U ktorej doktorky rodiť v Šali?

ciling
19. apr 2007

prosim Vas mamicky, ktore ste rodili v Sali.... ja som sa sem nedavno pristahovala a neviem, ku komu sa mam zapisat, s kym spisat zmluvu... najradsej by som bola, keby to bola nejaka zena, ta sa predsa len bude viac vediet vzit do mojej koze... viete mi niekoho odporucit? Pocula som nieco o Dr. Zimmermanovej, alebo Babisovej? U koho ste rodili vy? Boli ste spokojne s nemocnicou v Sali? Alebo si mam vybrat nejaku inu?

Vopred dakujem za vase odpovede

sonenschein
25. jan 2008

14.21 mi ide vlak z BA o 15 som v Galante a mam kopu casu gulat sa do nemocnice hm?

bashka
25. jan 2008

ja musim zdrhnut z roboty o 15.30 a mozeme niekde pred nemockou, aby sme necakali niekde na ulici, dufam, ze to najdem

sonenschein
25. jan 2008

dobre tak 15.45 pre nemocnicou, znamenie ruza v ruke 😀 ..niee staci brucho 😀

kisska
25. jan 2008

jaaaaj, opravujem, nemocka nie je vlavo ale vpravo... no jednoducho nastastie su aj znacky:o)) a v areali je len jedna 10posch. budova, 9. posch dvere oproti vytahom uuuplne vpravo (uz teraz naozaj vpravo).
Ozaj beriete aj polovicky na skolenie k Eme?

bashka
26. jan 2008

no kisska, ja som si aj myslela, ze je vpravo, ale ked si vravela, ze vlavo... 😀
Dnes sme sa tam isli pozriet do tej predajne kocikov, ale samozrejme bola zatvorena, neva, aspon som si pozrela cestu k nemocke a ona cuduj sa svete naozaj je vpravo. A vchod kde vas najdeme je ten co sa ide okolo tych zdravotnickych potrieb?

bashka
26. jan 2008

Sonen, OK, 15.45 pred nemocnicou, ale vies kolko je tam vchodov? Podla mna by bolo rozumnejsie pred zdravotnickymi potrebami...a potom pojdem rovno cvicit do Sale od 18.00, aj ty pod, inac ja som tam bola prvykrat v 18tt, takze nie az od 20tt tam mozes.

kisska
26. jan 2008

bashka - ja chodim vchodom, co od zdravotnickych zabocis doprava za roh, prejdes okolo jednej garaze sanitiek a este kusok a uz uvidis vchod, ktory je oznaceny ako nejake ine odd. aj s hematologiou a transfuziologiou... to je on 😀 . Dufam, ze vas velmi nepletiem, lebo ja mam orientacny nezmysel... 😒

gween
27. jan 2008

Cau Bashka, pozri si IP. 😠

bashka
28. jan 2008

kisska, tak dik, dufam, ze vas najdem, a ked nie tak mam hubu, opytam sa, polovicku neberiem, bude v robote. A ty si zo Sale priamo?

kisska
28. jan 2008

ee, este kusok - Zsigard 😉 . Do Sale patrim podla okresu, ale inak som tak na pol ceste - 15 min. to mam do SA a 20min. do GA. Ale uz som rozmyslala, ze sa spytam Emy, ci by som nemohla chodit cvicit s vami v SA, lebo ste 2x do tyzdna, aj ockovia maju prednasku tam a aj vam pusta video. V Galante asi na to nie je ani priestor ani cas, kedze vy zacinate cvicit po nas...

bashka
28. jan 2008

V Ziharci mam dobru kamosku, trosken to tam poznam, aj som tam dokonca Silvestrovala. ..celkom fasa dedinka. Hlavne pri mociari sa mi paci. No jasne, opytaj sa Emy a dojdi do Sale.

kisska
28. jan 2008

😀 😀 😀 ja byvam hned v prvej bytovke od futbaloveho ihriska. Dedina je celkom obstojna, aj ked mi tu chyba par veci (napr. chodniky a tak 😒 ), ale mame zlatych susedov, takze sa celkom tesim. A hlavne je tu klud...

sonenschein
29. jan 2008

Ahoj baby, vcera som tu nebola bola som u doktora.
Kisska to vazne si zo Ziharca, sranda ja tam byvam cez vikendy s manzelom 😀 cez tyzden som v BA ..aka nahodicka.

tak na exkurziu by som sla s Vami ale cvicit zial nie, mam taky nensi problemik s nechtom na nohe ak sa mi to do tyzdna nevylieci asi mi ho daju dole ☹ bojim bojim

o 1500 by som mala byt v GA a do 16 hadam pridem k nemocnici 😉 nepoznam tam tie vchody nevymenime si MT cisla?

bashka
29. jan 2008

V Ziharci som aj ja kedysi travila weekendy, kym sme nekupili bytik v Sali. Mangel tam byval predtym 🙂
No jo, zlaty Ziharecccccc
Sonen, ak chces, mozeme sa stretnut o 15.30-15.35 pri tej lekarni co je pri kruhaci ako sa ide od stanice, vies kde? A potom uz cestu poznam

sonenschein
29. jan 2008

Moj manzel tiez byva v Ziharci a ja som zo Sale mozno na oni poznaju 😉

sonenschein
29. jan 2008

dnes som sa zaregistrovala na ceptre nech mi poslu nejake infosky, na 90% som rozhodnuta pre odber 😉

bashka
29. jan 2008

ja som inac nakoniec na tej prednaske bola Sonen, vypytala som sa z roboty, takze ti potom mozem povedat nieco k tomu. Aj ja si dam odobrat

sonenschein
29. jan 2008

jej super, to ma zaujima
ty si spominala ze si Salsku nemocnicu uz videla nie? Ja este nie tak neskor pojdem mozno aj tam omrknut

bashka
29. jan 2008

bola som v salskej nemocke po Vianociach a nepacilo sa mi ee, ale nie nemocka, personal bol bud zle naladeny, alebo to tam proste tak funguje??? mozno ked pojdes na exkurziu tak to bude ine, vies co, aj ja chcem ist tam pozriet, uvidim, aky budem mat z toho pocit, netlacim sa silou mocou do tej galanty, len mam momentalne taky divny strach z tej Sale

bashka
29. jan 2008

sonen, ty si v robote? Do kedy budes robit? Ja este dnes a zajtra, vo stvrtok mam poradnu a uz nedojdem do roboty som sa rozhodla, takze pridem do GA vo stvrtok na vlaku 15.12, to som tam 15.19, takze sa stretnime rovno na stanici, moze byT?

sonenschein
30. jan 2008

Ahoj Bashka ja mam ten isty problem, aj by som sla do Sale ale ale.. 😠
vcera som telefonovala so sesternicou a vravela mi ze nieje dolezite polohovatelne kreslo ale personal a vybavenie novorodeneckeho ci tam je inkubator, ci tam maju vsetky pristorje na vysetrenie novorodenca aby si potom nemusela este niekde behat. Alebo inej sesternici vzali dieta z Moraviec do Nitry lebo tam nebol inkubator to tiez nieje bohvieco

sonenschein
30. jan 2008

..dokonca sesterke neodporucali polohovatelne kreslo ked chcela odber pupocnikovej krvy vraj tam maju malo miesta

bashka
30. jan 2008

no ved to, ze ludsky pristup je pre mna najdolezitejsi, teda nie, ze dnes som sa blbo vyspala a budem sa hrat na masiara, alebo na nervaka, vedia vsetci velmi dobre ako sa maminky citia pred porodom, alebo pocas a mohli by im pomoct trosku, nie im to komplikovat...fyzicky toho moc nenarobia, ale o tej psychickej pomoci a podpore by mohli pouvazovat. samozrejme nie vsetci su zli, ale ked akurat natrafis...ale myslim, ze ked je ocinko pri porode aj to robi rozdiel, tvoj bude? ocinka babatka myslim 😀

sonenschein
30. jan 2008

mas pravdu toto iste mi potvrdila spominana sesternica, ked je niekto stebou pri porode tak sa k tebe spravaju uplne inac ako ked si sama a nevies sa branit. Ona rodina 2x a vzdy s manzelom.
Ja ho chcem mat tiez pri porode, a keby nahodou nebol doma vezmem mamu 😉 ale nikto tam potom nebude po mne ziapat. 😠
.. cize Sala by bola vzhladom na blizkost lepsia a taktiez na vybavovanie papierov. Asi ked porodis v Galante musis ist na matriku tam neviem presne

kisska
30. jan 2008

Ahojte babulky, no nakoniec skoro kazdy vie, kde je Ziharec 😉 Inak ja len, ze ked pocuvate klebety po dedine, tak takto minuly rok, ked ste poculi o niekom, kto nasiel na zahrade delostrelecke granaty, tak to sme my 😀 😀 😀 , ale inak pohoda.
Ta atmosfera a pristup je dolezity aj pre mna. Preto sa mi Galanta zapacila hned na prvy krat - dobre referencie na dokiho, mila hlavna sestra uz v telefone, osobne tiez a nie len ona 😉 . Dobre referencie pri hodnoteni porodnic v Mama a ja... Co sa vybavenia tyka, uz som rozmyslala nad tym, ze som videla len novy box a apartman, ze ostatne budu asi rovnaky horor ako vsetky ostatne 😒 , ale je to jedno... Pri komplikaciach, aj tak babetkovu JISku maju v NZ, takze tam sa vezu deticky aj z NR, aj zo SA...

sonenschein
30. jan 2008

kisska nemas nahodou ten casopis Mama a ja? chcela som si to precitat ale neviem to zohnat.

v ziharci von moc nechodim nikoho tam nepoznam tak klebety neviem 😉

bashka
30. jan 2008

ten casak donesiem zajtra, ak ho najdem, citala som ho, len neviem kde je, ak nezabudnem budem hladat a ak najdem donesiem 😉

kisska
30. jan 2008

mam len to cislo, ked hodnotili GA a potom celkove zhrnutie. Prinesiem oba... 😉

sonenschein
31. jan 2008

to by bolo super, tesim sa na stretko 🙂

bashka
31. jan 2008

Sonen, dojdes dnes urcite? To by som potrebovala vediet, lebo aj odvoz by som mala az do nemocky, ale ked dojdes tak pojdeme peso, len sa ozvi, ci plati

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre