Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
16. okt 2010

Vladi csetko naj :D
@sulky no neporadim.... 😒

vladkaz1
17. okt 2010

Dakujem vam kocky 😵

mimi21mimi
17. okt 2010

@zanna candyklub.webnode.sk

zanna
17. okt 2010

@mimi21mimi diky ,idem mrknut

gabuliik
18. okt 2010

Ahojte.
Kde ste všetky? 😕
Monika išla dnes po týždni do škôlky a celkom v pohode.Myslela som ,žte bude plakať.No,ale ešte neni koniec týždna,že? 😀 Konečne som si to upratala,lebo ked su obidvaja doma,tak sa nedá.Ešte mi pere pračka a idem uvariť čerstvú ryžu k obedu a mam v podstate frei.Ale ako sa poznám,tak si niečo na robotu nájdem.
A musím pochváliť malého,lebo sa konečne začal pýtať cikať.Lebo doteraz som ho musela striehnuť ja a teraz už dva dni kričí ,že cikať.Ale to mu MM povedal,že ked sa bude pytať,tak mu kupi šliapaci traktor 😀 ,no a ja mu to furt pripominam ,aby mal motiváciu ...

marcelkatt
18. okt 2010

@gabuliik super, že sa začal pýtať cikať 🙂 už to bude len lepšie si myslím a držíme palečky. A Monike prajeme, aby bola čo najdlhšie zdravučká 🙂

Ja som dnes nič nerobila, nechcelo sa mi, v noci som zle spala. Cítim sa ako taký hypochonder, nevládzem vôbec dlhšie stáť a behať, včera po 10 min chôdze som bola zadýchaná a unavená akoby som šľapala dlho niekam do kopca. Hrozné niečo, Inak nič ma nebolí, ani problémy nemám, okrem tej nadmernej únavy a to sťažené dýchanie. Uvidím, čo mi zajtra povie dr na poradni. Je mi zle so samej seba a až do plaču niekedy ako nevládzem a to som ani moc nepribrala 3,5kg mám na sebe a končím 8 mesiac. Pri Erikovi to bolo iné, no ako sa vraví, každé tehu je iné a aj deti. Ale už to dobojujeme nejako do decembra....

timotej
18. okt 2010

ahojte baby, nechcete dať stretko niekedy trebárs v Maxe v kútiku? Ja tam budem chodiť občas ako bude zima či sa nechystáte teraz niekedy? Ale až poobede okolo 16.

gabuliik
19. okt 2010

Ahojte.
Včera som sa sem už nedostala.
@marcelkatt, ďakujem ... 🙂
@timotej,ja nemôžem,nie som priamo s tt a trepať sa s dvomi deckami busom do Maxu ... radšej nie.Možno ostatné baby ...

vladkaz1
19. okt 2010

Ahojte vcera sme total prespali den ha,od 3 tej do pol 8 smej no je to mozne??? Aj s detmi potom som nemohla zaspat veru .
Zapalila som si teraz cajovu broskinovu sviecku a len tak hnijem jak sa povie. 😀

marcelkatt
19. okt 2010

@vladkaz1 len si oddýchni aspoň trošku a ten spánok Ti chýbal veru, telo to už potrebovalo dobehnúť, čo si nespala v posledné noci....

vladkaz1
19. okt 2010

Dakujem asi mas pravdu moja.

marcelkatt
19. okt 2010

@timotej ahojky, aj my chodievame do Maxu s Erikom sa pohrať, no dnes to mne nevyhovuje, mám poobede poradňu.

gabuliik
19. okt 2010

@vladkaz1, broskynovú?? Takú som ešte nemala,musím si kupiť.Teraz mám orgovánovú a tá voní hrozne silno,ale mne to nevadí . 😀
No a mne sa chce spať dnes.Som nejaká oťapená a to som išla spať o 21!Ešte MM mi hovoril,že čo tak skoro,ale bola som nevyspatá tak preto.
Neboli ste niektorá v Maxe hore v tej obuvi?Potrebujem vedieť či už dostali na deti zimné topánky.Monike som skúšala včera tie z min.roka,ale má ich len tak tak.

vladkaz1
19. okt 2010

@gabuliik ano broskynovu super voni ... to tie cajove teraz su za 1 euro 4 ry v 101 🙂

gabuliik
19. okt 2010

no super.ked pôjdem náhodou do mesta,tak sa tam mrknem.to je tam kusok od vás,že?

vladkaz1
19. okt 2010

ano moja hned oproti ,mozeme dat stretko ak by si chcela a bola si tu 🙂

gabuliik
19. okt 2010

jááj,tak stretko u mna nehrozi.Bo ja ked idem do mesta,tak so mnou idú všetci.T.j. deti aj MM,bo ja nemám vodičák ... ☹

lucyso
19. okt 2010

Ahojte maminy. no tak dnesny den je ako za trest... vlastne uz noc. mala celu noc plakala (zeby zubky?), stale sa nevedela ulozit nervozna, ani jest, ani pit, dala som jej gelik a tak sme spali mozno tri hodiny z celej noci. no des.
dnes rano ze idem k lekarke pre recept na mlieko. rano som ani nejedla, ani kavu som nemala, lebo ja krava som sa okolo malej motala, potom este som dala prat atd.. prkotinky som robila, Livia rano ani jest nechcela (my mame vzdy patalie ked mame niekam ist.) u lekarky ludiiiiiiiiiiiiiiii vsetko to kychalo, kaslalo🙂.. no ale co cert nechcel, nasa sestricka mala opät svoju chutnu naladu. ked otvorila dvere dala som jej karticku poistenca ze potrebujem LEN RECEPT a ona ze "cakajte". karticku si ani nezobrala...cakala som pol hodinu, amedzitym zobrala do vnutra troch pacientov.. tak som sa nasrala, pretoze Livia uz mrncala co chcela spat, bolo jej tam horko, vsetko naokolo kaslali, nechcela som aby ochorela, tak som sla von, ze ju uspim, ze sa vratim potom neskor... tak som sa po pol hodine vratila a opät som cakala 15 minut... to sa mi chcelo este cikat,ale kam s malou? chcela som ist este na nakupy do tesca atd, ale moja cesta viedla domov do Bucan... juj, taka som nasrata, hovno som v trnave vybavila... akurat co som ja nervozna a mala, pretoze sa jej doteraz neda zaspat a stale mrnci...ach !

gabuliik
19. okt 2010

@lucyso,tak to si mala teda perný den aj noc.Inak,to čo je za sestričku?Naša ked vidí,že je tam také malé dieťa a chcú len recept,tak neni problém.Ved na čo by si tam mala tolko čakať,ked ste neni chorý.Nepochopím takú sestričku ... Teraz sa tam budeš musieť znova trepať.Alebo jej skus rano zavolať,že či ti ten recept nenachystá,že sa pre nho zastavíš.Ja som to niekedy tak robievala.Ale zas naša dr. je supiš.Kolkokrát sa mi stalo,že som nestihala,tak bola taká milá a nechala mi to v obálke na informáciách u dospelákov.

marcelkatt
19. okt 2010

@lucyso no u nás sestrička je tiež v pohode a aj dr. Hlavne uprednostia malinké detičky, alebo ak chcem iba recept, tak tiež mi dá bez problémov. Teda zatiaľ to tak vždy bolo.

lucyso
19. okt 2010

lekarka je super, ale tato sestricka, je taka ako pocasie. niekedy fajn, niekedy neskutocne neprijemna...
vsetci naokolo kaslali a veru nepotrebujem aby sme este aj ochoreli, no nie? tak zajtra rano tam vybehne manzel. normalne som vytocena.. tak som si dala kavicku terez a k tomu platik cokoladky. mnam🙂

gabuliik
19. okt 2010

no supiš nápad s tým MMlom.Chlapov sa boja ...hihi Inak aj ja tu mám kávičku a k tomu som si capla horalku,aj ked by som nemala,ale prišla mi na nu chuť.
A toto počko ma fakt deprimuje.Neznášam ho ... 😠

marcelkatt
19. okt 2010

@gabuliik je na nič počasie... Doobeda aj silný vietor bol fuj. ☹ teraz sa chystám na poradňu, no nechce sa mi von.

gabuliik
19. okt 2010

@marcelkatt, no my sme išli len ráno do škôlky a domov.Malý mi spí,poobede pôjdeme pre malú a zas len domov.Ani mne sa nechce v takomto počku chodiť po vonku.A tuším aj poprchá ...
Držím palčeky nech je všetko ok. .... 🙂

marcelkatt
19. okt 2010

Ahojte, tak na poradni: malý je uložený priečne, už bol hlavičkou dolu a teraz si to rozmyslel a je priečna poloha, placenta sa zatiaľ nevysunula, ale dr je optimista, vraj to sa ešte môže spraviť, tak uvidíme. V knižke mi červenou zvýraznil lokalizáciu placenty a polohu plodu.
@tehulka4 - ďakujem za odovzdanie krvičky do labáku 😉

vladkaz1
19. okt 2010

Cafte koceny ,nestiham bo vyhadzujem skrinu z chodby a upratovala som triedila veci ,vyhodila som 2 velke tasky moje a 3 male veci co uz bolo obnosene ... mam pokoj .
Zajtra si pride kamoska zobrat skrinu do pivnice chce ,tak som rada mam to bez roboty a ja dam do chodby tu novu komodu k tej novej chodbe .
Vymeria sa plocha na postel a uz len sa rozhodnut ... uvidime ,ak nebude kupim ine veci co su potrebne ,umyvacku susicku.....take do domacnosti aby mi ulahcilo pracu.

marcelkatt
19. okt 2010

Patrikov domček - 33tt

lucyso
19. okt 2010

No vladkaz1 ty si teda raketa🙂))
marcelkatt, ked je lekar optimista, bud aj ty🙂
gabuliik tak tak, muzov sa boja. ale keby tam dnes nebolo tolko ludi, tak jej aj ja zabucham a poviem jej🙂 hnusoba jedna 🙂)!
inak strasne rada pozeram na jednotke ten damsky magazim, pozeravate to? su tam vzdy dobre temy. a ta Kvetka dobre schudla... 🙂
No nic idem sa ja rychlo osprsit a pozerat Panelak. snad dnesna noc bude v pohode a aspon trochu sa vyspim🙂
tak prijemny vecer maminky.

marcelkatt
19. okt 2010

@lucyso veď sa snažím, vieš ale rada by som vedela na čom som.

Tak ma dnes od poobedia bolí hlav. Ešteže malý spí od 19.30, tak je tu ticho.

stankatt
19. okt 2010

Ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre