Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

zazalienka
9. jún 2009

to ninny: ahoj, nemyslela som sestričku u Nováka, ale u Navrátila.. je zlatý, ale dlho to tam strašne trvá, čaká sa celý deň aj keď som bola objednaná a tam sa nedalo dovolať nikdy.. preto som sa odhlásila a ako tehotná som šla prvýkrát k Novákovi.. teraz je to v poho.. u Dr. Nováka som bola akurát dnes, na kontrole.. úplne v pohodke, teším sa, moje bábätko je ešte len taký malý fliačik na obrazovke, ale počula som biť srdiečko dnes.. tak sa teším..

ninny
10. jún 2009

zazalienka, super 🙂 a v kt. si tt?

zazalienka
10. jún 2009

v 7 .. si myslim.. malinke ma asi 5 mm🙂)

zazalienka
10. jún 2009

teda nie si myslim, lekar to tak povedal, ale 30.6. idem na vysetrenie, tak mi povie, ze kedy bude presny termin.. podla menzesu posledneho to vychadza na 29.1.2010.. tak som zvedava..

gabuliik
12. jún 2009

Čaute.
Ja som k dr.Novákovi chodila pri prvom tehu.Ale potom som odišla. Nepáčil sa mi prístup.Za celé tehu ma videl 3x aj to vtedy,ked sa robilo povinné sono.Inak ma vždy vybavila sestrička.T.j. krv,moč,váha a tlak.A to som bola na rizikovom.
Pri druhom som prestúpila k dr.Navrátilovi a to bolo už o niečom inom.Na každej poradni ma vyšetril dr.,všetko mi povedal,vysvetlil.Som bola z jeho prístupu nadšená.Je pravda,že sa tam dlhšie čaká,ale pokial som bola objednaná na určitý čas,tak meškali max.nejakých 15min. A to sa dalo.

zuzik1702
2. júl 2009

Ahojte baby,aké máte skúsenosti s dr.Novákom?Gabuliik ja mám tiež z neho nejaký blbý pocit.V marci som bola na operácii mimomaternicového tehotenstva a od vtedy mi sestrička u dr.Nováka zobrala len krv a doktor ma vobec sonom nepozrel a že vraj som v poriadku a po pol roku sa možeme snažiť o dalšie bábatko tak neviem čo si mám o tom myslieť.

lulupopo
6. júl 2009

Ahojteee,
dajte mi tip lebo som zufala pravdu povediac.... hladam normalneho gynekologa, lebo chodim k doktorke Ugorovej a jej pristup sa mi velmi nepaci... pred tromi rokmi som potratila a teraz som opat tehotna🙂) a jej pristup je .... vela som tu citala o doktorovi Eliasovi, vie mi niektora z Vas povedat, ci sa k nemu da normalne dostat, takym sposobom, ze by som si od Ugorovej zobrala kartu a isla k nemu??
Alebo existuje este nejaky dobry doktor v TT okrem dr. Eliasa a dr. Navratila.... ktory Vas zoberie, bez velkych ceremonii...a ktory bude mat ludsky pristup?

maaaia
8. júl 2009

Ja len toľko, že s tým Navrátilom, čo tu píšete, je úplná pravda... je síce fajn, ale je to o ničom, ak sa k nemu nedá dostať... ani zavolať , zaklopať.... čaká sa u neho celý deň... no hrúza. Asi by som ho neodporúčala, sama premýšľam nad zmenou 😒

bibiana123
21. aug 2009

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵 ahoj...

nikkka
16. okt 2009

tak ako citam ziadne chvaly na Dr.Piknu..je tu niektora co ma s nim aj dobre skusenosti??
sa zacnem bat k nemu chodit..

zab37
6. nov 2009

tiež by som si rada prečítala o ňom niečo pozitívne 😖
ja k nemu chodím, pri vyšetrení nič nehovorí, až sa bojím niečo spýtať... a potom....., no jednoducho ja nemám z neho dobrý pocit aj keď sa snažím, som normálna pacientka, nechcem nič extra, žiadny zázrak, len trošku pochopenia a podpory a nie pravý opak. lebo jeho vlastný názor je že chcem byť nasilu tehotná a mám povedať dôvod prečo to chcem, vraj je to odo mňa sebecké..... vyjdem odtiaľ a pripadám si akoby som plánovala nejaký atentát a nie dieťatko ☹ škoda za taký prístup.

hipuska
6. nov 2009

Ahojte, skusala som sa objednat u Ilavskeho aj u Eliasa. Avsak ani jeden ma nechcel zobrat. Teda sestricka. Ako prejst cez sestricku? Ja by som aspon pocas tehotenstva chcela mat dobreho lekara....

Najviac som chcela ilavskeho, zevraj on berie iba podla ulic..to sa mam prestahovat?

zab37
6. nov 2009

tiež ma čaká zmena, som zvedavá ako pochodím presťahovať sa 😀 😀 ale kto vie, možno bývam na tej správnej 😉

hipuska
6. nov 2009

ved ja by som sa tiez prestahovala, len neviem na ktoru ulicu...

lulupopo
6. nov 2009

hipuska ja som to urobila, tak, ze ked som bola na 3D ultrazvuku normalne som sa ho na drzovku opytala, ci by som nemohla k nemu prejst a on povedal, ze bez problemov, takze ma o tyzden caka u neho poradna...
inak, ak najdete na nete jeho mail, mozno by nebolo zle mu skusit nan napisat a on vam odpise.... viem, ze na nejakom fore tu na konovi to urobila jedna holka a zobral ju...

hipuska
9. nov 2009

jej lulupopo! Uz som to chcela vzdat! Ale vyskusam este ten mail. A kedy si bola na 3D? on ho ma v ordinacii ci ako? Ja by som tak strasne chcela k nemu...

mattulda
13. nov 2009

Pridam svoju skusenost. Zacinala som u Dr. Ilavskeho, nemala som problemy, obcasne vytoka tabletky, pokial sa pamatam, tiez sa tam dlho cakalo, neviem ako teraz.
Momentalne chodim k Dr. Navratilovi. Som s nim spokojna. Je pravda, ze sa tam dlhsie caka ale podla info od sestricky od noveho roku sa vobec nebude objednavat, teda prides a cakas 😒 . Da sa objednat za poplatok 10 € na presnu hodinu. Myslim, ze tiez uz neberie nove pacientky, teda len podla obvodu.
Inak som s dr. spokojna, mala som ho aj pri porode. Teraz uz asi rodit nechodi.
A s tym telefonom je to tak, ze ked sestricka moze, tak telefon zdvihne, ale ten zvoni takmer nonstop, takze najlepsie volat skoro rano, cez obed alebo poobede.Alebo sa ist objednat osobne. 😉

hipuska
13. nov 2009

ahoj mattulda a preco si presla od ilavskeho? Nebola si spokojna?

mattulda
15. nov 2009

hipuska: u Ilavskeho som bola spokojna, ale Navratil bol kamoskin dobry znamy a z Prednadrazia som to mala blizsie. To bol asi jediny dovod. 😎

ada7416
21. jan 2010

nn

zajo79
21. jan 2010

v hc doktor brestansky..nieje to v tt, ale je to blizko

ada7416
21. jan 2010

ahojte . najlepsi gynekolog na svete dr.štrbo tt vrelo odporucam je výýýýborný. pa pa ozaj užasny

dejna
23. jan 2010

Ahojte, ak sa mozem pridat, vybrala som si Peciho, a myslim, ze lepsie som si nemohla vybrat. Moj prvy gynekolog bol Novak - najhorsie v mojom zivote. A Peci je velmi zlaty doktor, citlivy a chapavy. A tehulky vzdy velmi povzbudzuje a citlivo preziva tehotenstvo s nimi 🙂 Takze naozaj odporucam
Prajem dobru volbu!

maaataaa
27. jan 2010

ahojte, ja som tiez hladala noveho lekara v trnave, ale dostat sa k tym najlepsim ako su elias, ilavsky, strba (aspon tak sudim podla odporucani a skusenosti znamych a tu z fora) je skoro nemozne. vsade ma sestricka odbila ze neberu uz nove pacientky. moj doktor bol pikna, ale to je strasne, uz nikdy viac. tabletky mi predpisal bez toho aby pockal na rozbor krvi, pristup mal strasny.

ywonnee
31. jan 2010

dejna ja Ti musim oponovat lebo ja nemam velmi dobru skusenost s Pecim... zo zaciatku super ale ked mi ozaj zacali bolesti a nevedela som preco a naozaj som sa necitila dobre tak mi povedal ze : nie ste tak trosku labilna??? tak to ma dorazilo, a ked som prisla raz z vytokom a pytala sa ho z coho to je tak mi odpovedal mate pliesen ... povedal mi to takym tomom ze nielenze som sa citila trapne ze to mam ale aj ma to dostatocne urazilo a miesto toho aby mi vysvetlil ako sa to asi mohlo stat kedze sa pravidelne staram o hygienu a aj o domacnost tak ma odbil ze treba lepsie.... vela veci aj zanedbal a po pravde toto tehu si ovela viac vychutnavam a viem ze mam ovela lepsiu starostlivos ako pri nom... tento dba uplne na vsetko....

ankan
2. feb 2010

Pridám aj ja svoj názor hoci už nebývam v TT. Som nanešťastie ešte stále pacienkou Dr. Piknu. Ako mnohé píšete tabletky predpisuje bez rozboru krvi.
Keď som si bola istá že som Tehotná v 7 tt. povedal, že je to skoro ale je predpoklad že som tehotná, vraj mám prísť v 12 týždni. Keď som prišla v 12 tt spravil mi sono a vystavil knižku. Potiaľ by sa to ešte zniesť no keď som mu povedala v 16 tt, že robím v miestnosti s chemickými výparmi a či by ma nevypísal na rizikové,tak sa ma opýtal či mi má zohnať iné zamestnanie, že nemá žiadny dôvod na PN, Citujem jeho svojá: "Byť tehotná nieje choroba". Vraj keď chcem maródovať nepotrebujem chodiť von a keď chcem chodiť na prechádzky môžem chodiť aj do roboty. Vypísal ma v 18 týždňov pred plánovaným termínom pôrodu ale bez vychádzok...
Jediná pozitívna vec na ňom bola tá, že mi robil sono pri každej kontrole lebo bola otočená KP inak som od neho nepočula ani slovo ako tehotenstvo prebieha. Dokonca ma naplašil v 20.týždni, že dieťatko má veľkú hlavičku nič viac som sa nedozvedela ani keď som sa ho opýtala čo to znamená. Ten šok už nikdy viac nechcem zažiť a tak určite od neho čoskoro odídem. S manželom sme sa rozhodli hneď objednať a ísť do HC na 3D tam ma Dr. ubezpečil, že bude na 100% zdravá a nič jej nieje a vraj to bude krásna slečna. A mal pravdu je zdravá...
Od Piknu Utekajte čo najďalej...

dejna
5. feb 2010

ywonnee, to ma velmi mrzi, ze si s nim nemala dobru skusenost, no snad sa nim niekedy v buducnosti nesklamem aj ja, ale zatial nemozem povedat naozaj nic zle. Doporucila som ho aj mojej kamaratke, nakolko mala problemy s otehotnenim - jej gynekologicka s nou nic nerobila, nepomohla jej, ani neprejavila ziadny zaujem, jej pomoct nejako, tak sa rozhodla zmenit gynekologa a s Pecim je nadmieru spokojna, tiez o nom hovori, ako o chapavom a milom doktorovi, aj ostatne co poznam, co k nemu chodia si ho nevedia vynachvalit. No neviem teda, ja som s nim spokojna a dufam,ze to tak aj zostane nadalej 😉 Prajem pekny den a drzte sa vsetky 😀

janatt23
9. feb 2010

ahojte,
no moj nazor na STRBU je strasny. jeho ako doktora nepoznam, ale uz len to aky ma bordel v cakarni ma otravilo. nevie si spravit poriadok s pacientkami. harmonogram nic nehovori. sice to nie je o nom, ale o tych jeho chutnych sestrickach. bola som tam zaciatkom decembra, pretoze som oteehotnela a chcela som prejst z BA do TT, kedze tu byvam. prisla som tam o 6.00 rano a sedelo tam uz 7zien. zobral ma po 20minutach, pretoze som bola po znamosti a len som potrebovala vymenny listok. pozrel sa na mna sposobom "co tam ja asi tak chcem". sestricka ma poslala vedla do nejakej ordinacie, ze tam ma vybavi druha sestricka. no ta nemala ochotu ☹ tak sa vratila naspat ta ista, dala mi listok a poslala ma prec. mala som na nich jednu otazku. vzhladom k tomu, ze dost vyuzivam lietanie aj kvoli svojej praci, som sa spytala, ci dietatku v prvom trimestri nemoze nejako uskodit ten rtg co je na kontrolu. odbila ma slovami, ze je to moja vec, ze oni sa nestaraju do toho, ci ja potratim alebo nie. vysla som z cakarne a vymenny listok som roztrhala. ked som to povedala manzelovi, pozeral na mna s nemym uzasom. je to jeho vzdialena rodina, no radsej sa nepriznava.
pred tym som chodila k NOVAKOVI. ten bol celkom ok, aj ked dost neosobny. mal super sestricku. ta stihala vsetko 🙂
teraz chodim k NAVRATILOVI. je celkom ok, aj ked v niektorych veciach je dost spomaleny a zbytocne strasi buduce mamicky s celkom obycajnymi vecami v tehotenstve. a robi uzv len ked musi. inde robia skoro pri kazdej kontrole, no ja som bola 4.1. a teraz idem az zaciatkom marca. 2mesiace neuvidim svojho drobca. ale snad je vsetko ok. sestricku ma strasnu!!! nic nerobi, stale len nadava kolko ma prace. ohovara dr neustale, no katastrofa. telefon nevie dvihnut. treba jej volat 5x za sebou a mozno ho dvihne. naposledy povedala pred mnou a dalsou pacientkou, ze aj ked maju volne miesta, ona neprijma nikoho noveho. a ak sa chcete objednat, tak je mozne len za 10euro, pokial vam neda termin priamo dr. no katastrofa.

trinity1
19. feb 2010

Baby chodila som k navratilovi asi 2 roky. Mala som take zdravotne problemy ze som mesiac v kuse krvacala a za jeden den som minula asi 20 vloziek. Nic somnou nerobil a az ked som po mesiaci doma odpadla tak ma mama zobrala k eliasovi. maternicu som mala nasiaknutu ako spongiu. Az elias ma dal dokopy. Ale nezostala som u neh lebo tam ma strasne vela zien. A ja som typ ktory nerad caka. Tak teraz chodim k strbovi a som nadmieru spokojna. Sice ma tiez vela zien ale chodi k nam do podniku takze to mam pohodlne a nemusim cakat.Takze keby som sa mala rozhodnut ja tak elias, strba alebo este som pocula ze aj deckov je dobry,ale ten je tusim len v nemocnici. ZIADNY NAVRATIL!!!!!!!

diapozitiv01
22. feb 2010

AHojte, no ako vas citam, neda mi nezareogovat,
tych dobrych gyndosov v Trnave je velmi malo.
Ja som zacala chodit k Piknovi, Peci ma nechcel zobrat, Pikna hej, bola som u neho dost dlho, ale dlho som sa odhodlavala odist,nakoniec som odisla az po ´smrti´ nasho prvorodeneho synceka.
Jeho pristup otrasny, iba sestricka to tam drzi nad vodou.. inac by tam asi nemal nikoho.
robi ultrazvuk, nic nepovie, co videl, jeho obcaasne blbe komentare,,,

este mi zostalo v pamati ako som mala problemy s MS, meskala mi mesiac. tak som tam isla, pozrel ci niesom tehu, nebola som a povedal mi ze nevie ci sa este vyrabaju vyvolavacky, ze tak este pockame, tak som cakala skoro 3 tyzdne,, nepravidelny cyklus ale pokracoval, ale neuracil sa spravit ziadne vysetrenie.

Nakoniec mi nahodou zistili u ineho lekara znizenu funkciu stitnej zlazy, ktora to mohla sposobovat...

Po porode som odisla, po znamosti k Mudr. Strbovi, chcela som ist Eliasovi, ten uz neberie a aj Strbu mi musela vybavit kamoska,,,
Ale ten ma teda pacientok,, vybavuje to tam ako na beziacom pase,,starsie sono,,, ale urcite ma lepsi pristup ako Pikna.

Rada by som si aj doplatila a mala skutocne gyndosa (pristup, kvalitne sono, odbornik)ako sa patri, Bohuzial v Trnave taketo nieco esste neni k dispo. Ze vraj ma prist Pro-Care do TT, mozno tam..
Ale super odbornik na ultrazvuk je v HC Mudr. Brestansky, aj jeho pristup, ,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre