Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
26. jan 2009

Ahoj Gabi 🙂 sak to jedno papanie sa da zvladnut 😉 Inak vcera sa mala prvy krat pretocila uz aj z chrbatika na brusko 😉 😉 😉 😉 Aj dnes sa jej darilo.

gabuliik
26. jan 2009

Gratulujem. My sa otáčame už asi mesiac. Možno dlhšie.Neviem to presne. Ozaj,ešte ste stále vo vaničke? My už fičíme na káre.Už som si na to aj zvykla 😉

gucz
26. jan 2009

renka9 dnes mi segra volala, že v invensyse nahlásili hromadné prepúšťanie, majú prepustiť tuším 21 ľudí a v marci potom ďalších. Asi pôjdu len na dve zmeny 😒

mmona
27. jan 2009

ktomu pretčaniu gratulujeme mi to ešte nevieme ked ho dam na bruško reve ako pavia.

stankatt
27. jan 2009

Ahojte, my sme sa otacali doteraz len z bruska na chrbatik, ale to ju uz nebavi tak si to zmenila 😀 😀 😀 Gabi sme vo vanicke, teda malu vanicku dame vo velkej, bo mala spliecha jad das 😎
A ako si spokojna s karou? Kamoska na nu nadava, na to polohovanie hlavne. My este aspon 2tyzdne budeme v hlbokom, teda ak tam vydrzi, nejak sa tam zacala jedovat..

macka7
27. jan 2009

ahojte kocky 🙂 Ja dam sportak az ked bude teplejsie nech tam nemusim mat fusak.Uz sa tesim na jar a hlavne na to ze uz ju nebudem musiet tak obliekat, lebo kym sa niekam vychystame tak som uplne z toho znicena 🙂

renka9
27. jan 2009

gucz, no mne kolegyna hovorila , ze az 50 ludi maju prepustit, a o 2 smenach viem. Len ked som sa na to vcera pytala osobne v inven, tak sa tvarili, ze je vsetko OK, a o nicom nevedia.Neviem co mam spravit, ale asi nastupim, a ked ma prepustia, nepridem o odstupne...Nejaka robotka sa mi uz rysuje... 😉

basado
27. jan 2009

ja som zatial zamestnana v invensyse, aj ked som na materskej. mne kamoška hovorila čo tam robí, že možno pojdu aj na 1 smenu. no tak sa uvidí. to by som bola celkom rada. ked tam nastupim po materskej 😵

bershka
27. jan 2009

no čafte baby, tak dnes som bola v tej našej nemocke a chtiac-nechtiac budem chodiť k čechovi. neva. mojich top 4 lekárov čo som si chcela zazmluvniť mi sestrička odhovorila, tak zas neviem ako na tom budem 😒

gabuliik
27. jan 2009

Ahojte. S karou som spokojna.To polohovanie je ako na nejakej školskej taške. Ja som ho nechala uplne dolu,takže v pohode. Uvidím čo bude neskoršie,ked už bude chcieť čumákovať. Zima mu tam neni,má skafander,fusak a ten nánožník a je v pohode.Išlo mi len o to,že už tam nemá také skrčené nohy.A páči sa mi tam na tej búde taký vačok alebo ako by som to nazvala. Super vec na odkladanie penaženky,mobilu a klúčov.
Mmona,to fakt sa ešte neotáčate?My to už robíme aj tak aj tak a dokonca v tom beháku fičí jak na formule. Len s tým sedením je to horšie,furt ho musím podopierať. ☹
Stanka my našťastie nešpliechame 🙂

stankatt
27. jan 2009

Ahoj, Gabi my tiez este nevieme nejak sami sediet 😉 Tak ju podopieram, mala sa hra a ja cumakujem do bedne 😎 Samo, ze mala je chrbtom k telke...

mmona
27. jan 2009

bohu žial chodit chodime už od 4 pol mesiaca tak to lieta ako šarkan aj sediet sedi ale točenie 0 bodov. Ale nebojim sa aj mala sa skor naučila behat ako pretačat oni to maju nejak pretočene no čouž.

gabuliik
27. jan 2009

Mmona,jasné,že sa to naučí.
Stanka, my niekedy čumíme do bedne spolu 🙂 .Viem,že je to nezdravé,ale u nás sa to niekedy nedá inak riešiť. Ale to je tak max. 5 minút. U nás beží telka celý den. Len ako kulisa,ale furt je to zapnuté. A hlavne,malá pozerá rozprávky,ked už nevie do čoho má pichnúť. 😉

renka9
27. jan 2009

basado, ved aj ja som tam este zamestnana ...na ktorej smene si robila, poznam ta... 🙂
ono je to s tym nastupnim po materskej tazke...nastupis, a daju ti vypoved... 😒 , aspon ja si tak myslim, uvidim 14.2.nastupujem 😝

macka7
28. jan 2009

ahojte babenky ja uz som zufala nas doktor berie 4 a pol mesacnym moc na nejake vysetrenie preventyvne a ja sa ho snazim uz tyzden malej odobrat no nedari sa.Kupila som tie saciky v lekarni a nalepim jej to a vzdy sa vycura ale vsetko je v plienke a v saciku par kvapiek.Nemate nejaku dobru radu 🙂

macka7
28. jan 2009

moja sa uz sem tam pretoci ked sa jej podari . Od kedy ste ich davali do behaka?

mmona
28. jan 2009

ahojte macka ked nalepiš ten sačik tak mala by nemala ležat že vraj to potom ide mino tak nam to povedala doktorka a mala sa nam vždy pekne vicikala do sačika. Nevie či ty to pomože.

macka7
28. jan 2009

no dik vzdy lezala tak asi mas pravdu vyskusam,uz som ich minula 5 a ta holka v lekarni kukala na mna a smiala sa tak ked pojdem kupit dalsi to bude 😀

stankatt
28. jan 2009

macka, ja som odoberak moc malej ked mala 2 a aj 5 mesiacov. Rozbalila som ju na prebalovaku a cakala kym zacne cikat 😉 a potom rychlo chytala do skumavky 🙂 A podarilo sa, len dlho trvalo kym zacala. Aj pol hodinu 😉

macka7
28. jan 2009

vad aj ja tak cakam , ale potom ma uz studene nozky tak ju radsej oblecem.No dnes sa to znovu nepodarilo a uz je asi neskoro.No zajtra skusame od rana a uz to musim odniest

stankatt
28. jan 2009

maci skus vecer po kupani. Mne sa mala vzdy na prebalovaku pocika 😉 Ked chytis vecer, daj do chladnicky a odnes rano, ja to tak robim 🙂

macka7
28. jan 2009

to sa moze?Tak super 🙂

stankatt
28. jan 2009

Doktorka mi to poradila 😉 Z jedneho dna dna druhy sa moze. Ale musi byt v chladnicke

renka9
28. jan 2009

my sme si s tym odberanim mocu tiez vytrpeli...
Starsiu som jednoducho posadila na serblik, hned sa aj vycikala, preliala do skumavky a NO PROBLEM 😉

Pri mladsej som to chcela tiez tak praktizovat, no nebolo to take lahke 😀 . Mala sa do toho aj vykakala... 😀 . Takto sa to zopakovalo asi 3x. Potom sme to asi 2x skusali so sacikom, samozrejme, vsetko skoncilo mimo... 🙂 .Nakoniec som ju rozbalila, prilozila skumavku a cakala na moment... 😉 . To sa podarilo, ale vysledky boli zle, takze sme si to cele zopakli, tento krat so sterilnou skumavkou... 😉

gucz
28. jan 2009

macka7 skús malinkú podržať nad studeným (samozrejme pred tým vyumývaným) tanierom, akokeby tam na ňom sedela. Neviem či pochopíš ako to myslím. Ak ju posadíš na studený tanier, tak sa určite vyciká. Prípadne jej nalep sáčik a nos ju na rukách vo zvyslej polohe, aj mojej sa to pri ležaní vylievalo. a pred odoberaním moču treba umyť šušku čistou vodou.

gucz
28. jan 2009

No čo lyongirl ako?

mmona
28. jan 2009

lyongirl sa tu davno neozvala každy den napisala aspom niečo možno už je v nemocke 😵

zanetuska
28. jan 2009

Vidite babenky v tomto maju chlapci vyhodu, ide im to lepsie ,ale tiez to nebolo najlahsie.... 😀

macka7
28. jan 2009

babenky ja uz mam toho dost moj muz sa mi smeje ze to uz neni mozne ze za cely den uz som mohla mat plnu bandasku 🙂 dnes od rana len ju rozbalujem a cakam s poldecakom pri susurke stigolim ju a nic.No zajtra od rana nanovo skusim ten tanier a vsetko co ste mi poradili.Nikdy som si nemyslela ze to bude taky problem

dakujem za rady

macka7
28. jan 2009

zana to je veru jednoduchsie u chlapcov .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre