U ktorej doktorky rodiť v Šali?

ciling
19. apr 2007

prosim Vas mamicky, ktore ste rodili v Sali.... ja som sa sem nedavno pristahovala a neviem, ku komu sa mam zapisat, s kym spisat zmluvu... najradsej by som bola, keby to bola nejaka zena, ta sa predsa len bude viac vediet vzit do mojej koze... viete mi niekoho odporucit? Pocula som nieco o Dr. Zimmermanovej, alebo Babisovej? U koho ste rodili vy? Boli ste spokojne s nemocnicou v Sali? Alebo si mam vybrat nejaku inu?

Vopred dakujem za vase odpovede

sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
12. feb 2008

Ahoj holky, pridte do novej temy v "tehotenstve" 🙂

bashka
27. feb 2008

Taka mala otazocka, vcera som stretla kamosku, co jej mamina robi v nemocnici v Sali a pytala sa ma, ze ked zavru nemocku toho 15.3. kam pojdem rodit , ja ze do GA a ona ze to sa neda, mozem ist len v ramci kraja, takze NR, alebo NZ, lebo GA je uz Trnavsky kraj, alebo mozem GA s tym, ze si vsetko uhradim. Blbost sa mi to zda. Alebo?

fabiana
27. feb 2008

Majú zavrieť šalskú nemocnicu? To máš odkiaľ?

kisska
27. feb 2008

Baska jasne, ze blbost... rodit mozes ist kamkolvek (ups, no mozem za to, ze ma to chytilo, ked som zrovna bola v GA? 😉 ) Ide len o to, ze ked si zavolas sanitku, tak ta ta zavezie do najblizsej a nie tam kam chces.

fabiana - baby salanky na priprave hovorili, ze lozkovu cast maju zavriet niekedy v lete - jun/jul... ambulancie a zvysok by mal zatial ostat...

fabiana
27. feb 2008

A to z akého dôvodu? Som zvedavá, kde pôjdem rodiť... 😠

kisska
27. feb 2008

fabiana - no presny dovod nepoznam, vsetko su to len dohady... Pod kludne do GA, podam za par dni spravu, ako sa tam rodi 😉 a mozno aj Nitra bude dovtedy zrekonstruovana, tak by to nemuselo byt take zle...

fabiana
27. feb 2008

Babuľky, no to ste ma vôbec nepotešili... ☹ No nič, budeme to musieť nejako vyriešiť... potom daj vedieť, ako sa rodilo v Ga, vidím, že to už máš za pár... 😉

kisska
27. feb 2008

urcite dam:o) ozaj nemas dnes chut a cas na prednasku o noseni deti v satkach? Nasa zlata PA, na dnes o 16,00 pozvala do SA niekoho, kto nam pride porozpravat. Urcite tam bude par dievcat, ktore chcu tiez rodit v SA a maju infosky z prvej ruky. Bude to oproti nemocnici v budove socialnej poistovne, prizemie, dlha chodba, dvere s mrezou vpravo. Pripadne ak by si chcela chodit na pripravu (ak to potrebujes) a cvicenie, tak nas tam najdes 😉

fabiana
27. feb 2008

Kisska, rada by som, ale ja už dosť dlho nebývam v Šali, ani v okolí... Chodím tam len na gyndu, lebo mám fajn doktorku a nechcela som ju meniť. Takže nemôžem prísť... Ale ak by si sa popýtala, ako to vlastne celé bude s tým zatvorením lôžkového, tak by som ti bola vďačná... 🙂

bashka
27. feb 2008

Babule, ked som bola pred 2 tyzdnami na exkurzii v Salskej nemocke, tak vrchna sestra hovorila, ze na 100% je to len do 15.3., velmi by chceli az do juna, uvidime, ci sa podari. Aha Kisska, takze vlastne kam sa odveziem sama tam mozem rodit,myslela som si, vsak slobodna volba...

bashka
27. feb 2008

...ale aj tak myslim, ze z toho zas nic nebude, vsak uz nie raz tak bolo, ze zavru...

fabiana
27. feb 2008

Kočky, fakt neviete, ako by ma to mrzelo... Vy aspoň máte Galantu, ale ja bývam v takom divnom meste s ešte divnejšou pôrodnicou... Nejako to nechápem, veď tam bolo vždy veľa pacientiek, aj tých, čo sa ráno hlásili na príjem... A pôrodov viac ako v hociktorej inej nemocke, ktorú nejdú rušiť. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre