Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
29. júl 2009

Aj Ty moj!!!! 🙂

vladkaz1
29. júl 2009

nerob lebo budem plakat 😵

vladkaz1
29. júl 2009

ale este nemam nachystane veci na zajtra staci ti?

marcelkatt
29. júl 2009

Ale neplačkaj, chystaj veci moja...

vladkaz1
29. júl 2009

ved som ti parve pisala ze idem sa do toho dokopat a rano skoro vstavame pojdem spat ..

marcelkatt
29. júl 2009

Jáj jasné mojko papapapa

marcelkatt
29. júl 2009

Dobrú nocku všetkým maminkám, papapa.

zabkatt
29. júl 2009

baby ja som ešte neodišla 😝 Tí čo s nimi ideme kým sa vymotajú tak bude aj zajtra. Malého som uložila lebo chudiatko on je zvyknutý chodiť o pol 8emj spinkať a my sme ho držali do 10tej, lebo tu už mali byť, ale že prídu až za hodinu, no hrôza. Neviem neviem a ževraj sú pobalený až po vrch tak som zvedavá kam dajú naše veci a malého ani nehovorím no coment či jak sa to píše 😅

zabkatt
29. júl 2009

babule tak sa lúčim, vypínam PC a opatrujte sa mi aj detičky za mna vyboškávajte. CMUUUKKKKK pa pa 😀

vladkaz1
30. júl 2009

ahojte tak sme doma bolo super velmi mily ludia a profesionalny pristup .. mala troska vyvadzala tak si kupte septembrovu rebeccu alebo ako sa to spravne pise .. a tam budeme 😀 netrvalo to dlho a mam dobry pocit s toho este som zvedava na ten clanok tedarozhovor o finaciach .. 🙂

gabuliik
30. júl 2009

Čaute.Vladi,určite kúpim 😉

Baby,dneska mám za sebou totál blbý den.Málo som spala,deti skoro hore a celý den upištané.Andrejko bol taký zlý,jak čert 😠 ,furt plakal,pýtal sa na ruky.No hrúza.Ráno zbil Moniku,tá mu to vrátila aj s úrokami - no hrozné.A MM sa dovalil s práce o 18,30,že čo si nervózna?Tak som vynadala aj jemu,aby mu nebolo ľúto 😠 😀

vladkaz1
30. júl 2009

jaj gabi no nic si s toho nerob plne ta chapem mala cely den place celyyyy den som obaja taky ustaty a s nervami na pokraji az no .. to to teplo a zacala neeee neeeee neeee vsetko co sa jej opytas ne a plac akoze som uz ko 😝 tak ti verim ako ti je na hovno

gabuliik
30. júl 2009

Aspon niekto kto ma chápe,lebo v poslednej dobe oporu nemá tuším v nikom.Idem hodiť sprchu,potom sa sem vrátim. 🙂

macka7
30. júl 2009

ahojte no dnes sme boli v senci bolo fajn malej som kupila taky maly bazenik tak sa tam v nom clapotala , ale potom uz bola upistana.No vcera sme boli bez nej a to bola pohoda a klud 🙂
Zajtra chceme ist vecer do kina na Bratislava som zvedava ake to bude

gabuliik
30. júl 2009

No už som tu. 🙂
Macka ,závidím to kúpko a kino hrooooooooozne.Ja som nebola v kine odkedy máme deti.Teda,ked tak rozmýšľam,tak od kedy ich máme som nebola vlastne nikde ☹ .Nemal kto varovať alebo nebolo s kým ísť.

stankatt
30. júl 2009

ahojte, vladi kupim si to 🙂
Dnes sme boli na poradni, tak slecinka ma 9150g 😉 , min tyzden sme ju doma merali a ma cca80cm... modelka to bude 🙂. Ockovanie v poho a poobede sme boli u kamosky na chate a mala spi jak dudek 😀
Este pecem na zajtra muffiny 🙂

gabuliik
30. júl 2009

Muffiny,mnam.Daj recept! Spravím aj ja,ked si kúpim formu 😀

vladkaz1
30. júl 2009

Stanka peknucke 😵 no bude modelka 😉
macka jak vam bolo fajn teda .. aj mna vola serga do kina uz dlho musime si spravit cas nech MM starazi malu a pojdeme kino vinko a tak.. chvila pre seba
gabi neboj takych nas je viecej co to chapeme

gabuliik
30. júl 2009

Chvíľa pre seba ..... znie to dobre ....... 🙂

stankatt
30. júl 2009

Vladi ty a vinko 😀 😀 😀 😀 ale kino je fajn.
Gabi pecem bezlepkove, ale su suproveeeeeeeeeeeee mnam mna uz sa napchavam 😀 😀 😀

gabuliik
30. júl 2009

Stanka,chápem prečo,ale nemáš recept aj na obyčajné?Fakt ho hoď do placu.
A nerob chute 😀

vladkaz1
30. júl 2009

no ved dam si dzusik alebo tak segra vinko ..
😀

stankatt
30. júl 2009

gabi recepty berem z netu. na mimibazare, tam ich je vela 😀

marcelkatt
30. júl 2009

Ahojte aj ja varím a pečiem z netu 😀

stankatt
30. júl 2009

no Vladi si sa prekecla s tym vinkom 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
30. júl 2009

baby ja som prave dojedla hahaha mna ja to neviem piect nemam formu ale zevraj je to mnam 😀

basado
30. júl 2009

aj ja sa pridavam, tieeeež 😀 ako stanka z minibazaru 😀

stankatt
30. júl 2009

A hlavne je to veeeeelmi jednoduche... nic sa neslaha, len sa to zmiesa a je to hotove za chvilu 🙂)))) ja mozem len taketo jednoduche veci piect, bo mam ruky obe lave na varenie 😀 😀 😀 😀

basado
30. júl 2009

ja pečiem tortičky a formu mam len gulatu a srdcovu, ale da sa aj bez formy, mužovy som robila cez víkend prsia 😀 😀

marcelkatt
30. júl 2009

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

1 horká čokoláda (100 g) ,125 g másla,troška soli,75 g práškového cukru,1 sáček vanilkového cukru
3 vajcia,225 g polohrubej mouky,1 prášok do pečiva,2 lyžice mlieka

POSTUP PŘÍPRAVY

Čokoládu nahrubo nasekáme. Z masla, soli a oboch cukrov a žĺtok vymiešame hladký krém. Postupne potom pridáme múku s práškom do pečiva pridáme mlieko, posekanú čokoládu a nakoniec vyšľahané bielka. Pečieme pri teplote 150 °C asi 25 minút.
Prajem príjemné pečenie a vôňou zaplavený byt!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre