Viete mi poradiť dobrého pôrodníka?

adulka55
3. feb 2009

Ahojte baby, pomaly sa blížim do 7.mesiaca a mám gynekológa ktorý v súčastnosti už nerodí,má len súkromnú ambulanciu. Mama mi hovorila, že v 7 mesiaci si musím hladať nového gynekológa- u ktorého budem aj rodiť. Neviete mi niekto poradiť, má niektorá s týmto skúsenosť.. ĎAKUJEM

patricia1971
6. feb 2009

adulak-no sestrička povedala,že nech príde za hodinu, mohol ostať sedieť na chodbe,ale on že zbehne teda na pumpu za kamošmi,veď to je asi 5 min.od nemocnice, kým som zavolala,malá sa narodila...tak nebola to chyba len tej sestričky,ale aj jeho...no čo už...ale ak ti môžem napísať môj názor,ak ide partner s tebou,ja by som neplatila,je to dosť peňazí, určite sa zídu na iné veci... 😉 😉 😉 ja som mala vybavený epidurál,muž pri pôrode, nadštandart,pôrod, no všetko zaplaténe, a skoro nič mi nevyšlo, epidurál mi nestihli dať, otec nestihol prísť k pôrodu a nadštandart bol plný po sekciach, takže mi potom všetky peniažky vrátili... 😉 😉 😉 ale keby sa ti malá narodila 6.6.to by bolo super..... 😵

adulka55
autor
6. feb 2009

Tak to si mala aspoň štastie že ti vrátili tie peniažky, pretože to nejsú lacné záležitosti... Ach, viem že je to dosť za zazmluvnenie (vraj 7000 Sk), a ešte k tomu tam nikoho nepoznám.. uvidím čo mi odporúči známy- je tam chirurg 😉 Potom budem múdrejšia, ale dúfam že sa málinké nezačne pýtať na svet keď si budú striedať služby... 😒

patricia1971
6. feb 2009

veď uvidíš,ako sa rozhodneš... 🙂

adulka55
autor
6. feb 2009

Hej a dúfam, že to bude spravne rozhodnutie... Hlavne aby sme boli zdraví a aby bolo všetko OK 🙂 🙂 🙂 A aj tak sa už velmi teším 😀 😀 😀

patricia1971
6. feb 2009

ti verím, to čakanie je dosť dlhé,ale uvidíš,všetko bude super...hlavne nech je to zdravie... 😵 😵 😵 😵

adulka55
autor
6. feb 2009

Tiež si myslím 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

majka86
2. apr 2009

patricia, takze urcite mozem ratat s tym,ze ak nieco z toho co si zaplatim nevyjde, tak mi peniazky vratia? 😅 a ako je to ak nestihne prist zazmluvneny lekar k porodu? to mam potom asi smolu, ze?

adulka55
autor
3. apr 2009

Majka86: ak by nestihol prísť zazmluvnený lekár, tak ti vrátia peniažky, nemusíš sa báť 😉 A tiež keď si zaplatíš napr. epidural a nepodajú ti ho tak tivrátia peniaze a tak je to so všetkým. 😀

danu
10. aug 2009

kotecek • Dnes o 20:30
Ahojte,
cakam 1 dieta, som v 27 tt a lekarka sa ´ma pytala , ci mam zazmluvneneho lekara pri porode.
Chcem rodit na Antolskej, avsak moja lekarka mi len na papierik vypisala 4 mena porodnikov, ktorych mi odporuca a ze mam si resersovat o nich viac.
Ako to vlastne prebieha? Najdem si jednoducho lekara, zavolam mu, ze si ho chcem zazmluvnit alebo ako? Predpokladam, ze zazmluvneny lekar sa bude o mna starat aj ten meśiac pred porodom, alebo sa mylim? A ako to funguje, pokial zazmluvneny lekar nebude pri porode? Vratia mi peniaze, alebo je to uvedene v zmluve? Dakujem vopred za rady a skusenosti.

lea79
11. aug 2009

najprv by som si o každom zistila, aké s ním majú skúsenosti ženy, ktoré u nich rodili a vybrala jedného z nich u ktorého by som sa objednala a pokiaľ by sa mi pozdával, tak by som si ho aj zazmluvnila, bude sa o teba starať celý mesiac, ak nestihne prísť k pôrodu peniaze ti vrátia,

danu
21. okt 2009

andrea12737 • 1d, 37tt • Dnes o 07:49
Ahojte,
mam na vas vsetky jednu otazocku. Chcela by som si zazmluvnit dr., zaujimalo by ma vsak ci nemate informacie o tom, kolko dostava doktor z danej sumy, ak si ho zazmluvnim ci si ho mozem aj odzmluvnita vybrat si ineho dr. Ak sa s dr. dohodnem ze budem k nemu chodit, ci sa zmluva podpisuje hned a tym padom sa aj peniazky hned vyplacaju, dokedy si mozem zazmluvnit svojho dr. Napriklad, aj v den porodu?
Nikde som sa nedopatrala k tymto odpovediam, ani tu na konikovi, tak kazda informacia by mi bola vzacna. Vdaka. 😵

sixtine • 19tt • Dnes o 09:56
pokial viem, kazda nemocnica ma na to vlastne pravidla, najlepsie bude opytat sa priamo tam. Vo vacsine to ide aj e-mailom.

vladkaz1 • 1d, 10tt • Dnes o 10:14
Andrea mam pocit ze to aspon tak bolo ze sa platilo 7 dem tis. ale to pred 2 mi rokmi .. a islo dokimu 4. tis .. ak by sa na tvoj porod nedostavil budu ti vratene peniaze no presne neviem ako to je 😉

andrea12737 • 1d, 37tt • Dnes o 12:00
Mne bolo totiz povedane ze vraaaj, ak bude mat dr. sluzbu ked ja budem rodit tak neplatim nic, a ked budem rodit mimo jeho sluzby tak nemocnici uhradim plnu sumu-t.j. 200E, no mne sa tato informacia velmi nepozdava. 😖

shaula
21. okt 2009

Kamarádka si chtěla zamluvit konkrétního doktora k porodu - řekl jí totéž, co píše Andrea - když bude mít štěstí a bude zrovna mít službu, tak nic, když nebude, tak 7000 Kč. Ale v ČR to může být jinak než na Slovensku.
Já osobně měla hlavu plnou jiných věcí než abych ještě zjišťovala, jestli nějaký konkrétní doktor bude ochotný mi přijet k porodu 😀

andrea12737
21. okt 2009

a kedy sa podpisuje ta zmluva medzi lekarom a pacientom?
😎

pitka
23. okt 2009

Ahoj holky ja sem měla zamluveneho dr k porodu ale žadnou zmluvu sem nepodepisovala ani nic takoveho nebyla řeč o tom že neco pude jemu a neco porodnici tak nevím proste až mě odrodil tak mu manžel dal peníze a bylo to tak to je moje skušenost zatím pa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre