Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lucyso
15. dec 2010

ano ano @zuzanky toto je presne to.... jezisi kriste ako ja to neznaaaaasam🙂)), ale to ako keby som hrach o stenu hadzala....

marcelkatt
15. dec 2010

@lucyso áno moja, vraj ak kojím a mala som kiahne nemal by ich dostaťalebo ak aj ako som písala nemalo by to mať nejaký komlikovaný priebeh.. Erikovi sa to už hojí, poctivo natierame 3x denne, + fenistil a na noc dithiaden, takže ho to nesvrbí a neškriabe sa.

gabuliik
16. dec 2010

ahojte.
Včera som bola s Monikou na tom vystúpení,MM varoval malého.Dopadlo to dobre,až na to,že to bolo moc dlhé,vydýchaný vzduch a nikto neotvoril okno.Som myslela,že Monika dovystupuje a prášime domov,ale jej sa tam páčilo,tak sme zostali dokonca.No a doma ... hrúúúúúúza.Malý bol jak čert, MM už nevedel čo s ním.Stále len plakal.Tak som ho dala o 17,45 spať.Som sa bála,že bude ráno skoro hore,ale čuduj sa svete vstával o 6,30.Takže super.

gabuliik
16. dec 2010

@lucyso, sestra ako? ešte nerodí?

lucyso
16. dec 2010

@gabuliikj, este nie... stale srzi pokope.. No ale uz by mohla.
a teja ja som dnes zahajila vinocne pecenie🙂)),
uz mi v chladnicke tuhne cesto na vegetky - tie sa budu piect zajtra a aj linecke zajtra spravim....a mozno aj dnes. uvidim ako mala zaspi vecer...

lucyso
16. dec 2010

no zbohom... ja teda pisem......
vobec si to po sebe necitam...🙂
pardon🙂

katrin21
16. dec 2010

@marcelkatt marcelka, ak ta to " potesi", ja som mala kiahne ako dvojmesacna🙂 a tu som 🙂 takze aj keby nieco, dolezite je mat babo v teple, aby sa kiahne neschovali dnu, lebo vtedy je to nebezpecne, ale inak pohoda🙂

marcelkatt
16. dec 2010

@katrin21 ďakujem za info 😉

tehulka4
17. dec 2010

caute maminecky...ja len na skok...baby, neviete mi povedat, ze kde mam ist alebo aj za kym ohladom krstu v hrubom kostole? dakovala veeeeelmi pekne...

lucyso
17. dec 2010

@tehulka4 staci ked pojdes na faru, zapisu si ta tam, krsnych rodicov, daktum krstu a potom sa dohodnete na ponauceni.
fara je hned pred hrubym kostolom ta velka kovova oblukova brana🙂 a na poschodi

lucyso
17. dec 2010

inak maminky, tak ja teda uz konecne vypekam🙂))), momentalne slane vegetky na oslavu, potom linecke, vanilkove rozky a suhajdy...

gabuliik
17. dec 2010

Ahojte.
@tehulka4, tak ako ti písala lucyso, treba isť na faru a tam si to dohodnúť ....
Ja mám od rána fofry ... malý je hrozne výmyselný,nestíham ho sledovať.Už si stihol pichnut šrobovák nad oko, vylial mi tu jogurt a čo ja viem čo .... pojdem rýchlo dovariť a šup pre Moniku- je piatok tak ide na obed.

@lucyso,daj recept na tie vegetky ... 🙂

bubadlo27
17. dec 2010

ahojte, aj u nas sa vypeka o 106 😉 sa mi nejako nechce , ale donutim sa
tehu, ano, chod na faru dole pod kostolom maju uradne kazdy den od 10-12 a potom od 14 -16 myslim ze tak je to. niekedy mali len v utorky a stvrtky,ale teraz sa mi zda ze kezdy den 🙂
hodim vas sem link na jeden kocik, kamoska predava, keby ste chceli golfac, inak fakt velmi zachovaly a za facku 😉 🙂

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=17217886...

tehulka4
17. dec 2010

@lucyso toé je to hned opoti vchodu do kostola alebo to je to kusok dolu a po pravej strane...dakovala velmi pekne..

lucyso
17. dec 2010

@gabuliik tu je recept:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28639
@tehulka4, je to ta ulicka pred kostolom dolu do mesta a hned napravo (ako ked ides z kostola) je ta fara: velke oblukove kovove dvere.

zuzanky
17. dec 2010

@tehulka4 a na tej fare sú tuším od 10:00 do 12:00 a potom od 13:00 do 15:00 aj je to kúsok dolu ako kde ideš do mesta a keď vojde dnu tak je to na ľavej strane 🙂

tehulka4
17. dec 2010

jeeezis baby, velmi pekne dakujem...pojdem tam dnes medzi 15 a 16-tou...taks nad nieco vybavim..este raz velmi pekne dakujem..

lucyso
17. dec 2010

A to ponaucenie, ktore budete absolvovat trva iba pol hodinku, takze super🙂, ale je to o pol osmej vecer.. len si uz nepamätám dni.

gabuliik
17. dec 2010

Caute.
@lucyso dakujem za recept.Vyskúšam ....
Mna bolí hlava jak kona.Bola som pre Moniku a brala som aj malého,že nech sa vyvetrá a svokra zas pindy,že zmrzne 😠 😠 .Keby neišli vianoce,tak už ju fakt niekde pošlem .... No a aby toho nebolo málo,tak hned po príchode domov sa deti pobili a ked som ich rozsúdila,tak mi zas malý vylial v obyvačke celú kávu .... Bože,nech už je večer .... 😎

karolina25
17. dec 2010

ahojte mamičky... ja som tu nová,teraz som sa prihlásila, ale už dlhšie si čítam vaše forum... ja mám termín 2.1.2010 🙂 už keby to bolo... prosím vás viete mi niektorá poradiť.... mám gynekológa ,ktorý nechodí k pôrodom a povedal mi,že si netreba zazmluvnovať pôrodníka,že mám chodiť k nemu aj na poradne ,že netreba chodiť do nemocnice na poradne,ale nejako sa mi to nezdá,každému komu som to povedala sa čudoval... nemáte niektorá s takým niečim skúsenosť????

gabuliik
17. dec 2010

@karolina25 , mám taký pocit,že boli nejaké zmeny v tom dokedy sa má chodiť na poradne k svojmu.Ale prednedávnom tu rodili dve mamičky a tie chodili posledné týždne na poradne do nemocky.Aj ja som tak chodila pri oboch detoch.Tak neviem ... No a čo sa týka toho zazmluvnenia ... možeš a aj nemusíš.Odrodiť ťa musia tak či tak ... 😉

zanin
17. dec 2010

@karolina25 moj doky tiez nechodi k porodom a mam tiez az do konca tehotenstva chodit ku nemu. Zazmluvnovat si tiez nejdem nikoho spolieham sa na profesionalitu lekarov. Ked ma to chyti tak pojdem a porodim. Snad nenatrafim na zleho lekara.

gabuliik
17. dec 2010

Ja som rodila 2x a ani raz som nemala zazmluvneného ... ako som písala,odrodiť ťa musia ... 🙂

karolina25
17. dec 2010

@gabuliik , on mi hovoril,že už sa nemusí chodiť na poradne do nemocnice vôbec... len vtedy ak by som si chcela zazmluvniť doktora ... ja neviem ☹

gabuliik
17. dec 2010

aha,tak potom neviem ... počkaj,možno ti tu napíšu niečo k tomu baby,čo rodili ... marcelkatt a tehulka4 .... oni sem chodia ked majú čas .... 😉
Ale podla mna je lepšie chodiť na poradne k svojmu dr. ako do nemocky.On ťa pozná najlepšie a v nemocke sa doktori striedajú ... nie je tam vždy ten istý.

tehulka4
17. dec 2010

no dievcence, teraz je to naozaj novinka, ze d konca tehotenstva sa chodi k svojmu dr..ja chodim k ilavskemu a tiez mi povedal, ze ak si enchcem nikoho zazmluvnit tak chodim do konca k nemu a ak ano tak mi odporucil deckova do nemocnice..kedze som si ho zazmluvnovat nechcela, ale do nemocky som chodit chcela, tak som mu zahlasila, ze ok..🙂))ale podla mna ot robi iba kvoli tomu aby nahnalpacientky deckovovi kedze si otvoril aj ambulanciu na poliklinike..🙂) a co sa tyka rodenia, ja somvzdy hovorila, ze medzi najlepsich patri Chovanova, stefanikova a deckov..k inemu by som isla veeeelmi nerada..teraz ma roil uuplne novy dokino, co om ho v nemocnici nikdy v zivote nevidela - tusim s a volal Bucko ci ako..mlady, sikovny, a dokonca si myslim, ze o nieco lepsi ako deckov.sice mu asistovala stefanikova, takze som bola este spokojnejsia.....a aj myslim, ze ma velmi dobre pozasival a bolo vidno ze si na tom dava zalezat, lebo u aj sestricky si z neho robili srandu, ze co tam tolko vysiva, ez ved to staci a on, ze nie, ze to chce mat poriadne..a tiez si myslim, ez si niekoho zazmluvnit je blbost..teda pokial su neni nejake problemy alebo asi keby mi hrozila sekcia, yb som nad tym pouvazovala...ale inak nie...

zuzanky
17. dec 2010

@tehulka4 Neviem či som ta správne pochopila Dečkov ma na poliklinike ambulanciu? Ak áno aj vieš kde? 🙂

bubadlo27
17. dec 2010

@tehulka4 luci, Bucko ta bol asi pred 3 rokmia ko som rodila sofiu, potom odisiel na nejaku staz do afriky , ci kerej exotiky a asi sa uz vratil 🙂 😀

simisi
17. dec 2010

@tehulka4 gratulujem k malinkemu,vela vela zdravicka prajem....aj mna rodil Bucko,a bola som spokojna 🙂

tehulka4
17. dec 2010

@zuzanky myslim, ze niekde tam v tych koncinach ako je aj elias, v tom gyncentre, ale nie som si ista..🙂

@bubadlo27 , teda ja som bola uz od roku 2006 "navstevnickou" nemocnice ny gynekologii ale teda jeho som tam teda ozaj nestretla ani raz..a to som si myslela, ze tam uz asi vsetkych doktorov poznam..ale fakt akoze na mna urobil vacsi dojem ako deckov...

@simisi dakovala velmi pekne...ja ked som ho najskor zbadala, ma napadlo, ze jezisi to co je..ale teda nemozem povwdat, bol uuuplne super...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre