Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
7. feb 2009

Gabi nabuduce???? 😲 Ani ja uz neprebalujem, vzdy sa mi pri tom prebrala a potom som musela uspavat 🙂

lyongirl
8. feb 2009

a čo meno Leon? Mužíkovi sa nepáči, Maxim - no nezdá sa mu a toho Adama má sestra, takže som zúfalá.....možno ešte Marko, Timur a .....

renka9
8. feb 2009

lyon, Leon sa osobne nepaci ani mne, Maxim som ti pochvalila, no ale ked si dala dalsie moznosti, tak Marko mi vychadza naj 😉 .Aj ked ja by som osobne take nedala, lebo poznam par Markov... 😝
A co Timotej???

lyongirl
8. feb 2009

Timotej nee, nie je to ono....

zanetuska
8. feb 2009

My mame Alexa a Adriana ale poviem ti nie je to nic moc mat 2 na A lebo stale im hovorim opacne mylime sa.

mmona
8. feb 2009

ahojte mne sa pačilo Lukaš ale MM to nechcel ani počut tak sme dali meno po MM.

melory
autor
8. feb 2009

moja kamoska ma lenoarda a volaju ho leon.
alex a marko ide do kopy.
adam a eva nemusim tiez kvoli vianociam

renka9
8. feb 2009

my sme sa pri starsej, Kristinke zhodli hned, ale pri druhej to bol tazky boj, nakoniec zvitazil MM, asi 3 hod pred porodom, a mala je Angelika. To sme isli do porodnice a obidvaja sme mali svoj papier vypisany zvlast. Ja som chcela Viktoriu. Keby bola chlapec-to sme sa zhodli, bol by Juraj.
Nakoniec sa mi Angelika velmi paci, nelutujem. 😉 . A hovorime jej pekne celym menom, nerobime zdrobneninky.

bubadlo27
8. feb 2009

domi, daj Maxim a hotovo, mala by si vybrat nieco co ma x v mene, a nic ine ma nenapada, len teda Xavier 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melory
autor
8. feb 2009

tehulky - kebyze vam niektorej chybaju perinky o dvoch bielych v mojej skrini viem. darujem...... 😵

lyongirl
8. feb 2009

ahojte baby, bol tu MM a nechce sa dať nahovoriť na Maxima, už ho aj minule chcel a teraz stále len Riška....
periniek mám v skrini aj ja pár a nevyužila som, uvidíme, možno teraz, ale asi skôr nie....

petusaaa
8. feb 2009

lyon, ja som za Riska 🙂))))))) ja som chcela davida alebo kristiana..MM nedovolil 😠

stankatt
8. feb 2009

ja som chcela Tomaska. mozno neskor...

lyongirl
8. feb 2009

už som total magor s tých mien 😀 😀 😀
keby sa dalo, že drobca najprv uvidím a potom dám meno.....možno by ma na tom pôrodnom stole osvietilo 😀 , ale Alexa som dala ja, manžel prikývol, tak možno mu teraz spravím radosť a bude Riško 😉

macka7
8. feb 2009

lyon Tobias alebo Matias

krtko.
8. feb 2009

ahoj lyon.ja som uz doma 😉
a tebe ako sa dari?

lyongirl
8. feb 2009

hmmmm, aj to sa už preberalo a nejako sme sa nevedli rozhodnúť.....

lyzenka
8. feb 2009

Ahojte,

ahoj lyon.....no téda, tak nakoniec to bude Riško?...možno? 😀 sa mi páči, keď volajú menom tak ako sa píše...pekne RICHARD... :O)) je to také vznešené... 😉

A ináč ako v nemocke...čo Alex? kto sa oňho stará? ako to bez neho zvládaš?

lyzenka
8. feb 2009

a poznávam KRTKO....bola som párkrát v materskom centre...tak som zahliadla tváričku aj bruško... 😉

krtko.
8. feb 2009

lyzenka,nabuduce ma kopni 😅
neviem kedy tam teraz pojdeme ale chcela by som sa vratik naspat k tym mojim utorkom

lyzenka
8. feb 2009

krtko,

jasné 😎

sissik
8. feb 2009

krtko blahozelam 😉
lyon richard je pekne meno.

sissik
8. feb 2009

krtko mne odsavacka ani mala nastastie s bradavkami nic nerobia.
mozno pomohlo masirovanie zubnou kefkou pred porodom a takisto natieranie mastickou s nechtikom po tom masirovani. robila som to tak cca 2 tyzdne pred. zatial fakt nemam ziadne problemy s kojenim. teda okrem toho, ze zo mna mlieko strieka na vsetky strany 😀 dufam, ze bez problemov to ostane minimlane pol roka 😔

macka7
8. feb 2009

krtko blahozelam same baby ako ja 🙂

krtko.
8. feb 2009

ja mam tiez mlieka dost ale lenka to ma niekedy ako dudlik
ked sa napapa,tak potom uz len dudluje a v pohode spi
ja som si poctivo odsavala pri natalke aj pri petke a teraz som povedala ze len v najnutnejsom pripade.
lebo cez den ked spi tak sa mi dost naleju 😵

renka9
8. feb 2009

krtko, blahozelam k Lenuske, nech sa vam dari 😉

petusaaa
8. feb 2009

lyon da sa aj tak, ze mu date meno az po porode. normalne nevypises ten papier. ved ta do nicoho nemozu nutit 😉 a s manzelom sa dohodnete, ked ho uvidite 🙂

lyongirl
9. feb 2009

Ahojte všetky, lúčim sa, manžel si berie PC, tak neviem, kedy sa sem zase dostanem, nakoľko PC možno budem mať skôr, ale net asi nie, lebo nie je náš.....

krtko, tak už si mamina, aj ja by som chcela, ale až v termíne 😉 , blahoželáme, nech je Lenka zdravučké a spokojné bábatko a niekedy spolu pokočíkujeme....

lyzenka, ty si tu tiež dlho nebola, ani sme tú sľubovanú kávu nestihli, ale keď sa drobec narodí, mohla by si prísť pozrieť a popestovať, možno sa to na teba nalepí 😀 a chalani sa u nás zahrajú......

no a na meno sa ma aj pri Alexovi pýtali aj po pôrode, asi si to chceli ešte 100% overiť, tak budem čakať na pôrod a potom sa uvidí, ale keď tam bude manžel, asi to prehlasuje. Včera ma aj napadlo, že keď bude malý tmavý, tak dáme meno Rišo/bol by po tatovi aj tmavý aj menom/ a keď bude bledunký ako Alex, tak by som dala Maxima, no uvidíme, načo namotám muža 😀

Tak sa držte, užívajte si svoje detičky a keď budem mať možnosť, tak sa ozvem....pá, pá.

lyongirl
9. feb 2009

lyzenka - aha, ešte som zabudla. V nemocke sa dá, keď mám PC, tak si pozriem nejaký film, ak nemám, tak je celý deň o ničom, vylihujem, nudím sa, čítam, lúštim krížovky. Už mám na izbe 3 spolubývajúcu, ale vyzerá, že zostaneme do konca, ak sa nič neudeje....
Alexa majú svokrovci, sú na dôchodku, ale dáva im zabrať, sú dni, kedy je ako anjelik, no niekedy je neznesitelný. Myslím, že si zvykol celkom fajn, úplne chápe ked je tu, že s nimi nejdem, dá pá, pá, pošle pusinku a vôbec neplače. Keď sa opýtam, či ide mama s nimi, tak povie nene a ukáže na dvere, že ja idem tam. Cez víkend ho majú naši, alebo sestra, alebo Rišo, ak nerobí. Jednoducho ho má ten, kto môže... Nie som tým nadšená, má totálne rozhádzaný režim a preto je niekdy aj taký zlý, ale nič iné nám nezostáva. najviac sa bojím toho, že za ten čas čo som tu sa úplne zmení, pretože každý ho "vychováva" ináč aj ten režim je iný a ja prídem domov s bábatkom a budem mať doma 2 "cudzie" deti. Začala som si Alexa už učiť aj na nočník a robili sme každý deň veci spolu a tak, aby sa to potom dalo zvládnuť aj s bábom, ale všetky plány sa mi prekazili a pôjdeme odznova. Bude to asi ťažké, ale taký je život.....

melory
autor
9. feb 2009

krtko gratulujeme a tesime sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre