U ktorej doktorky rodiť v Šali?

ciling
19. apr 2007

prosim Vas mamicky, ktore ste rodili v Sali.... ja som sa sem nedavno pristahovala a neviem, ku komu sa mam zapisat, s kym spisat zmluvu... najradsej by som bola, keby to bola nejaka zena, ta sa predsa len bude viac vediet vzit do mojej koze... viete mi niekoho odporucit? Pocula som nieco o Dr. Zimmermanovej, alebo Babisovej? U koho ste rodili vy? Boli ste spokojne s nemocnicou v Sali? Alebo si mam vybrat nejaku inu?

Vopred dakujem za vase odpovede

sonenschein
31. jan 2008

Ahoj bashka, pridem urcite ale kludne chod autom ty mas vacsie brusko ja to prejdem v pohode

gween
1. feb 2008

Cau Kisska, včera som ti zabudla povedať, že dnes o 17,00 bude v šali v " Štúdiu pre ženy " kurz starostlivosti o dieťa s dipl. detskou setrou A. Bičanovou. Ak máš záujem, si vítaná!!

kisska
1. feb 2008

gween - hmmm, skoda, drahy mi zobral priblizovadlo, tak to nestiham, ked sa on vrati z prace... Ale nevadi, snad este nieco podobne stihnem do marca 😉 Dakujem

sonenschein
4. feb 2008

Ahoj baby, zdravim vsetkych 😉 dobre ranko

takze tento tyzden som na marodke resp. dovolenke, nozicka sa hoji a dufam ze vo stvrtok pojdem svami cvicit v SA o 18.00. Kisska, Bashka pridete?

ako sa mas bashka nenudis sa doma?
aka pohodicka zachvilu si pozriem Elisu z Rivombrosy a nemusim pracovat 😀
papa

bashka
4. feb 2008

ahojky, prvy den PN-ky prezivam v pohode, myslim, ze este aspon 2 tyzdne budem mat co robit, co sa tyka okolo bytu, co som vlastne nikdy nestihala, akurat som si sadla na chvilu medzi vysavanim a umyvanim podlah vsade. Este mam taaaaaakto kopu zehlenia a potom uz budem oddychovat trosku. Vo stvrtok pojdem cvicit, jasne, vyliec dovtedy labku a ide sa makat. Dufam, ze sa nenamotam na telku, to som si dala zavazok. 😉

bashka
4. feb 2008

szia gween, aky kurz to bude dnes?

kisska
4. feb 2008

Ahojte babulky, ako ste vikendili? Zajtra nepridete? Ozaj, co ste robili vo stvrtok s Emou? Dufam, ze som neprisla o vela a nebudem v utorok jak telatko 😕

bashka na tu telku by som sa velmi nespoliehala 😀 , ale ak by si sa veeelmi nudila jedna oooooobrovskaaaaa kopa na zehlenie je aj u nas, hlavne babatkovskych veci. Som sa do toho este nepustila... by som potrebovala zmensit zehlicku, aby sa mi dobre zehlili take pidivecicky 😉

sonen - asi nakoniec predsa len budem cvicit v SA... ked tam hodiny na seba nadvazuju (aspon trochu) a aj drahemu to bude viac vyhovovat...nemusi ma cakat on, budem cakat ja jeho... 😉 este aspon tych par krat. Vcera som bola zufala, drobec robil take rosady vecer a ja som tak veeeelmi chcela spat 🙄 uz nech mam tych 6 tyzdnov za sebou...

gween
4. feb 2008

Szia Bashka! Kurz starostlivosti o dieťa II. časť- starostlivosť o dieťa doma, t.j. denný režim dieťaťa. Hogy vagy?? Ak by sa Ti málilo upratovať len Váš byt, srdečne ťa vítame v Diakovciach . Čislo domu Ti napíšem do IP. CHa- Cha- Cha!!!!!!! 😝

bashka
4. feb 2008

Gween, to by sa mi hodilo, /ten kurz myslim, nie ten tvoj dom upratovat 😀/, ale neviem, ci sa mozem takto tulat, ked som PN, ale uvidim, kolko to bude trvat?
Kisska, ja inac celkom rada zehlim, nikdy mi to nejak nevadilo, naopak, celkom fasa relax, babatkovske vecicky este neriesim, sice som minuly tyzden dostala od kamosky obrovske mnozstvo veciciek od 0-3 mesiacov, zredukovali sme to na dve velke vrecia/a to ma doma este dalsich 1O pre vacsie/,ale strcila som to do skrine zatial, ja som taka poverciva ci co, hocico co dostanem hned schovam, este sme my nic nekupovali, taky mesiac pred sa uz hadam odhodlam. A ty ides v utorok? Ja vo stvrtok, lebo to je o 18.00 a v utorok o stvrtej a nechcem behat tak skoro, furt si myslim, ze ma pride niekto skontrolovat.

kisska
4. feb 2008

bashka - neviem, ci som mala stastie, ale mna za celych 6 mesiacov nebol skontrolovat nikto. A okrem toho, myslim, ze psychopriprava nie je tulanie sa (ako dovod nepritomnosti doma 😉 )... Aj ked asi zalezi od prace, lebo prvych 10 dni chodi kontrolovat zamestnavatel 😒
Inak ja mam tiez vacsinu veciciek darovanych. Kupila som mozno 2 supravicky v Tescu a dve komplet tasky mam po kamoske, ktora ma teraz 4-mesacne babo.
Na posledny mesiac by som sa velmi nespoliehala, lebo chodit po obchodoch a vyberat vsetko co potrebujes je zaberak. Ja uz vyse dvoch mesiacoch nestravim vonku a v obchode viac ako 2 hodky a to ma porom odvazaju uuuplne nemohucu 😝

bashka
5. feb 2008

ajojte, no dufam, ze sa aj ja osmelim, ale zatial mam doma co robit, takze pohodka.
my tie veci vsetky akotak uz vybrate mame, len to nechceme doma, takze ked sa babo narodi poslem muzika nech to vsetko zozbiera, max. take vecicky budem mat dopredu co treba do nemocky.
Ale nezasli by sme niekedy na cafe, alebo nieco niekde v Sali? Kisska, Sonen, alebo kto chce. Este som nebola v tom novom cafehause. To by mohol byt taky riadny dovod na tulanie sa pocas PN-ky, nie? 😀 😀 😀

sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
8. feb 2008

Kisska, dojdes v stredu na tu exkurziu? Ci si rozhodnuta pre Galantu?

sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
9. feb 2008

Ahojte, exkurzka v SA v stredu? Aj cvicko potom?hmmmm, to su mi novinky. Na exkurzku asi nemusim ist, lebo pre GA som rozhodnuta a zbytocne by som mala dilemu, ze kam, keby sa mi pacilo 😒 Ale aspon potom napiste spravu, ze ako bolo.... teda ak sa nestretneme nazivo. Ja si musim nejak upratat hodiny, aby som to neprehnala 😉
Inak sme dnes boli s drahym a hafinou na Kaskadach a bolo tam super. Este malo ludi, krasne pocko, babula sa vyblaznila aj ked mamina sa shishmala ako slimacik 😉

sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalitagopi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalitagopi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalitagopi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gween
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalitagopi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalitagopi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre