Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zanetuska
22. apr 2009

ani ja neviem nikdy co varit...................zajtra dojeme a mozno v piatok spravim ja tie langose, ked tu o nich tolko vypisujete

macka7
22. apr 2009

tak langose sa podarili a nevydymila som nic 😉 vyslo asi 15 kusov a muz sa smial , ze nech to idem rozdat detom na ihrisko on si myslel ze to bude asi tvrde, ale bol v soku 😀 su dobre

macka7
22. apr 2009

ja som robila aj plnenu papriku mnamky tak ja urcite zajtra nevarim 🙂

vladkaz1
22. apr 2009

No maci superrrr 😀 gratulujem , no teda mala si mu povedat ,ze ty robis len makke, ze si profesionalka 😀 😀 na langose hahaha.
Inak ja ties neviem co varit baby to je taky stereotip mna to strasne bavilo ,ale ked mam vyvarat kazdy den tak je to na hovno... nemam ani chut varit moj muz zje za 3 a pritom je jak palicka ja neviem kam to donho ide 😀 a ja som jak sud a pomali nejem 😀 😀

stankatt
22. apr 2009

maci no super... som na teba myslela- mi poziarnici hucali okolo oken 😀 😀 😀 ale nieeeeeeeeeeee si sikula.... druhy pokus s kvaskom vysiel, tak scul kysne cesto.... som zvedava, co sa mi podari.... 😔
Vladi ty same dobroty vyvaras 😉

macka7
22. apr 2009

no tak dakujem mozno sa pri vas aj piect naucim 😉 ale to asi nie mna to ani nelaka po tom je vela upratovania sak aj teraz bola kuchina od muky

bubadlo27
22. apr 2009

ahojte,
tak u nas sa langose nekonali, navarene bolo este z nedele, to ja musim dopredu varit a davam to zavaksovat 😀
len neviem co zajtra, ale mam tam zmrazeny spenat, tak asi rano vytiahnem a mala ho ma celkom rada, muz ma smolu, ten ho nelubi, tak nech sa volakde naje 😀
inak plnenu papriku by som si dala mnam 😝
a v piatok asi urobim syr s hranolkami, nech ma MM radost 😀
ani mna to nebavi vyvarat, este ze aspon do stredy vzdy navarim a potom to uz nejako povymyslam 😀

dnes som bola v meste a toko xlanderov som stretla ze az, neboli ste niektora v meste? 😉

stankatt
22. apr 2009

ja som bola 😀 ale nevidela som ta 😉

bubadlo27
22. apr 2009

mozno aj ano ale si si nevsimla, aj ked my sme neprehliadnutelni 😀 😀 😀
inka som bol v tej pizzerii Marko, mala sa tam celkom dobre prehrala a maly cely cas spinkal, takze je to celkom dobre miesto na stretko 😉

vladkaz1
22. apr 2009

Ahojte , no ja vyvaram veru , teraz som zahlasila muzovi, ze zajtra nevarim ,ze mam toho plne zuby ,kazdy bozi den varit , kam to donho ide? A on na to ze A CO BUDEME ZAJTRA PAPAT TO MA NECHAS HLADNEHO? 😀 😀 😅 Som skoro odpadla, ze parky!!!!
No tak som neuspela zajtra, rychlo poupratujem, len aby sa nepovedalo ,lebo vecer som povysavala a umyla zem takze nemam toho moc asi na pol hodku , muz umyl teraz riady zaaaaazrak hehe 😀 a spravim tu pecienku.. to je na hodinku a pojdem nasim a na obocko....
Jak sa vam podari uvarit na 2 dni ?v pondelok som robila mexicky gulas asi 5 litrov , ja som mala tanier a moj muz pomaly cely hrnec, takze ja nemam sancu uvarit na 2 dni 😀 😝 asi budem schovavat jedlo pred nim 😀 😀 ale zasa na druhu stranu som rada ze mu chuti co navarim , mala je po nom zje viac nez ja a nikde nic... 😅

shaga
23. apr 2009

ahojte 🙂 moc sem nechodim ale rada by som sa pridala 🙂 tie ihriska som uz popozerala teda nic moc vobec neviem ked mam vypustit sa malu hrat ... lkazdy den chodim cez druzbu a lokotku ...
inak bubatko teba stretavam 🙂
vladaz a teba poznam myslim zo zakladnej ale ty si bola vyssi rocnik 🙂

vladkaz1
23. apr 2009

Shaga ja tam kusok byvam ako je lokotna , na tom novom sidlisku 😀 a kto si povedz po mene mozno ta poznam a kolko mas rokov? ja 26 😉

shaga
23. apr 2009

vladi volam sa katka a mam skoro 23 🙂 neviem ci si ma pamatas ja som bola este taky stupel

😀

shaga
23. apr 2009

hned ako je lokotka myslis to nove sidlisko?

vladkaz1
23. apr 2009

ano ako su garaze tak vedla je postavene sidlosko s 2 mi ihriskami je tu celkom pekne a deti sa tu prehraju. No asi si ta nepamatam, ale sranda je ze mna si pamata skoro kazdy ,inak na skole som bola dobry vyvrhel 😀 😀

shaga
23. apr 2009

ja si ta pamatam len z videnia neviem ci di bola vyvrhel 🙂
konecne som odpevadila malu isla sa kocikovat s dedkom 😀

vladkaz1
23. apr 2009

😀 no super, ja som dovarila , poupratovala, ako tak nechce sa mi a mala robi bordel idem dat sprchu a idem k nasim dufam ze nezmoknem.... 🙂

shaga
23. apr 2009

aka sikulka je z teba 🙂 ja som dneskaj totalne unavena nic nerobim... 😎

vladkaz1
23. apr 2009

to ja som furt unavena 😀

shaga
23. apr 2009

ved aj ja ale dnes totalne 😀
pri malej nejak nic nestiham stale potrebuje sby sme sa spolu hrali a idu jej zuby 😒 😠

vladkaz1
23. apr 2009

😀 😠moja mala ma 2 ocne vonku to uz vlasne ma 14 zubov 😀
Ja pri malej stiham aj ked s odretymi usami ja upracem ona rozhadze , ale inak pohoda uz som sa naucila ,ako si to zadelit 😉

shaga
23. apr 2009

mas este len zuby cakaju teraz jej vysiel skoro druhy 😠
ja si to nejak nemozem stale zadelit ...ked upratujem tak sa jej nevenujem ...possdim ju do behaku a potom za mnu beha 😀

shaga
23. apr 2009

citam, ze varis stale kazdy den...mala ti uz papa to co vy?

basado
23. apr 2009

čaute baby možem sa aj ja pridat?

basado
23. apr 2009

vladka, dufam že sa nenahnevaš ale tipovala som ti že maš viac rokov 😵

stankatt
23. apr 2009

cafte, tak langose sa podarili- teda ale taaaaaaaaa kuchyna vypydala 😝 hned rano so vyliala olej po celej kuchyni 😝 😠 sak sikulka 😝

macka7
23. apr 2009

no to je dnes ale chladno pojdem do tesca a vobec neviem co mam malej obliect porazi ma 😖

vladkaz1
23. apr 2009

ahojte ja som uz doma , ano mala papa to co mi sem tam polievku jej spravim, ale moc to nechce potom to vylievam... 😝
Basado a kolko si tipovala ?😀 😵 , to preto ze som taka buchta, 😀 😝 😅
Kazdy mi tipuje tak na 35 hahaha sa smejem....
Stanka nic si stoho nerob ja ako som struhala syr mala domna drgla a prilepilo sa mi to na rozpaleny sporak ten smrad 😀 😀 a bordel nejde to umyt 😀 😀 serem na to dbes stavkujem a neupratujem sa nato mozem.... som unavena jak pes a to mi rano mala spala do pol9 😀 😀

zanetuska
23. apr 2009

asi vsetky sme unavene pri drobcoch a to ze materska dovolenka

vladkaz1
23. apr 2009

no tak to je pravda.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre