Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
15. júl 2009

oki prdi pisem si zo sestru .. su chorucky chudence aj deti .. este som netepovala ale idem uz aj .. a pridi len zaklop na okienko

marcelkatt
15. júl 2009

Jasné mojko ešte spinká

vladkaz1
15. júl 2009

pridi nie prdi .. uz mam vytepovane zlatko idem kupit fajky a do DM tn tep a ked vstanete tak dojdite paa musim si aj kupit spirala bo uz mam suchu 😀 jaaaj vcera som spravila prvu platbu cez IB som zvedava ci im to pride do Peemu za internet

vladkaz1
15. júl 2009

mala uz spi chvalabohu ... jaj uz sa mi nic nechce ale musim este aspon vanu a zachod 😝

marcelkatt
15. júl 2009

Aj Erik konečne...

vladkaz1
15. júl 2009

co ste kde vsetci cely den??? Taak som sa povadila dnes v 101 tke za spiralu 😀

marcelkatt
15. júl 2009

Vladka si tu? A kto tu je?

vladkaz1
15. júl 2009

som tu si tu 😀 ako pokracujete.. nudime sa doma
😝 prave nam isla prec navseteva

marcelkatt
15. júl 2009

Ale polovica obývky je
Som zvedavá či to dnes bude, asi nie.. Lebo musí aj píliť a to može najviac do 22hej, aby sme nerušili susedov...

marcelkatt
15. júl 2009

Erik sa vypýtal 2x kakať... Som už bola nervózna, že sa pokaká.... No pekne do šerblíka. Musím byť trpezlivá... 🙂

stankatt
15. júl 2009

cafte, dnes sme boli v kamenaci, bolo super... vsetky deticky poslusne, len moja mala furt nejaky problem... pistala na cele kupko... na nech.... a teraz aste pisti u tatinka 😝

marcelkatt
15. júl 2009

Náš mal dnes deň D! Bol celý deň upišťaný, jedovitý a priečil sa. Vobec som ho nespoznávala.... Býva mrchavý to áno, ale toto, čo dnes robil...
Mali sme návštevu a predvádzal sa.. Smial sa mi do očí... No ako vymenené dieťa.

stankatt
15. júl 2009

a zistila som, ze mame hore 5 zubov 😲 a dole stale 2... nechce si to nechat pozriet.... mama by oratala...

marcelkatt
15. júl 2009

Stanka, blahoželáme k zúbkom 🙂 zvláda v pohodke rast zúbkov Monika? Náš čo zúbok, to teplota..

stankatt
15. júl 2009

ona celkom ano, len ja nie 😀 je strasne upistana a ja uz neviem kedy je to od zubkov a kedy ma len skusa 😎 , obcas viac kaka, ale inak OK. Teplotka len slaba, ani nemeriam.

stankatt
15. júl 2009

Inak uz si pripadam jak blbec, stale po nej len hucim... ona furt spekuluje a neposlucha... a jak sa jeduje... sa napne jak struna a pistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠 😠 😠 😠

marcelkatt
15. júl 2009

Teraz aj tie horúčavy, aj z toho môže byť umrnkaná asi... Nám pri zúbkoch nepomohli ani gély, maste. Iba Nurofen tlmil bolesti.

vladkaz1
15. júl 2009

cafte mala som prijemnu navsetvu 😀 ved vam mozno povie 😀 Boris kupe malu .. aj ja pojdem hii hned mam lepsiu naladu

marcelkatt
15. júl 2009

pošli z tej nálády aj mneeeee 🙂

vladkaz1
15. júl 2009

🙂 si unavena zlatko? ja upotena jak kon boli sme sa prejst mali sme po obede navsetevu ten kamos smrdel samy pot fuj .. ja to nechapem. 😝 😔 ale ja musim ist do vane mam od slapiek nohy jak .. 😝 aj spotena no vonku je otrasne dusno..
Boli sme na kofce Boris si kupil 2 farby dobre mu Robko poradil 😉

stankatt
15. júl 2009

koho?

marcelkatt
15. júl 2009

Jej, tak je spokojný? Unavená z Erika, vobec nespí ešte, vymýšľa. Obývačka už je, zajtra okolo lišty ešte a chodbu. dnes už nie, je moc hodín... Keby sa nemuselo píliť, tak pohoda.

vladkaz1
15. júl 2009

😕 som zvedava ... 😀 koho? ved vam povie ked napise 😀 ale nie Bubi dufam ze sa nenahneva ze som povedala

marcelkatt
15. júl 2009

no moja teraz máme všade prach...

marcelkatt
15. júl 2009

mám o robotu postarané na dva dni...

vladkaz1
15. júl 2009

nevadi .. uprace sa ak by si potrebovala zajtra pridem pomoct zlatko neni problem.. deti sa budu hrat rada ti pomozem

zabkatt
15. júl 2009

ajojky my sme zas boli s Mackou na kupku na SLávii 😀 bolo super, malý je už jak černoško 😀

vladkaz1
15. júl 2009

super tak ste si uzili dnes dne aj my sme mali fajn len pre deti to teplo nic moc mala je strasne uparena

marcelkatt
15. júl 2009

Ďakujem Vladka, Ty si poklad. Uvidím ako moje budem stíhať, veď máš doma čo robiť, nechcem otravovať. Ale vážim si Tvoju ochotu, viem, že mi rada pomôžeš. No zajtra sa to moc ani neoplatí, keďže ešte chodbu treba. Vladka, som moc rada, že Ťa poznám, si osoba so srdiečkom na správnom mieste.

vladkaz1
15. júl 2009

Jaj Marcelka napis mi do IP zlatko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre