kasleme a dame tapetu .. sme sa rozhodli ale prvorada je teraz ta do obyvacky lebo je draha jak svina a potom si ju uz nekupim nebudem mat na nu cela izba CCA 15 tis, tak chcem aspon 1 alebo 2 steny uvidim ako nam to vypocitaju v studiu..fakt sa tomu nerozumiem..
a malej dorobime ked sa nasetri alebo premalujeme to zas na bielo nech to tak nekrici ta jedna flakata stena ...

bubadlo27
25. jún 2009

vladka mam, zohnala som nieco 😉
moja krpana, tym ze nebola kojena prespala celu noc cca od 5 mesiacov 😉 a maly mi este neprespi celu, som happy ked je hore len 2 krat 😒 a to pije len MM a dalsie veci 🙂
takze nieco na tom umelom mlieku je 🙂

bubadlo27
25. jún 2009

ja som akurat teraz zistila, ze mame dnes presne 9 mesiacov 🙂 , som to ja ale za matku 😀 😀 😀

lyongirl
25. jún 2009

mne sa Alex budil ešte tieto Vianoce, čo neprespal celú noc a pýtal mlieko, no cez Vianoce som to zatrhla a prespí, zato Rišulo spí do 5 do rána, niekedy ho musím okolo 2hej zobudiť, čo mám toľko mlieka 😅 . Dúfam, že mu to zostane...

tehulka4
25. jún 2009

my ked mame stastne noci, tak tiez spime celu noc..akurat sem tam pomrnci ale spinka dalej, maximalne okolo 4-5 scucne trochu caju a spi do pol 8.. 😀 a ked mame tie nestastne noci tak je hore aj 20krta za noc, co nastastie enbyvacasto, lebo by som bola inak nervna.. 😀 😀 😀 a tiez bol maly prikrmovany aj UM kedze som mala pre neho malo MM a to bol do 2,5mesiaca kojeny..ale aj vtedy nejak nestrajkovaval..byval dva krat za noc hore..o 2 a 5..tak v tomto mam teda ozaj skvele dieta..

tehulka4
25. jún 2009

bubi, srdecne blahozelame.. 😉

bubadlo27
25. jún 2009

ked sa vam bude chciet, tak za nas pls zahlasujte

http://www.kamsdetmi.info/fotosutaz.php?id=7&si...

DAKUJEME 😉 🙂

tehulka4
25. jún 2009

bubi, stalo sa.. 😉

vladkaz1
25. jún 2009

ja som ti uz zahlasovala cez mail 😉

bubadlo27
25. jún 2009

dakujeme 🙂

dufam,ze to pocko sa konecne uz umudri, lebo toto je desne, deti su zle, doma nechcu spat a mamu asi zachvilu odvezu 😠

vladkaz1
25. jún 2009

ja som bola dnes s malou vonku po obede chvala bohu bolo pekne... dala som ti hlad aj za mojho MM kedze sa to potvrdzuje cez e mail 😉 idem do vane

tehulka4
25. jún 2009

inak tiez v to dufam, lebo uz ma z toho triafa..sak pod kocarom nosim este aj sveter pre aleho a tensi pulovrik a prsiplast a aj dazdnik, a ked idem na nakup tak sa mi tam prd zmesti,.... 😉

vladkaz1
25. jún 2009

no ved a ja mam este taky pidi kos na kociku takze nic moc.. parazol nemam vzdy zmoknem 😅 ...aspon ze mam taku velku tasku ze tam narvem aj nakup

tehulka4
25. jún 2009

ja teda dazdnik mama aj tak som vzdy mokra, takze mi je akurat tak na ostaru... 😀
inac buduci tyzden ked bude fajne, by sme mohli dat nejake to stretko niekde..

vladkaz1
25. jún 2009

🙂 no mohli by sme niekde na ihrisku oplotenom lebo v mercate ked sme boli som nic ine norobila len behala za malu som bola viacej ustvana nez ona

tehulka4
25. jún 2009

jasne..my sice nechodime tak nam je to jedno a na jednom mieste tiez nejak nevydrzime, tak ale skusit to mozme.. 😉

vladkaz1
25. jún 2009

no ved tam je to celkom pekne velke kde ste boli minule len aby bolo ok pocko a musim si zobrat zasobu tekutin je tam aj WC takze supis tutis .. 😀

tehulka4
25. jún 2009

a kde to je?

stankatt
26. jún 2009

bre ranko, tak mrna spinka 😀 😀 😀 😀 sak je hore od 6tej... to skore vstavanie nikdy neskonci? 😝 😝 😝 😝

stankatt
26. jún 2009

tak uz sme hore 😠 😠 😠 😠 to bola rychlovka 😠

vladkaz1
26. jún 2009

😉 Stano no co uz ja som sa dnes vyspala hihi moj tato konecne staval po vcerajsom dohovore ,vonku je ale dusno jak slak no zevraj ma zas po obede prsat 😝 moja tu tancuje a cakam na segru chceme ist von tak dufam ze nas nezastihne dazd

tehulka4
26. jún 2009

breeee ranecko.. 😉 my uz konecne spinkame, idem nieco uvarit k obedu aj ked neviem co...asi upecem zemiaky a na grile opeciem maso..clovek uz fakt envie co by varil.. 😠 tiez som zvedava ako dlho nam potrva kym budeme vyspany, lebo vcera to nebvolo bohvie co..

vladkaz1
26. jún 2009

mala praveze vcera zaspala jak babo preliezla s postielky o pol 3 hovoril MM ja som spala jak drevo hihi

zabkatt
26. jún 2009

ajoj ako babule ? my mávame teraz nejaké budivé noci, neviem čo je s malým tak dúfam že sa to čoskoro zmení lebo už padám na hubu. Cez víkend ideme asi ku svokrovcom tak nebudem na nete potom sa ozveme pa pa

lyongirl
26. jún 2009

bubi - aj ja som zahlasovala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre