U ktorej doktorky rodiť v Šali?

ciling
19. apr 2007

prosim Vas mamicky, ktore ste rodili v Sali.... ja som sa sem nedavno pristahovala a neviem, ku komu sa mam zapisat, s kym spisat zmluvu... najradsej by som bola, keby to bola nejaka zena, ta sa predsa len bude viac vediet vzit do mojej koze... viete mi niekoho odporucit? Pocula som nieco o Dr. Zimmermanovej, alebo Babisovej? U koho ste rodili vy? Boli ste spokojne s nemocnicou v Sali? Alebo si mam vybrat nejaku inu?

Vopred dakujem za vase odpovede

sonenschein
18. jan 2008

myslala som ze to je aj pre tehu baby nie iba mamicky..

bashka
18. jan 2008

Luc, neviem o nikom, kto by tam chodil v tehu...teda hej, ale tie uz maju aj vacsie dietatko. Bola som tam parkrat a pacilo sa mi, je to super, ze sa deticky, ked este nechodia do skolky mozu zabavit a mamy pokecat a deticky tam nie su nechane same, kedykolvek mozu pribehnut k mame. Vsak sa tam urcite stretneme 🙂

sonenschein
18. jan 2008

to urcite uz sa neviem dockat 🙂 uz aby sme mali svoje deticky

bashka
18. jan 2008

Luc, asi by sme mohli zlucit tieto 2 temy, nie? Vsak sme tu len my, raz sme tu, raz c Galante 😀 😀 😀
No idem uz domkov z roboty, zase sa stavim niekedy. Do toho Hlohovca sa ale objednaj co najskor, niekedy ma volne az po 3 tyzdnoch. Pa pa

gween
20. jan 2008

Čaute baby! Len by som Vám chcela oznámiť , že 23.1.2008 o 16,00 sa koná v Šali v " štúdiu pre ženy" prednáška o odbere pupočníkovej krvi. Prednášať bude Dr. Sedláčková z fi CEPTRA. Bude to zaujímavé! Ema

sonenschein
22. jan 2008

Ahoj Bashka, to mas pravdu 😀
ale ten Hlohovec asi nebude, rozhodla som sa ze nepojdem, vies doteraz som bola skoro kazdy mesiac resp. kazdy na uvz a nechcem to stym ziarenim prehanat. Mama by mi asi usi obtrhala 😉 a za 3 tyzdne idem zasa na uvz to uz dufam urci doki pohlavie hmmm
alebo budem kupovat neutralnu vybavicku 😉

ides na tu prednasku? das si den odber`?

bashka
22. jan 2008

Ahoj Sonen, ja som tiez neni zastancom ultrazvukov, ani som dokonca nechcela vediet co cakame, to je uuuuplne jedno, ja som len chcela dat babo pozriet, ci je OK, vsetko pomerat, lebo na normalnom UZV to je hop-sup za 5 minut, on pozrel dokonca aj mozocek, no proste vsetko do podrobna
na tu prednasku nestiham ist, lebo je o 4 a ja som v robote...ale aj tak si myslim, ze by som jej(tej pani) len protirecila, lebo mam na to svoj nazor. Nie zly, alebo opacny, ale vrtala by som do nej. Neviem este ci si dam odobrat, asi ano, ale len pre pokoj v dusi, aby som potom nemohla lutovat...peniazky na to sa najdu, len neverim tomu moc.

sonenschein
22. jan 2008

comu neveris, ze to pomoze neskor pri krvnych chorobach?

bashka
22. jan 2008

aj to, ze to pomoze, aj tak bol zatial len jeden pripad na Slovensku, ked sa to podarilo, alebo aj to, ze sa podari odobrat len tolko, ze do 15-20kg a potom co, ked bude babo vacsie? Som toho nazoru, ze by to malo fungovat ako normalna krv, kazdy by mal darovat a kto potrebuje nech mu daju. Je to dost nechutne, ze chudobnejsi ludia, kt. si to nemozu dovolit proste nemaju sancu. Ako obchodovanie s organmi mi to pride. Lebo lacna zalezitost to nie je. Ale hovorim, ze z mojej strany to nie je o peniazoch, strasny bussiness je to.
uz si bola na AFP testoch, vsetko OK?

sonenschein
22. jan 2008

to su ake testy? na niecom som bola vysledok este neviem

bashka
22. jan 2008

tie na kt. si bola, na vrodene chyby, dufam, ze budu OK, lebo strasne blbosti zvyknu vychadzat a potom su baby zbytocne vyplasene

sonenschein
22. jan 2008

urcite na tie som bola to bolo v 16 tyzdni aj na cukor a tiez na tie vrodene chyby, chodis do Sale ci do Dusla dokimu?

sonenschein
22. jan 2008

ozi chodis na tie preporodne kurzy v Sali, na exurzii v nemocnici si nebola?

bashka
22. jan 2008

A uz si bola aj na cukor?, to sa chodi medzi 24 a 28tt...na kurzy nechodim, ale budem, tak po 30tt, zatial hopsam doma na lopte a citam vela. Do Sale chodim k Vaskovi, ty? A nemocnicu (porodnicu) poznam z toho, ze som tam lezala chvilu, tak som si obzrela

sonenschein
23. jan 2008

hej bola som 🙂 mozno este pojdem ja neviem spytam sa sestricky je velmi mila.
ja chodim do dusla a odtial vzdy utekam na vlak do BA a do prace alebo si vezmem celodenneho lekara a mam potom frei 😵
ja som vcera hopsala na brusnych tancoch aj to je celkom fajn vraj su dobre aj pri porode tak som zvedava do aprila mam zaplateny kurz.

stale sa rozhodujem medzi SA a GA vsetko ma svoje za a proti ja neviem co spravim ☹

pekny dnik 😎

kisska
24. jan 2008

sonen - kam chodis na bruskate tance? ja by som chcela, ale asi uz az po porode 😀 skusala som to kedysi v BA, ale nevychadzalo mi to casovo, kym sme skoncili hodinu, tak som sa nemala potom ako dostat domov 😒

bashka
25. jan 2008

Caute babule, kisska, na buduci tyzden idem do GA na exkurziu, ty si uz asi bola, ze? Sonen, ty nechces ist?
Jaaaaaaj, konecne piatok, dnes bude nuda v robote, skoda, ze tu treba byt 😒 😝 🤐

bashka
25. jan 2008

a Sonen, uz som zas bola na cviceni, bola som parkrat este minuly rok, ale potom uz som byvala strasne unavena, vcera som sa prinutila, som chcela, ze az po 30tt, ked uz by som nechcela do roboty chodit a budem mat viac casu a hlavne vladat, ale som bola prekvapena, ze som to zvladla, asi preto, ze som z roboty nezalahla rovno pred telku, ale som pekne krasne pozehlila a frcala cvicit...bo u mna tak, ze ked raz zalahnem, uz ma postavi az manzel okolo 23.00, ze pod do postele 😀 😀 😀 .ň
Po 20tt pridi aj ty, vybav si ale u doktora potvrdenie, ze mozes.

kisska
25. jan 2008

bashka - bola som, ale len taka bleskovka so sestrickou a v novom boxe bola aj maminka asi hodku pred porodom, tak som si kresielko ani nemohla velmi obzriet, tak sa tesim, ze Ema da poriadny vyklad 😉

bashka
25. jan 2008

gween mas IP odomna

gween
25. jan 2008

Ahoj Bashka! Aj Ty si pozri IP, napísala som Ti. E.

sonenschein
25. jan 2008

Ahoj Bashka, to stou exkurziou nieje zly napad, napis mi kedy presne teoreticky by som si vzala pol dna Dovcu

kisska, chodim na brusne pre tehotne v BA v karlovke SANCA TANCA ale od aprila budem v SA po porode by som rada pokracovala mozno sa niekde stretneme 😉

bashka
25. jan 2008

o 16.00 v Galante v nemocnici to bude, lebo Emoke ma cvicenie od 15.00 a potom sa ide na exkurziu, ja v GA robim, ale aj tak sa musim vypytat trosku skor, nech to stihnem

sonenschein
25. jan 2008

takze teoretisch by som mohla ist z BA vlakom do GA hm mozno sa pridam
ako ides potom do Sale busom?

bashka
25. jan 2008

nejakym busom, alebo vlaaacikom

sonenschein
25. jan 2008

pojdes aj vo stvrtok cvicit? kolko zien tam chodieva?
Z vlakovej stanice je nemocnica daleko?

sonenschein
25. jan 2008

precitaj si dennik tehotnej zeny uplne super

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bashka
25. jan 2008

pojdem aj cvicit potom, chodieva nas tam okolo 6, ako kedy, aj 2 sme uz boli, aj 8, nenadvazuje to na seba nejako, ale je dobre, ked chodis pravidelne, aspon ja som fyzicky pocitila po tej prestavke ako som nevladala vcera...a to info stoji za to tiez. Musim este presne zistit, ako sa ide do nemocnice, ale vraj 20 minut peso, som sa teraz pytala.

kisska
25. jan 2008

noooo, ja by som vedela o jednej poloprazdnej felicii, ktora pojde vo stvrtok po exkurzke z GA do SA 😉 Inak zo stanice smerom ku kruhovemu, od prveho k druhemu a aj za druhym stale rovno a ked uz sa zda, ze vychadzate z mesta, tak po lavej strane je nemocka... moze to naozaj trvat nejakych 20 minut, hlavne, ked este nemate take brusisko ako ja 😉

sonenschein
25. jan 2008

😀 tak mne to potrva aj pol hodku
tak ako stretneme sa vo stvrtok ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre