Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

pollyanna
9. feb 2014

@lukasaema ona má už v Trnave normálne ambulanciu?

inngrid
11. feb 2014

@franzziska ja chodím ale pacientky neberie ordináciu nema

satanka1
11. feb 2014

@franzziska MUDr.Zuzka Havlíková je moja kamarátka a ani ja sa k nej nedostanem..ona je zameraná čisto na pôrodníctvo,ambulanciu nemá

aristka
11. feb 2014

@kotatko1232 dr.Rešeta je dr. ktorý bol kedysi v telke čo chodila pevnosť boyard tuším na markíze....nie je to zlý dr....

kotatko1232
11. feb 2014

@aristka vaav ano??a ja ze odkial ho poznam.xixi

aristka
11. feb 2014

@kotatko1232 ano ,a je to dobrý lekár ,jemu by som sa nebála zveriť...

milimich
13. feb 2014

Ahojte, ja sa chcem opýtať či mi niekto neposkytne kontakt na doktorku Štefánikovú.

bystrinka123
20. mar 2014

Baby,neviete mi povedat,aky je mudr. Rešeta? Chcem zmenit svoju gynekologicku,s ktorou nie som absolutne spokojna.Alebo,ktory gynekolog ci gynekologicka v Tt berie pacientky...

efa1403
31. mar 2014

@18anjelik mudr.Chovanova ma mala na starosti ked som lezala na rizikovom a je to velmi dobra doktorka,ja som snou bola spokojna ako s osetrujucou lekarkou 🙂

dandas
2. máj 2014

ahojte a vie mi poradiť ked chcem prejst od jedneho doktora k druhemu, musim si ist vypýtať kartu od povodneho gynekologa a potom sa ist prihlasit k novemu ze? oni si to asi medzi sebou nevybavia 🙂

redlola
5. máj 2014

@dandas ahoj, ja ked som prechadzala, najprv som navstivila noveho, resp sestricku - dala mi papier, kde vyziadala kartu od povodnmeho. potom pre kartu (vypis z karty) a potom k novemu

dandas
5. máj 2014

@redlola dakujem, pozeram ze si v 7.tyzdni aj ja 🙂 ale este som nebola u gynekologa, ty uz hej?

redlola
5. máj 2014

@dandas ja som sledovana od 4.tyzdna kvoli predchadzajucim potratom. inak by som sla pravdepodobne za niekedy okolo 8-10.tt

dandas
5. máj 2014

@redlola jaj, tak drzim palceky nech babulko pekne rastie

suchonovam
5. máj 2014

Ahojte, ja chodim k Deckovovi a som velmi spokojna. Je ludsky,starostlivy,aj ked byva po nocnej v nemocnici a je unaveny.Ordinuje iba poobede a na objednanie ( bez platenia),takze nikdy dlho necakam.Vzdy mi vysvetli, co chcem vediet. Vrelo doporucujem.

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timea273
6. máj 2014

@bamby78 ahoj ked si brala kartu od ugorovej bolo to v poho nevypytovala sa ze preco a tak?

timea273
6. máj 2014

Ahojte baby chcela by som sa opýtať ako to je teraz s doktorom illavskym Navrátilom a alebo pecim ...chceli by sme druhé babo ale bojím ostať pri svojej gyn ... Lebo som nic dobre necítila ( prvé som nerodila tu a nechodila sem) chcela by som radu a ci robia vsetky vyšetrenia lebo nie všetci ich robia... Budem vďačná za každú radu a ci ešte berú nove pacientky dakujem

redlola
6. máj 2014

@timea273 dr sa ta nemusi pytat preco odtial odchadzas, alebo moze, ale ty nemusis nic vysvetlovat 🙂 u ilavskeho som bola na konziliarnom vysetreni, chodi k nemu svagrina a kamaratky - vsetko fajn, ako lekar je super, venuje sa podrobne pacientkam, su s nim velmi spokojne, az na to, ze si nechava platit za takmer vsetko. tieto zeny, ktore su tehotne, u neho platia za kazdu poradnu tusim 9€ akoze vraj za objednanie, a to mi svagrina vravela, ze cakava aj tak dost dlho, cize neberie ju presne na cas. no mohlo sa jej to stat iba nahodou, ze mal nieco pred nou, co ho zdrzalo, ktovie. no co sa tyka postavenia lekar - odbornik nedaju na neho dopustit. dalsie svagrine chodia k navratilovi, aj toho si velmi chvalia. podobne ako pisali baby vyssie, ja tiez patrim do okruhu deckovych pacientiek a co ti poviem, je to moj najoblubenejsi lekar, som s nim spokojna, ale radsej k nemu nechod, lebo potom bude mat menej casu na nas ostatne pacientky ;) tu ti asi nikto nepovie ci beru nove pacientky, za telefonat nic nedas )
@dandas vdaka moc, dufam, ze to dobojujem do uspesneho konca a snad sa aj v porodnici stretneme 🙂

sasettka
6. máj 2014

@timea273 ahoj, ja som u Peciho, som tam spokojna, je celkom fajn, objednava na cca cas, neberie za to poplatky, len za objednanie na uplne presny cas... ale ako tehulka som mala priblizny cas, kedy mam prist a vacsinou tak do pol hodky ma vzali dnu. Ma aj 3D/4D, na vsetkych vysetreniach si dava zalezat... a myslim, ze berie nove pacientky 🙂

sansulinka
6. máj 2014

@elinka27 ahoj,tak ja osobne chodim pecimu ale vrelo odporucam rešetu. Ked som ja hladala gynekologa,este nemal svoju ambulanciu. Na gynekologii som si uz zazila viacej doktorov,naozaj su skoro vsetci dobry. Ale rešeta mi pri prvom tehotenstve pozrel a v 6tt mi povedal ze je dost male a asi nevydrzi a aj som potratila. Pricom dalsiemu doktorovi sa zdal plod zdravy.

timea273
6. máj 2014

Dakujem za info.skusim zavolat alebo sa tam stavit.

dandas
8. máj 2014

@redlola to by bolo super 🙂. A zatial je vsetko v poriadku?

redlola
9. máj 2014

@dandas ale hej, snad to je v poriadku. u nas je problem nejako prejst 10-tym tyzdnom. tak dufam, ze tentokrat sa to nezopakuje a na vianoce sa tesime z prirastku 🙂

dandas
12. máj 2014

@renka9 ahoj, este prosim ta chodis k mudr vargovi? Je stale v pohode? Ja som totiz chcela ist mudr.strbovi a sestricka ze ma da Vargovi, tak som sa trochu nalakala, vobec nic o nom neviem a doko. Dakujem za infonca toto je prvy prispevok v ktorom o nom citam 🙂

renka9
12. máj 2014

@dandas ja Vargovi nechodim , chodim k Strbovi , u vargu som bola iba raz , aj to po asi 3 hodinovom cakani , a sestricka sa ma opytala , ci mi nevadi , ze ked ma vysetri Varga , tak len vzhladom na dlhe cakanie som dovolila, je to uz rok , ale priznam sa odvtedy som tam nebola ...

dandas
19. máj 2014

@renka9 jaj dakujem za info...tak snad bude v pohode...a vies mi aspon povedat ako vyzera? Dakujem

renka9
20. máj 2014

@dandas starší , prešedivelý , tuším má aj fúze 😀 😀 😀

dandas
8. júl 2014

@redlola
ahoj. TaK pozeram ze ste uspesne presli 10 tyzdnom, super. Na vianoce teda budete mat prirastok. My sme naopak nedosli do 11.tyzdna ☹ ....takze v porodnici sa nestretneme. Mozem sa ta spytat kolko ste museli cakat kym ste sa znova mohli zacat snazit a potom ti sam doktor povedal ze budes viac pozorovana ked si znovu otehotnela?

redlola
9. júl 2014

@dandas to mi je luto. U nas tiez este nie je nic vyhrate, pokym nebudem mat babatko na rukach 🙂 Nejako castejsie som chodila po prvom potrate na kontroly, aj to iba v prvom trimestri, po druhom sme riesili inych lekarov na odhalenie moznej priciny - nic sa nezistilo. Momentalne chodim normalne na poradne ako kazda ina tehotna. Vseobecne sa hovori, vraj sa ma pockat tolko, kolko trvalo tehotenstvo. My sme po predch. skusenosti zacali pracovat hned, lebo po prvom potrate to trvalo 7 mesiacov, tak sme ratali, ze snad sa to aspon do vianoc podari. Teraz sa uz na treti cyklus zadarilo. Ono asi aj zalezi na tom, ci si bola na revizii a ako je na tom telo aj psychika, ta je mozno aj najpodstatnejsia 🙂 Budem drzat palce, nech sa coskoro tesis z dalsieho prirastku🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre