Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
5. mar 2009

Bubadlo,aj ty k nemu chodíš?
Aj ja by som išla k lepšiemu,len ked nikto nebere.... 😠

stanka,tak to s tým spánkom neni bohviečo. Mne zas po novom malý odmieta doobeda spať. Takže je hore od 6.30 tak do 11-11.30 a potom s plačom zaspí. No a potom ide spať poobede,ked ideme von.

bubadlo27
5. mar 2009

ano gabi chodim uz 12 rokov, mi aj robil mostik predny 😉
vtedy sa zdal super, ale teraz uz strasne 😠
minuly mesiac som prisla s bolestou zuba, lebo som uz nemohla vydrzat a som si tam pockala do pol jedenastej a to som tam sedela od osmej
az ked som pred doktorom spravila bordel a aj so setrickou/ ta ma vytaca do nepricetna Zlatka/ze co si myslia, si zoberiem vypis z karty a pojdem prec, vsak mam 2 male deti a oni si tam robili co chu 😠
hlavne ze o dvanastej tam su uz neni, taaaaak maju vela roboty 😠
strasne ma nasral 😠 😠 😠 😠

gabuliik
5. mar 2009

Nooo,tak s tým mám aj ja zlú skúsenosť. Tiež som pár krát tak čakala. Ale pritom v čakárni nebol totál nikto.Alebo na preventívnej mi nenašiel nič,len kamen na zube a povedal mi,že to mi teraz nemôže urobiť,že mám prísť inokedy. Sestrička ma objednala o 3 mesiace. Fakt super. Tak som tam ani nešla,bola som tehotná s malým a veru sa mi tam nechcelo terigať.Teraz sa idem znova objednať na preventivku,tak uvidím.
Muž mi hovorí,aby som šla k jeho zubárke,len to je v atomke. Sa mi to zdá dosť odruky. ☹

stankatt
5. mar 2009

kto to vymyslel- zuby... od mala su s nimi problemy 😖

mmona
5. mar 2009

gabuliik tvoj manžel roby na atomke.

bubadlo27
5. mar 2009

tak ja som bola minuly rok na dvoch preliadkach, kedze ako teotna som na to mala narok a stihla som to/ pri malej mi to ani nenavrha a nie este ze by ma aj objednala/ ale teraz som uz bola mudrejsia a bola som s malym 17.9 na preventivke a 25.9 som rodila 😀 😀
a tiez ze nemam nic, ani kaz ani kamen, tak som sa tesila, ale mysim si ze aj keby som nieco mala tak by mi to neurobil a cakal by kedy pridem mimo s bolestou a budem si musiet zato zacvakat 😠

a najlepsie ze predomnou upne bez zabran, ohovoarali chlapika ,co bol v kresle predomou no desne ☹ a vobec im to nevadilo, ze tam sedim 😒

stankatt
5. mar 2009

kedy prestane uz prsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttt 😠 😠 😠 😠 😠 😠

gabuliik
5. mar 2009

Mmona,robil. Už tam neni tuším dva roky. Ale zubárku si nechal a aj doktora 🙂 .Je s nimi spokojný.

Bubadlo,tak to ohováranie poznám aj ja. Tiež sa mi to stalo.Alebo raz som tam volala,že mi vypadla plomba.Že či môžem prísť. Sestrička mi povedala,že môžem,ale určite budem dlho čakať a,že aj tak mi tam dr.dá len vložku,tak že sa mám objednať. Ja,že fajn objednajte ma a ona mi dala termín o 2 mesiace.Tak som chodila s otvoreným zubom a modlila som sa,aby ma to nezačalo bolieť.

Stanka,súhlasím .....

stankatt
5. mar 2009

Gabi to co je zubara? to je sila, mna nikdy nenechali dlho cakat... ked som sa tam dovalila mesiac pred porodom, brucho bolo v ordinacii a ja este v cakarni, zobrali ma hned 😉

krtko.
5. mar 2009

ano bola som u pruzinca.aj ty si bola?

gabuliik
5. mar 2009

Vidíš,aj taký sú medzi nami.... 😠

lyly
5. mar 2009

bubadlo aj mna uz v kvapke seru a to nie sme jedine, vrrrrr uz aby daco otvorili, si robia, co chcu

anesim
6. mar 2009

Lyly ja tiež chodím ku Kukučkovi, teraz asi posledný rok a pol má ordináciu aj so synom, objednáva na hodinu a tú hodinu ti ten zub aj robí 😨 Síce tam necháš 1000-1500 Sk za zub, podľa toho čo ti robí, ale naozaj je to spravené kvalitne, aspoň si myslím. A teraz už majú ordináciu v meste, zo zadu ako je tatrabanka, tým prechodom z mesta smerom k Jednote. Ja som tam chcela prihlásiť aj malú, ale také malé deti neberie, lebo ak neotvorí ústa, tak mu je blbé brať peniaze. Tak malú som prihlásila tiež k súkromnej zubárke, boli sme tam zatiaľ len raz a vyzerala príjemná, no uvidíme ako to bude na budúci piatok, lebo to jej má ísť už vŕtať. Ona je na Sládkovičovej v tom dome ako je Lužák 🙂

anesim
6. mar 2009

A zabudla som, Kukučka má aj svoju stránku, ak chceš.
www.kukdent.sk

sissik
6. mar 2009

anesim fakt neberie kukucka male deti? som dufala, ze budeme chodit k dobremu a milemu zubarovi aj s malou.

anesim
6. mar 2009

Mne povedal,že nie, tak preto som hľadala pre malú iného zubára. a v niečom má pravdu, ak mu tam dieťa neotvorí ani ústa a on má potom hodinu čas,peniaze by za to ktovie či zobral a to môže mať iného pacienta, ktorý mu to zaplatí. 😉

lyly
6. mar 2009

super baby, diky moc.
a od kolko rokov sa chodi s detickami zubarovi? nasa mala ma uz 14 zubov

elisam
6. mar 2009

Ja som bola so Samkom u zubárky, keď mu narástli všetky zúbky a to mal 2,5 roka, zubárka bola veľmi milá, povozila nás na kresle, ale Samko pusu neotvoril, tak sme tam boli asi 5min.

stefulka
6. mar 2009

Ja som s dcérkou začala chodiť k zubárke asi od troch rokov, lebo mala problémy s jednou stoličkou (a stále má), ale kartu jej založila až od 5 rokov. So synkom som ešte ani nebola, a to bude mať za mesiac 5 rokov. Keď nie sú žiadne problémy, stačí ísť v preškolskom veku na preventívku.

l3nka
6. mar 2009

krtko áno boli, dávala som ti preč autosedačku, aby si mohla obliecť malinkú... nebola som si istá či si ťa pamatám dobre tak som pozerala album doma...
ako dopadli nožičky u vás? Nám kázal baliť na dve plienky no malá je z toho nervózna nebalila som ju ani doteraz, možno tak týždeň... tak neviem či mám alebo nie, každý tu má iný názor..

zuzanikaaa
6. mar 2009

gabulik zubarka na atomke nic moc... chodila som k nej.... a viac kolegov sa od nej uz odhlasilo...

mmona
6. mar 2009

ja mam zubara tieš v Bohuniciach a zatial sa da.

zuzanikaaa
6. mar 2009

mmona v dedine alebo na atomke? ja teraz chodim do dediny a som spokojna, az na ten system objednavania...

krtko.
6. mar 2009

l3nka,co si mi nieco nepovedala?nabuduce ma kopnite ze ste z konika 🙂

gabuliik
6. mar 2009

Zuzanikaa,neviem ja k nej nechodím,ale muž. On ju chváli a to má so zubami večne nejaký problém. Ale vždy,ked mu niečo opravi,tak to má v pohode. 🙂

lyongirl
6. mar 2009

Ahojte, baby čo ste varili, dajte nejaký typ na zajtra....pls

stankatt
6. mar 2009

lyon spenatik.... aj pre malu aj pre nas.. mala mi ho vyplula do tvare, ale inak pohoda 😀

tomaslavka3
6. mar 2009

lyon-robila som sisky,vcera rajcinovu kapustu :-ale pre teba asi nevhodne

gabuliik
6. mar 2009

Čaute!Aj mne by bodla rada,čo zajtra.Špenát nelúbime a ani rajcinovu kapustu ☹ .Takže keby bol nejaký iný tipp .... 😀

elisam
6. mar 2009

My budeme mať rybku a zemiakovo-cibuľový šalát a Eli si dá zemiačiky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre