Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mmona
11. mar 2009

macka gratulujem Jessice k 6 mesiacom 🙂

macka7
11. mar 2009

dakujem ma 7200g

tehulka4
11. mar 2009

macka, ty si rodila v TT? nestretli sme sa tam?

macka7
11. mar 2009

ano rodila som v tt , mozno sme sa stretli 14.9 som odchadzala z porodnice

tehulka4
11. mar 2009

tak to asi nie..ja som rodila 15..skoda. 😉

macka7
11. mar 2009

az teraz som pozrela ze ty si rodila az na dalsi den tak asi som ta nestretla 🙂

macka7
11. mar 2009

ale babenky ked bude teplo tak sa stretneme urcite 😉

macka7
11. mar 2009

a budeme este nadavat , ze je horuco

tehulka4
11. mar 2009

jezis maria...ja uz by som inak prijala take lepsie pocko, lebo toto ide fakt na nervy.. a uz sa teskam, kedy konecne zorganizujeme nejaku tu prechadzku po meste nech nemusim byt zas za debila a ocumovat vsetky kocikove mamicky.. 😀

tehulka4
11. mar 2009

najlepsie na tom celom je, ze ked som bola v porodnici neskutocne vela mamiciek tam rodilo, a ja za pana jana nestretnem nikoho v celom meste ako je pol rok dlhy..

macka7
11. mar 2009

kde byvas? Ja na hlinach

tehulka4
11. mar 2009

ja pri poliklinike..

zanetuska
11. mar 2009

tehulka my sme tam boli s malym do 18. ale ja som bola na izbe matiek a maly na jis

gabuliik
11. mar 2009

Čaute. Stanka,včera som sa už sem nedostala. Žehlila som 😝 .Detúrence sú o niečo lepšie,ale aj tak som dnes v noci spala len 5,5hodky. On to potom malý dobieha cez den . Od pondelka mi poobede spáva aj 3 hodinky 😨 .Lenže pospať si nemôžem,lebo tu mám ešte Moniku.Musím sa venovať aj jej.
Inak,to počko štve aj mna. Už som si myslela,že dám malému do káry namiesto fusaka len deku,ale dnes bola totál kosa,tak ešte počkám.

stankatt
11. mar 2009

aj ja cumakujem babam do kocikov, ci este maju fusaky.... Ale dnes mi ruky pekne omrzli.... Mala ma zas obdobie, ze spava od 11,30 - 13,30 🙂 🙂 🙂 a potom este hodinku vonku 😉

mmona
11. mar 2009

gabuliik stim spankom ma aj moj mali problem mi už ho mame od narodenia. Som povedala že uš tretie dieta nechce ani vidiet už aby virastli už som napokraji znervami ☹

tehulka4
11. mar 2009

mne maly jednoducho azsa kategoricky odmieta spavat vnutri..normalne ho musim vyplestit von na balkon ci je minus 20 alebo nie..jednoducho mne vnutri spat nebude jedine vecer..

stankatt
11. mar 2009

aspon ze vecer 😉

stankatt
11. mar 2009
tehulka4
11. mar 2009

no ved to..neviem si predstavit ze by som ho mala vyplestit aj na noc an balkon,... 😀 a uz vobec nie, ze by som mala s nim byt hore celu noc... 😝

tehulka4
11. mar 2009

hame ja nekupujem..teda aspon pre maleho, takze je to ok...ale aj tak, clovek si mysli ze aku kvalitu kupuje a prd makovy.. 😠

krtko.
11. mar 2009

aj ja som bola dnes na poliklinike a obzerala som kazdu mamku s kocikom 😀
pripadala som si ako "na hlavu"

tehulka4
11. mar 2009

podla mna sme asi vsetky na hlavu, lebo sa stale okukavame ci sa nepozname...ja nabuduce prvu ammicku ktoru stretnem sa jej rovno spytam ci sem nechodi.. 😉

krtko.
11. mar 2009

a na akom ste boli ci sme sa nestretli?
my sme boli na koznom u dr.peciovej,na ocnom u horvatha a ilavskeho.mozno sme sa aj niekde na chodbe strtli 🙄 mna bude te asi najprv pocut a potom vidiet 😀 lebo mam dost prenikavy hlas 😖

tehulka4
11. mar 2009

krtko, pri 3 detoch je to v pohode...a ja som na tom podobne.. 😉 a my sme boli u Drobnej na prizemi a na prvom, ale bola som aj pred poliklinikou dospelackou astou..

bubadlo27
11. mar 2009

ahojte,
sa tu smejem na vas , ako sa nahanate po poliklinike 😀
asi najlepsie bude, ked si kazda na kocik na madlo, zavesime nejaku kravinu a bude to ako poznavacie znamenie 😉

tehu, ani mne maly nespi dobre vo vnutri, asi ziadne babo, tiez spinava na balkone aj 3 hodiny 😉 a vecer sa ledva ulozi ☹
sa mu ani necudujem, vykureny byt, sucho 😒

tehulka4
11. mar 2009

no kaslem ja na to..urobim to takto... dnes som videla stvorkolieskoy oranzovy, oranzovo-karovany, ale znacky neviem..pripadalo mi to ako bambino alebo nieco take...a dalej jablckovo zeleny, myslim ze x-ôlander..je tu niekto taky? 😀

tehulka4
11. mar 2009

ahojky bubi....ja sa mu tiez necudujem, ale tak zasa aspon ked je chory by mohol aj v nutri....inak som nasrana, zatial mi z kvapky nikto nevolal..zajtra tam volam ja ze co a ako..

bubadlo27
11. mar 2009

ahoj tehu, mne prehodili konecne plavanie, na piatok vecer 😉 a s malym budem az od maja plavat a to chcem a musim len v soboty, vy kedy budete? 😉

tehulka4
11. mar 2009

to netusim, lebo mi nikto nevolal ani nic..ved to som nasrata..zajtra tam volam..davala som im cas do stredy a nic,.. 😠 to tu v tej trnave neni este nejake plavanie s mrnusmi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre