Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

macka7
11. feb 2009

dakujem 😉 davate malinkym uz aj masko?

stankatt
11. feb 2009

ano, od soboty papame kuracinku 🙂 a veeeeeeeeeelmi nam chuti 🙂 dnes jej uvarim zeleninku, nech ma zas trosku zmenu. Ale to jablcko ne a ne zjest. Tak jej ho nedavam, pockam chvilu, mozno neskor.

zanetuska
11. feb 2009

Ani moj nechchel jablcko a potom som mu doneho pomixovala aj banan a spapkal

sissik
11. feb 2009

macka blahozelame. a vraj ten cas bude bezat velmi rychlo a ani si neuvedomime a deti budu dospele 😉
stankatt tak niekedy sa mozno zrazime.
dajme poznavacie znamenie kociky - my mame hnedo oranzovu stvorkolku jane nomad. aky mate vy?
ja veru pri prechadzkach v meste ocumujem maminky aj kociky, ci nahodou nenarazim na niekoho z modreho konika 😔

stankatt
11. feb 2009

sissik ja mam bordovy x-lander XA: stvorkolka 🙂 ale uz asi dame karu.
Zani ani s bananom nece. Skusila som jej dat kupovanu vyzivu, broskynovu a zasa beeeeeeeeee, pritom je to sladke jak das. Asi nebude na ovocie, asi to masko 🙂

zanetuska
11. feb 2009

Jemu neberie len to co je kyselkave, mäsko som ešte neskusala davat ale zato kase mu chutia....aj zeleninka 😀

stankatt
11. feb 2009

kasicky moze aj monika 🙂 , dnes mala zeleninkovu polievku s troskou UM, bola asi moc riedka, tak polievocka bola vsade aj v nosteku 😀 , zajtra jej tam nieco dam. bud zemiacik alebo ryzu 🙂

macka7
11. feb 2009

ja mam zeleny x-lander a uz mam prehodeny na karu trojkolku babenky tak sa mozno stretneme.Ja somteraz prisla a mala som kompletne mokre nohy asi si na buduce dam gumaky 😉 Moja ovocie moc nemusi skor tu zeleninku ja to nechapem ved ta zelenina nema ani chut.A tie kupovane ved to je take hnusne,ale cim hnusnejsie to chuti tak tym viac toho zje 🙂 Ved za rok jej uvarim pecene maso kapustu a knedlu to bude ale kukat na tu dobrotu 😀

gabuliik
11. feb 2009

Jéj macka,aj ja mám zelený x-lander,ale štvorkolku. Dnes mi malý od obeda neskutočne grcá.Už neviem čo s ním. Na obed zjedol hodne zeleniny až som sa čudovala kam to neho ide.A asi za hodku to začalo. Všetky veci máme od mrkvy a jak napotvoru mám pokazenú pračku. Opraviť to prídu až zajtra. Dúfam,že to pustí.
Inak mäso som mu ešte nedávala. Začneme až od nedele.
V sobotu idem s malou na maškarný 😀 ,bude macko a malého prezlečiem za kačicu. Potom dám foto. 🙂

macka7
11. feb 2009

moja grca tiez dost a to som si myslela , ze ked zacneme papat ine veci ako mlieko tak to prestane a je to este horsie.Ja stale stretavam same X-landery mozno sa stretavame a nevieme o tom 😎

sissik
11. feb 2009

ked budete vidiet mna, tak ma kludne poklepte po pleci. ja mam zvlastnu vlastnost, ze ak chcem niekoho stretnut, tak sa mi to nepodari 😉

macka7
11. feb 2009

musime si nieco namontovat rovnake na kociky nejake znamenie 😀

sissik
11. feb 2009

modrych konikov? 😉

macka7
11. feb 2009

mas?ja nemam ☹

macka7
11. feb 2009

uz spinka malinka?Aka je v noci?

stankatt
11. feb 2009

ahojte, tak dnes som kruzila po meste ahladala som vas 🙂

stankatt
11. feb 2009

Uz som nahodila karu, tak bordo X lander XA- stvorkolka- som ja 🙂 🙂 🙂 teda este jednu babenku stretavam s takouto karou

stankatt
11. feb 2009

Inak Gabi to polohovanie je dost odveci, sak som sa stym mordovala10 min na namesti. ne a ne to dat hore 😠
Inak aj vas stale zastavuju ti cesi, tusim nejake telefony ponikaju ci co. Uz ma zastavili asi3 😖

macka7
11. feb 2009

tak to polohovanie sak kym to uvolnim tak ma prsty bolia

macka7
11. feb 2009

ja neviem ci to dobre robim to sa ten stred ma uvolnovat?

stankatt
11. feb 2009

no to sa zmackne a dava sa dole alebo hore. mam zodraty palec 😒

macka7
11. feb 2009

ja ju zatial nachavam iba lezat, ale je to fakt na prsty blbe ☹

stankatt
11. feb 2009

mozno to casom povoli 😉

macka7
11. feb 2009

no neviem 🙂 plastenku mas original,alebo univerzalnu?Ja som v sani kupila tu univerzalnu ,ale ked fuka tak vsetko mam mokre

stankatt
11. feb 2009

kupila som v sani original, dnes som ju tam natiahla a na dnes stacila. Ale je tu tema o x landeroch a tam mi odporucili nejake ine. Skus tam mrknut. Je to v teme : vybava a tam najdi x lander 🙂

macka7
11. feb 2009

nasla som to dik kolko si dala za tu plastenku?

stankatt
11. feb 2009

tusim okolo 500- 600 Sk. uz neviem. ale mne sa zdala OK. Kamoska ma tiez x lander xa a ona ma k tomu uplne inu, dost odveci. Ma tam strasne velky otvor a na maleho tam total snezilo. Ja tam mam mensi a aj taku akokeby striesku. Tak uvidim. Sak snad uz bude teplo a nebudeme ju potrebovat. 🙂

stankatt
11. feb 2009

no idem spat, kam mala spi. som utahana a na nervy z pocaska. Zajtra som tu jak na koni 🙂

macka7
11. feb 2009

aj ja tam mam velmi velky otvor a vcera jej tam strasne snezilo dala som jej nad tvar deku nakoniec.Stala nejakych 190sk a asi som mala kupit original.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre