Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
7. dec 2009

No mám v rodine tetu, ktorá pracuje na úrade práce soc vecí v PD. Plat má celkom slušný, nie veľa, ale ani málo. Teda si myslím, že nato čo robia tak akurát. Možno by mali dostať viac, no aj ťažko zarabájúci ľudia sú a majú ešte menej. Je žiaľ taká doba.
No bez ohľadu na to koľko zarábajú, by sa mali správať milo ku klientom. Chápem, že majú toho moc, aj že nie každý deň majú dobrú náladu, no klient predsa nemože za to, že ich niečo vytočilo a podobne... Keď príde klient a opýta sa na takú istú otázku ako napríklad 150 ľudí pred ním, mal by dostať dostačujúcu odpoveď. Je to všetko o medziľudských vzťahoch.
Keď som bola nezamestnaná, som išla na kontakt asi o 13tej a "milá" pani úradníčka na mňa vyletela, že či neviem koľko je hodín, že som mala prísť ráno, keď som bez práce nemám nič na robote... To je jednanie? Som ju uzemnila asi tak, že si neprajem, aby na mňa zvyšovala hlas a že doobeda si hľadám prácu. Poobede už asi ťažko niečo zoženiem, nejakých kompetentných ľudí vo firmách. A od vtedy som mala pokoj.
Ja len dúfam, že po MD sa zamestnám a nebudem dlho na úrade. 😉

gabuliik
7. dec 2009

Čaute.Tak baby,ja som robila na urade práce tu v TT a viem aké tam majú platy.Si myslím,že dostačujúce a tie ich odmeny sú tiež neni zlé..Nemajú ich vždy,ale v takej výške akú dostávajú sú potešujúce.No a viem aj ako dokážu byť niektoré úradníčky akože milé..... 😠

vivere
8. dec 2009

marcelkatt, s tvojimi poslednymi dvomi odsekmi suhlasim 😉 a tu situaciu si viem dost dobre predstavit, zial, byva to niekedy tak... vzdy je to o konkretnych ludoch, co uz, niekto sa sprava normalne stale, a niekto ma svoju povest... 😕
gabuliik, mohla by som vediet, aka je to priblizne ta potesujuca odmena? inak som trosku prekvapena tvojim vyjadrenim, ze tetka uradnicka ma dostacujuci plat 😅

marcelkatt
8. dec 2009

Ahojte, dobré ránko aj keď upršané všetkým maminkám a detičkám... Asi je to zbytočné tu riešiť, čo kde ako na úradoch, je to na základe osobných skúseností každej z nás.

tehulka4
8. dec 2009

teda baby, to pocko ma dnes uz vazne straasne moc irituje...to co bude takato cela zima? taka uprrsana ci? to som chcela ist poobede s malym do mesta..ked bdue takto prsat tak zasa pekne zmoknem.. 😠

marcelkatt
8. dec 2009

Ahojte, hnusné počasie. My sme boli doobeda na hodinu, len aby bol aspoň na vzduchu trochu a aj to pršalo. Hádam nám aj nasneží...

vladkaz1
8. dec 2009

cafte bola som v meste kupila som si cozmy a cely den som sa flakala 😀

gabuliik
8. dec 2009

vivere,si myslím,že čistého okolo 15000 sk im stačí.Ja som tam nezarobila toľko,lebo som mala zmluvu na dobu určitú,ale keby som v dnešnej dobe zarobíla tých 15000sk,tak som spokojná.Môj tato je elektrikár a aby zarobil 15000,tak sa narobí jak somár a je to manuálna práca,takže je unavený že až..... a úradníčka toho moc rukami nenarobí,tak si myslím,že by im to malo stačiť. a ďalej sa k tejto téme vyjadorovať nebudem 😠 každý má na to iný názor .....

vladkaz1
8. dec 2009

ja ked som robila casnicku 12 tky a zarabala som 10 sat baby a inak som sa nalietala v biliarde ja kon 😀 ,takze tak ,kebyze zarabam fakt 15 na urade som spokojna a drzim usta a krok 😉

vivere
8. dec 2009

gabuliik, ak by som tu sumu zarobila, tiez som spokojna 😉
ved jasne, manualna praca a dusevna sa asi porovnavat neda... kde uz zodpovednost za miliony... 🤐

vladkaz1
8. dec 2009

no veru psych. praca je na nezaplatenie .. robila som managera v reklamnej agenture ,sice som zarabala ako boh ,ale 2 roky a stacilo .. 😉
Ale myslim si ze plat 15 nast na urade je parada .. a aku zodpovednost? 🤐

zuzanky
8. dec 2009

Gabulik prepáč ale mne nedá ešte otvoriť tu tému, niektoré úradníčky zarábajú dosť malo a nie 15 000 Sk, keď majú 11 000 SK v hrubom tak sú spokojne 🙂
Ta suma sa dá ľahko zarobiť len sa treba vedieť zamestnať , ja som zarábala aj viac 🙂

vladkaz1
8. dec 2009

Ale baby nieje to jedno kolko zarabaju?
Teraz tu budeme 4 dni preberat platy uradnikov ,sa mozem na to vykaslat 😠 .. uz nahodte normalnu temu . 😝 . nic ma do ich platov a ani ma to nezaujima 😝

marcelkatt
8. dec 2009

Vladka, máš pravdu. nech majú koľko chcú, či už majú málo, alebo viac, len nech sa milo správajú ku klientom. Vladka tie čižmy sú naozaj pekné. Oplatili sa! Ja jem čokoládu, mám trochu depku, ale zas priberiem 😀

bubadlo27
8. dec 2009

aj ja chcem vidiet cizmy, inak cavte 🙂
menim temu, vyhrala som zlatu kucharku Nescafe, nejaky balicek od Nescafe, taaak sa vytesujem 😀

bubadlo27
8. dec 2009

a sofia mi nechce papat teda aspon so mnou nechce, ked pride tata z roboty tak nema problem 😠 , ja uz neviem co s nou budem robit, vsetky sladkosti som poschovavala, ale jej staci len kakao a rozmyslam ze aj to jej zrusim a bude len o caji, nech vyhladne, potvora jedna ☹ ☹ ☹

bubadlo27
8. dec 2009

jaaaj a cizmy su super 🙂

vladkaz1
8. dec 2009

Macka dakujem velmi pekne ,fakt sa mi pacia a su take makucke teda ta koza 🙂
Bubi super .. ty si sikovnica ja uz nesutazim ,ale na vienoce potesi jasne 😀 😉
A malu nechj vyhladnut ziadne resanky veru sladkosti a pod . a neboj sa tak bud epapkat jedna radost .. 🙂 a dakujem za pochvalu
Macka ja by som si tak nieco dala .. ale slane nejaky korbacik alebo nieco 🙂
A inak dnes som sa u macky vazila mam kilo konecne hore ,sice bol vecer bola som najedena a napita s cajikom ale mozno som ho ozaj pribrala 😀

gabuliik
8. dec 2009

Babenky čaute.Som vytočená jak šlak.Malý mi rozbil sklo na konferenčnom stolíku.Zobral zmeták a šlahol po tom.Našťastie tam na gauči sedel muž a stihol to sklo zachytiť,tak sa to nerozletelo po celej izbe.Som zvedavá ,kde nám takú elipsu vyrežú a čo to bude stáť! 😒

Vladi,tak tie čižmy sú super.Kde si to zohnala?

Ozaj,nepoznáte niektorá nejakú predavačku v Dráčiku?

gabuliik
8. dec 2009

Hmm,korbáče ..... aj ja chceeeeeeeeeem 😀

vladkaz1
8. dec 2009

gabi no nepotesi veru sakra ..
nerob chute lebo sa naseriem a idem do tesca este teraz ... 😀

gabuliik
8. dec 2009

no a mne brácho nosí také fajn,z Pružiny,mnam sliny mi tečú ... Tuším ho tam cez víkend vyšlem..... 😀

marcelkatt
8. dec 2009

Vladka, no ešte veru nevidno, že by si priberala....

vladkaz1
8. dec 2009

gabi aj ja chcem mnaaam ale su strasne drahe tie korbace .. moj mi volal ze objednal klobase domace neviem naco ja to nejem jak som tehu ale on si da rad aj zamna 😅
macka ale je brusko uz mam pekne ,len som bleda jak stena

gabuliik
8. dec 2009

no,to teda sú drahé,jak šlak.
domáce klobásky sú neni špatné,aj môj ich lúbi.Ja tiež,ale vždy mi je z nich zle,tak ich papám tak raz za pol roka.Ale do kapustnice sa hodia,nie? 🙂

melory
autor
8. dec 2009

ahojte baby, chcem sa orientacne opytat, kolko by ste boli ochotne dat v skolke za hodinu keramickeho kruzku s tym, ze dieta donesie vyrobenu vec domov vypalenu z pece ?? velmi by som vam bola vdacna za kazdy postreh a napad.

marcelkatt
8. dec 2009

Vladka asi ješ málo masa. V ňom je železo. Asi Ti chýba.

melory
autor
8. dec 2009

vlada gratulujem k tehu 🙂 mile

vladkaz1
8. dec 2009

mel dakujem ,ja neviem mna ti ani nenapada .. fuha v tomto neporadim nemam ani oriantacne schopnosti neviem kolko sa pohybuje matrial ,takze naklady na kruzok a ci to ten clovek robi v ramci skolky alebo separe???

gabuliik
8. dec 2009

mel,milé ,že si sem po dlhej dobe zavítala ....
no a za hodinu takého krúžku .... čo ja viem ,asi 5eur? 😅 neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre