Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
18. jún 2009

breee ranecko, my sme tiez uz od nejakej pol 8 hore..chvalabohu, v noci nevstal ani raz...a co sa tyka toho jedenia, u nas je to podobne...este desiatu a trochu z obedu ako tak, ale olovrant uz vobec a jedine zasa trochu vecere ked to doslova do neho natrepem....

stankatt
18. jún 2009

cafte, my sme hore od 6,15, bo mm odchadza do roboty jak velka voda 😠 ale uz som ju ulozila...

vladkaz1
18. jún 2009

no ved aj moj .. akurat upratujem ...

stankatt
18. jún 2009

moj bol strasne iniciativny, ze zobere smeti... hrkotu, buchotu... mal ich radsej nechat tak... 😝

vladkaz1
18. jún 2009

No este sa mi neozval ten pan za britax vcera sme sa ako tak dohodli a chcem poslat parchy tak cakam na cislo uctu ..a chcem uz kocik .. sakra ale vcera mi napisal uplne neskoro

stankatt
18. jún 2009

Vladi drzim palceky 😉 snad uz budes mat kocik svojich snov 🙂 to cakas na ten novy za100?

vladkaz1
18. jún 2009

jaaj baby ten chlap mi vobec neodpisuje ani na sms .. ale prisla mi ponuka na cerveny a je velmi pekny a je k nemu aj plastenka a kosik.. k tomu druhemu ciernemu nic a ked porovnam foto az taky rozdiel neni v pouzivani no pockam na cenu... teraz neviem ked sa rozhodnem pre cerveny .. ze co poviem tomu panovi ked sa ozve az vecer alebo zajtra...

vladkaz1
18. jún 2009

no napisal mi uz a povedala som mu ze ho neberem .. napadlo ma ako moze byt novy ked nema zaruku??? 😒 berem cerveny paaaate... aj sa mi to lepsie hodi .. 🙂

tehulka4
18. jún 2009

no zeny, ja som dobra chaossacka.. 😀 isla som dnes doobeda prezliect a prebalit maleho a pozersm ze maly cely vyhadzany a na polke tvaricky aj na tej istej strane telicka.tak som volala dokine ze ci s nim nmozem prist, a ona ze jasne, ze pozreme na to..potom sa mi zdalo ze sa mu to straca, tak som jej volala ze neprideme a ona ze ench len pre istotu ozaj prideme a ked sme tam prisli, ona ze jeej, ved to vyzera na potnicky.. 😀 no nie som truba..my sme ale este nikdy potnicky nemali tak ja som ani nevedela ako to vyzera..no ale neva, tak mame jeden plany poplach za nami...🙂

vladi, mohol byt novy, jedine ze bol kradnuty, tak preto nemohol mat zaruku..🙂 a ten cerveny mas za kolko?

tehulka4
18. jún 2009

haaaloooo, zeny co je s vami? chystame sa okolo 4 pol 5 do mesta na prechadzku,...koho stretneme dnes?? 😉

vladkaz1
18. jún 2009

ahojte no ja pojdem az zajtra inak je tam riadne horko mala ma zas vyhadzanu susuru ☹ , tehu nic si stoho nerob ja som taka ista co sa tyka malej a aj inych veci 😉

gabuliik
18. jún 2009

Čaute.
Vy ste tu zas včera popísali 😀 ,normálne nestíham.
Vladi,už máš kočík?Inak,aj malej sa začali robiť tie flaky na šušure.Neviem prečo.Doteraz to nemávala.Začnem jej prať gačure len na umyvadle s mydlom a uvidím či to nepomôže.Čím jej to natieraš?Už si mi to tuším písala,zabudla som 😝 😅 .

Tehu,aj ja som stresmen čo sa týka detí,takže v pohode .... 😉

vladkaz1
18. jún 2009

imazol ,zajtra mam kocik doma ak vsetko dobre dopadne 😀

stankatt
18. jún 2009

vladi tek zajtra ste novy? super 😉
Malej imazol zabral 🙂
Ja som bola s malou v amfiku a chvilku aj v kalokagatii a nikoho sme tam nestretli 😢 😝

gabuliik
18. jún 2009

Imazol?A to má zaparené alebo ekzém?

Neprivolávaj nič,aby ti ten kočík fakt prišiel 🙂 😀

stankatt
18. jún 2009

mala to asi zaparene🙂, teda povedala mi doktorka, ze nemam pouzivat vlhcene obrusky... mala to take cervene jak das... ale za 3 dni bolo fuc 🙂

gabuliik
18. jún 2009

My sa do amfiku chystáme v nedelu.Majú tam byť Pat a Mat - malá ich žere 😀 .Tak uvidím čo to bude.Neviete niekto o tom viac?

Ale moja malá to má ten atopák a bojím sa jej to s hormonálnou natierať.Tak jej to natieram so sudokrémom.Zatial to ako tak pomáha,aspon v noci ju to nesvrbí.Asi budeme musieť behnúť kožnej ☹

basado
18. jún 2009

gabulík ten imazol je fakt super, aj naši ho mali

stankatt
18. jún 2009

imazol je hormonalna mast?

gabuliik
18. jún 2009

Stanka,podla mna neni.Nám ho dala naša dr. na zapareniny a myslím si,že by mi povedala,že je to hormón!
Zajtra to skúsim malej natreť s tým,uvidím čo to povie.Uškodiť by jej to nemalo.

basado
18. jún 2009

no veru neviem či je hormonalna mast, ale viem že ked som to dala deckam na zaparenu ritku tak im to pomohlo

zanna
18. jún 2009

prepacte,ze sa vam tu trosku votriem,ale chcem sa spytat ,ci ste boli na kupalisku na druzbe s detickami,ake to tam je?

vladkaz1
18. jún 2009

imazol nieje hormonalna mast! 😕
Baby ved zajtra hodim foto nejde postov je taka zlata ze mi ho doveze su zo Serede 😉

bubadlo27
18. jún 2009

cavte,
Imazol nie je hormonalna, obsahuje len klotrimazol a je potrebne aj po zmiznuti priznakov natierat apson 2 tyzdne, lebo sa zvykne vracat 😉, je to podobna mast ako canastene alebo candibene, ak poznate 😉

aj ja som zvedava na kocik 😉
a drevaky mam doma, su krasne, len som este neodfotila, neviem nasjt kabel ☹

,

zabkatt
18. jún 2009

baby jebne ma tak dalšia skúška čo som nespravila pomoccc ☹

vladkaz1
18. jún 2009

no pekne no to som ani nevedela a ja som zasadne proti hormo.mastiam 😠
kocik aj ja som zvedava pocitam ze ma sem tam skrk ale fakt dobra cena 😉 na to aky je pekny ...som spokojna aj MM sa paci nenadaval akurat ze sa mu nepacia tie snurky co tam trcia ci co...
zabka no ked sa flakas ? co cakas 😉 neboj mas nahradny termin musis povedat susedom ze nech ta pred skuskami nevolaju na kavu 😅

tehulka4
18. jún 2009

caute maminy... 😉 konecne som sa sem aj dostala..krpec je cele poobedie uuuplne mimo..furt huci a je nespokojny..a este aaj ten moj mm ma prave ansral..ludia, preboha, naco boh stvoril chlapov?

vladkaz1
18. jún 2009

😉 😀 tehu hahaha.. no na co? zamysli sa a nieje to sex ... 😉
Inak mala bola strasne zla vonku mi robila otrasne zachvaty kopala ma plieskala sa aj doma kopla tatu a dala mu po hube ale taku je vypalil po riti az mi bolo luto.. inak asi 2 kraj ju udrel po zadku to je skor ja dam ale po ruke aby vedela ze robi zle ale baby to uz bolo neunosne co stvarala vsetci namna pozerali no videla som sa v riti .. este som zacala aj kricat mala rev kopala no hruza a doma to iste ked neni po jej ☹ 😠

bubadlo27
18. jún 2009

no tak mne sa teraz stalo nieco divne 😨
normalne sa mi spustilo mlieko a na pyzame mam taky flak jak slak, nechapem? 😕 si pripadam jak v sestonedeli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre