U ktorej doktorky rodiť v Šali?

ciling
19. apr 2007

prosim Vas mamicky, ktore ste rodili v Sali.... ja som sa sem nedavno pristahovala a neviem, ku komu sa mam zapisat, s kym spisat zmluvu... najradsej by som bola, keby to bola nejaka zena, ta sa predsa len bude viac vediet vzit do mojej koze... viete mi niekoho odporucit? Pocula som nieco o Dr. Zimmermanovej, alebo Babisovej? U koho ste rodili vy? Boli ste spokojne s nemocnicou v Sali? Alebo si mam vybrat nejaku inu?

Vopred dakujem za vase odpovede

bashka
4. mar 2008

Fabi, najnovsie info mam, ze do konca juna, ale ci naozaj 😖 😖 😖 A kde ty byvas, ze mate divnu porodnicu?
Inac ja som na tom tak, ze ak sa mi nepodari dohodnut toho Dr. co chcem a pride to na mna, ked bude sluzit ista jedna Dr., alebo druha, tak sa zvedam a idem do GA, to som si ista...s tych dvoch nic dobre nejde...

bashka
17. mar 2008

Cauky, mozem podat nove info o nemocke...bola som veeeeelmi milo prekapena celym personalom, ktory funguje bouzial za takych podmienok ako musi...stale je tak, ze do konca juna, zatvorena je gynekologicka lozkova cast a vsetky zeny su na porodnickej strane, takze taky mensi mix, polezala som si 10 dni a za cely ten cas som nemala ani jednu negativnu skusenost osobnu, ani som nepocula o nicom. Jasne, ze baby sa stazovali, ze nemozu svoje babatka olejcekovat, krmit susenym mliekom, ked nemali vlastne, ani od inych mamiciek nemohli zobrat...to bolo vsetko pre dobro ich babatiek, ked opustia nemocnicu vsetko to mozu. nakoniec sa kazdej mliecko spustilo. Ale naozaj, klobuk dole, dufam, ze to tak bude aj o mesiac, ked pojdem ja na ostro 🙂
Strava sa da, ak nie ste fajnove, ak ano, tak existuju navstevy, co vas mozu zasobovat 😉
No a co na tom, ze izby nie su najkrajsie vymalovane a po zatekani ostali na stenach nepekne flaky? Pre mna bola dolezita starostlivost o mna. 🙂 🙂 🙂
A zmenila som nazor aj na tie dve doktorky, ktore mi predtym nevonali, takze super 😵

zuzula28
25. mar 2008

baby nebláznite, to fakt potom akože zavrú pôrodnicu v SA? Len to nie pre boha, ja som tam rodila a bola som neskutočne spokojná so všetkými... A to ja som teda citlivý tvor...Toto nech mi nerobia!!! Kam ja pôjdem rodiť moje druhé baby, až príde ten správny čas? Ak budete vedieť niečo bližšie, napíšete mi prosím IP, ďakujem 😅

zelenasova
26. mar 2008

ahojte, chcem sa spytat, ci je pravda, ze sa tam da rodit v hocijakej polohe (drep, klak, stoj apod). dik

fabiana
26. mar 2008

Ja som rodila klasicky "na koze", nepýtali sa ma, ako chcem, ale vtedy mi to bolo srdečne jedno. Dovtedy som mohla ležať ako som len chcela, nikto ma neprišiel okrikovať, bola som spokojná s celým personálom. 😉

bashka
26. mar 2008

Jeeeeej, Fabi, bsak ty si mi pisala, ja som uplne na teba zabudla, no ale ani nic nove nemam, lezim...este do konca mesiaca, potom sa zacinam hybat zas.
Zelenasova, jasne, da sa rodit v akejkolvek polohe, teda je ich asi 10 na tom kresle, mozes vymyslat, nakoniec ale aj tak kazda skonci v tej klasickej vraj...lebo tak aj doktor najlepsie vidi co sa ,,tam,, deje aj sestricky ti mozu pomoct, ci uz hlavu tlacit na hrudnik, alebo co treba, ale vsak ty asi najlepsie vies, ved uz jedno slniecko mas 😉

bashka
5. máj 2008

Ahojky...tak uz by som mohla napisat aj ja svoje zazitky z porodu v Salskej nemocnici. Ja mam len tie najlepsie dojmy. Co sa tyka profesionality a pristupu doktorov aj sestriciek. Vsetkych. To, v akom stave je nemocka mi nevadi, ved tam nebyvam...a bohuzial, je to skoda, ze ju asi zatvoria
Doktora som si nevybavovala dopredu, doverovala som tomu, kto bude akurat v sluzbe a bola som spokojna...Vsetko to nakoniec skoncilo cisarskym, ale do poslednej chvile sa vsetci snazili a pomahali mi aby to islo normalne, no nedalo sa...Bambulka mala zle natocenu hlavicku a nepresla by. Mangel bol cely cas so mnou, ale nie je to vzdy mozne, ja som rodila v noci a nikoho nikde, takze sa dalo, cez den pustaju az ked uz ide do finale.
Porodov tam byva malo, bud ziadny, jeden, max. 2 za den, v ten den som len ja rodila. 3 dni som bola na izbe sama, ale boli by sme dve, keby bol niekto ako ja, po cisarskom, malu mi nosili len kojit, potom som isla na izbu uz aj s Barborkou, boli sme dve maminy, mohla som ju mat stale, alebo kolko som chcela, ked som si chcela oddychnut, mohla som ju zobrat na novorodenecke k sestrickam, wcko, sprcha nic moc, no stare, ale keby sa kazda zena po odchode z wcka po sebe obzrela nemuselo to tak vyzerat, ako to vyzeralo. No humusacky niektore, nechapem. No co este, neviem, ja som bola max. spokojna, nebol tam nikto, kto by mi nevysiel v ustrety, o malinku bolo postarane...a o mna tiez. Dokonca ked sa mi naliali prsia nenormalne, vystupila teplota a uz hrozil zapal, sestricka mi ich o 3 v noci rozmasirovala a vobec nebola nervozna z toho, ze som ju vyrusila v taky nepekny cas. No naozaj, dakujem vsetkym...
Aha, akurat, ze si zoberte vlastnu odsavacku mlieka.

lucka10
29. máj 2008

Čauko bashka, tak aspoň viem, čo ma čaká 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre