Vaše skúsenosti so Sonom v Žiari nad Hronom

jojuss
28. okt 2011

Ahojte baby ja som sa chcela opýtať akú mate skúsenosť zo SONOM v žiari nad hronom ,či sa niektorá nepreklavapila pri určený pohlavia 🙂 .Ktorej to vyšlo lebo viem že teraz na utrazvuku nemali štasťie a boli dosť prekvapené mamičky čo porodili namiesto chlapčeka "Dievčatko",a naopak .

ela2710
28. okt 2011

@jojuss a myslis 4D ci obycajne sono? mne na obycajnom povedali, ze je to urcite chlapcek, 4D sono som mala dvakrat, pretoze prvykrat nebolo babo dobre otocene, no na kazdom -teda 2 krat mi povedal lekar, ze je to jasne dievcatko a ze moja gynekologicka sa musi mylit, na poslednom sone okolo 30.tt mi moja gynekologicka zas povedala, ze je to chlapcek, ako aj vravela zo zaciatku a tak aj bolo 🙂 len som si myslela, ze 4D sono bude kvalitnejsie, teda aj istejsie a tak sme zacali kupovat ruzove bodynka 😀 neskor ich maly nosil len na spanie 🙂

jojuss
autor
28. okt 2011

No myslím obyčajne sono ,bola som teraz a bola nová doktorka volala sa tuším Pagačová povedala v 20 tyž.že chlapček ale to neni na 100% ,tak teraz neviem 🙂 či sa to pomenilo ,ja chodím Mudr.Spišiakovej a ty ?A ta mi vravela že mali 3 pripady pri určení pohlavia ,tak sa necham prekvapiť aj ked si myslím že to bude chalan 😒 podla bruška ide mi do špicu no uvidíme hlavne nech je zdravé a dobre 😝

ela2710
30. dec 2011

@jojuss ja som mala uplne gulate a chlapcek 🙂 ale uz sa ti to riadne pohlo, za chvilu bude babo na svete 🙂 😉

jojuss
autor
1. jan 2012

@ela2710 No ahoj no veru pohlo ,som už napuchnutá cela ,a brucho mám špicaté na sone nevedia či je to chlapec alebo dievča ,tak len do porodu už čakám 🙂

ela2710
1. jan 2012

@jojuss a ty si priamo zo ZH? ides rodit v ZH ci v BS? este sa mozno ukaze, ci uz nemas ziadne sono?

jojuss
autor
1. jan 2012

Ja som priamo zo ZH pojdem sem rodiť a bola som 32 TT ,teraz som 34 TT tak neviem či pojdem ešte .No velmi sa ukázať nechce strašne sa pevracalo ,krutilo 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre