Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

ka3n
4. mar 2009

Aj ja som z okolia TT a mam x-lander modry 🙂)

ka3n
4. mar 2009

StankaTT mrkni co mam ja na sportovom na rucke moje foto na ka3n

stankatt
4. mar 2009

pekne 😉 to my tam mame take malinke hracusky 😀

ka3n
4. mar 2009

Idem si tvoje foto mrknut.

stankatt
4. mar 2009

nemam to odfotene 😀 polepsim sa

bubadlo27
4. mar 2009

ka3n, byvas v TT?
a ked ano, nebola si dnes na druzbe?🙂

l3nka
4. mar 2009

mám otázočku...koľko sa platí za prepichnutie ušiek u detskej lekárky?

trikit
4. mar 2009

ja som platila u pediatričky 12euro

tomaslavka3
4. mar 2009

trikit ani ja by som si niekedy nevedela predstavit ani dvojicky nastastie aj nase daju zabrat len cez den a aspon v noci je od nich ticho 😀 😀 😀 petusa-videla si moj album,nie mne stacia baby chlapcekov si dovedu,ked budu velke.uz nas je dost

tomaslavka3
4. mar 2009

zda sa mi,ze to stalo 100sk,ked dr.robila nasim trom,neviem presne,lebo nam to urobila gratis.

tehulka4
4. mar 2009

kocky, ja mam otazku..ked chcem ist s mrnusom do rakuska potrebujem pre neho pas, alebo ako je to teraz?

tomaslavka3
4. mar 2009

ty ho musis mat v pase,alebo original RL.Ja ich mam v pase,alebo beriem RL.Original.chodime casto,nikto nas nikdy nekontroloval.Ale nejde len o colnikov aj keby sa nieco stalo a nezabudni si aj karticku poistenca.

bubadlo27
4. mar 2009

tehu, pas pre Olinka, je ti zbytocny, aj tak bude za pol roka inak vyzerat 😉
ja mam deti zapisane v pase, dokonca martinka, sme dali hned ako sme isli z porodnice, vtedy bol k tomu treba 100 Sk kolok a original R k zahliadnutiaL, ale teraz neviem vysku kolku v eurach 😉
a urobia to na pockanie za 5 min
😉
Slavka, ja som sa pytala presne na ten original RL a povedali mi na pasovom, ze nestaci mat rodny list aj ked je original, lebo ten je vystaveny v nasom jazyku a oni mu nemusia rozumiet, tak musi byt bud zapisany v pase alebo samostatny pas 😉

tehulka4
4. mar 2009

no tak to je super..ani ja nemam pas..takze si asi najskor budem musiet ten pas dat urobit ja a dat si ho ta rovno zapisat.. a co potrebujem k vybaveniu pasu? 😀

tehulka4
4. mar 2009

bubi, tak co, kedy sa konecne stretneme???inak na to plavanie sme sa prihlasili a nikto mi nic nedal vediet..takze asi ani nas neberu od marca.. 😠

bubadlo27
4. mar 2009

no moja, uz si nepametam, ale viem ze kolok, a obciansky, ale vysku kolku, neviem, foto ti urobia tam, ale najlepsie asi ked sa opytas, tam na vratinici u polisov, ta teta je dobre informovana 😉

tehulka4
4. mar 2009

bubi, dik...zajtra ideme k lekarke tak sa tam po ceste stavime a popytame sa..

tehulka4
4. mar 2009

vdaka...ako ot tak sledujem, tak tusim sa mi viac oplati dat urobit jemu pas...aj ked si neviem predstavit ako budu robit pas takemz prckovi..

bubadlo27
4. mar 2009

no neviem ako je to teraz s biometriou,lebo kamoska davala robit este minuly rok,ked neboli tieto pasy a normis malu posadili odfotili a bolo, ale teraz neviem ze ako to funguje 😒

tomaslavka3
4. mar 2009

chodime casto do Polska,tak mi to nevadilo,lebo oni rozumia a aj my po polsky sa dohovorime.no ja mam uz deti v pase.Kolok na pas stal tusim 1000sk a zapisanie dietata je tiez spoplatnene da sa aj do 24hod to je drahsie.alebo potom sa caka asi 3tyzdne.Foti sa priamo tam pri vypisovani a tiez original RL

ankan
4. mar 2009

babulky Ďakujem za odpovede ohľadne pršiplášťov. Cez víkend idem hľadať. Snáď ešte niekde budú. 😀

tehulka4
4. mar 2009

ankan, ja som v meste kupovala na evanjelickom dome v tom klobucnictve..tam mali..tak skus aj tam..

zuzanikaaa
5. mar 2009

tehul mne volali z Kvapky vcera. Mozno sa ti ozvu dnes. Budeme chodit stredu o 12.15 h. Zachvilu si tam idem pre prihlasku a zaplatit to...

tehulka4
5. mar 2009

zuzi, no uvidime ci zavolaju alebo nie...som zvedava...kazali mi udaje poslat sms tak dufam ze ju nezmazali, lebo sa s malym teskame strasne moc..🙂

moon691
5. mar 2009

baby neviete mi poradit dobreho gynekologa?mam piknu ale som nespokojna a chcela by som ineho.napr.Ilavsky.Mate s nim niektorá skusenosti??dalo by sa knemu dostať?vraj ze ma plno?dakujem

sissik
5. mar 2009

moon zisti si, aky ma obvod a ked mas trvaly pobyt v jeho obvode, musi ta zobrat 😉

basado
5. mar 2009

moon ja ho mam tak isto, tiež som s ním neni spokojna

moon691
5. mar 2009

my mame obvod u piknu.bohuzial..aj som voalala Eliašovi ale maju plny stav.Ilavskemu sa nemozem dovolat..kovačič neviem čo je zač ...nechcem ist z blata do kaluže 🙂

zuzanikaaa
5. mar 2009

tehul ved ked sa neohlasia, tak im zavolaj ty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre