Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

1naty12
21. mar 2011

Dr. Pikna je najlepsiiii

pomoc007
21. mar 2011

prosim vas velmi surne by som potrebovala poradit nejakeho gynekologa v TT,,mam hpv ak niekto zazil nieco podobne...neviete poradit?..dakujem moc

kajka
14. apr 2011

@dejna
suhlasim, pan doktor Peči je velky odbornik s milym,ludskym a zodpovednym pristupom, som velmi spokojna, ale to nemozem tvrdit o doktorovi ILAVSKOM, je to drzy a nechapavy lekar s otrasnym neludskym pristupom a myslim si ze nema co robit v zdravotnictve!!!!pochodila som vela roznych vysetreni v tt a aj v ba ale s takou neochotou a drzostou ako u Ilavskeho som sa nikdy nestretla, je to jeden otrasny doktor co sa tyka pristupu k pacientovi .

kajka
14. apr 2011

@dejna suhlasim, pan doktor Peči je velky odbornik s milym,ludskym a zodpovednym pristupom, som velmi spokojna, ale to nemozem tvrdit o doktorovi Ilavskom, je to drzy a nechapavy lekar s otrasnym neludskym pristupom a myslim si ze nema co robit v zdravotnictve!!!!pochodila som vela roznych vysetreni v tt a aj v ba ale s takou neochotou a drzostou ako u Ilavskeho som sa nikdy nestretla, je to jeden otrasny doktor co sa tyka pristupu k pacientovi .

zienkaniedomaca
15. apr 2011

ahojte, ma niekto skusenosti s doktorkou Skalickou? kamoska k nej chodi, ja si hladam nejakeho noveho gynekologa..a trosku sa obavam..

7danda2
20. apr 2011

@kajka ospravedlnujem sa za tu situaciu, ktoru som sposobila ja, zavolala som vas, kedze ste trvdili, ze vas musime osetrit a zastupujeme dr. peciho.... na moje ospravedlnenie, pracu na gyn. ambulancii robim len od 1.4. a tak sa vela veci budem musiet este naucit....je mi strasne luto, ze to takto skoncilo....

drilavsky
21. apr 2011

Zdravím všetky maminy,či už súčasné alebo budúce,ktoré navštevujú tento nepochybne užitočný web.Ja mám dnes premiéru,tak v čítaní ako aj v prispievaní,nemám na to pri mojej práci totiž čas.Nedá mi však nezareagovať na príspevok Kajky,na ktorý som bol upozornený.Ďakujem jej za názor.Je len veľká škoda,že neuviedla podrobnosti,za ktoré som bol takto ocenený.Dovolím si preto doplniť okolnosti,ktoré zohrávajú rozhodujúcu úlohu v tvorbe názoru pacientky,ktorý potom napíše na mienkotvorný web. Každý nech si urobí vlastný úsudok.
Kajkine ocenenie som obdržal za to,že som odmietol ju uprednostniť pred celým radom pacientiek,ktoré čakali v ambulancii ešte od rána a prišli si ráno pre časenku.Predo mnou bolo ešte spústa pacientiek,kedy sa spomínaná pani dožadovala okamžitého a prednostného ošetrenia kvoli svrbeniu rodidiel.To,ako riešime u nás akútne stavy,by vedeli povedať tie desiatky pacientiek s krvácaním a bolesťami,ktoré boli vyšetrené okamžite.Menovaná pani ale nemala ani časenku v ten deň už samozrejme nebola židna voľná/,a sorry,ale svrbenie nie je dôvod na predbehnutie radu ďalších pacientiek.Podotýkam,že pani sa so svrbením dostavila o 12:20 hod! Na doplenie uvádzam,že pacientka je registrovaná u Dr Péčiho a my sme ho len zastupovali,a zastupuje sa v AKÚTNYCH STAVOCH.Napriek tomu všetkému som povedal,že som ochotný ju vyšetriť,ale bude musieť počkať,pretože sú pred ňou pacientky,a možno na ňu vyjde rad možno o pol šiestej večer.Pani argumentovala,že ona,keď si zavolá poobede dr Péčimu,tak ju okamžite zoberie.Možno v tej ambulancii majú taký systém,ale u nás v ambulancii nevidím ani štvrť dôvodu,prečo by pacientka s takýmito ťažkosťami mala byť uprednostnená pred inými,nota bene možno s podstatne horšími zdravotnými ťažkosťami.Opakujem,nemala ani bolesti ani krvácanie,iba bola tehotná a mala svrbenie rodidiel.Nemusela urobiť nič,len si sadnúť a počkať,kedy sa urobí nejaké voľné miesto a bola by vyšetrená. A svoje expozé ukončila,že to predsa môže prísť na vyšetrenie rovno o tej pol šiestej večer...veď lekár už nemusí chodiť ani domov,načo...? možno pani Kajka v budúcnosti bude mať trošku úcty a pokory aj voči iným a nevidieť len seba,aby v tomto duchu mohla viesť aj svoje dieťa...pani Kajka mi to síce nezabudne,ale možno ani ten rad tých normálnych žien,ktoré tam čakali...S pozdravom neochotný a drzý doktor s otrasným prístupom k pacientovi... 🙂 želám Vám pekné sviatky a nech Vám tie tehotnosti dopadnú dobre,vrátane tej pani Kajky...

kate_sz
3. máj 2011

Ahojte, som v TT tiež nova, asi mesiac 🙂 a hľadám gynekológa, doporučili mi Mudr. Štrba, Péci, Smolkova 😨

kate_sz
3. máj 2011

Predtým som mala lekára ktorý ordinoval poobedňajších hodinách a v sobotu na objednávky, samozrejme mam záujem aj teraz hlavne o takého doktora ktorý ma vybaví keď budem objednaná a bez čakania. Peniaze niesu podstatne ak mam mať dobre doktora vybaví ma vtedy keď prídem.
Ďakujem za info. 🙂

mariannax
18. máj 2011

ahojte, neviete mi prosím poradiť... koľko ľudí berie mudr. Ilavský na časenky? a ako je to s poradňami pre tehotné? tam treba tiež časenky alebo keď mi povie, príďte vtedy a vtedy, zaplatím 10 euro? ďakujem 🙂

drilavsky
25. máj 2011

Maximálne 11 na deň a týka sa to samozrejme aj poradní.Čiže alebo číslo,alebo objednávka,nie za 10 ale za 9 €-to je poplatok schválený VUC-kou.10 to nikdy ani nebolo ani nie je.
Výnimkou z poplatku aj z čísel sú akútne stavy,t.j.výrazné bolesti,ktoré vznikli akútne,prípadne krvácanie,rovnako akútne,vtedy neplatí ani číslo ani objednávka a takýto stav je uprednostnený pred všetkými.Samozrejme ako som už spomínal v minulom príspevku,nepatrí do toho svrbenie.
Takýto postup je v znení zákonov a poplatok je schválený VUC.
S pozdravom Dr Ilavský

drilavsky
25. máj 2011

P.S:Ešte tech.dodatok:
-taká frekvencia pacientiek vychádza z prac.času a zákonom predpísanou normou,koľko má trvať jedno vyšetrenie,zároveň aj ja som presvedčený,že iba za takýto čas viem dodržať potrebnú kvalitu vyšetrenia.Ďalšou pravdou je,že každá pacientka musí dostať toľko času,koľko potrebuje.Určite mnohé tehotné,ktoré chodia k nám do ambulancie,potvrdia,že vyšetrenie,pri ktorom sa robil tzv.veľký ultrazvuk/12,20 a 30-ty týždeň/,trvalo spolu s poradňou aj hodinu alebo viac
-ja Vám poviem,kedy máte prísť iba v prípade,keď to je Vaše prianie,že tak chcete prísť/myslím presne na hodinu/.Objednanie je akt naprosto dobrovoľný a nikto sa objednávať nemusí ani Vás k tomu nikto nebude a nemôže nútiť.Čiže ja Vám ako tehotnej poviem,že prídete o mesiac,ale to neznamená,že budete platiť.Platí sa iba za vyslovenú objednávku na stanovený čas,o ktorý požiada pacientka,pretože jej to tak viac vyhovuje.Nech sa Vám darí! 😉

odrik
25. máj 2011

@drilavsky
Milý pán doktor!!! Držím Vám a všetkým lekárom palce pri výkone Vášho naozaj veľmi zodpovedného povolania. Netrápte sa prosím vyjadreniami pacientov. Ja tiež pracujem v zdravotníctve a viem, že sa nájdu klienti, ktorí sú spokojní, no a potom samozrejme aj tí druhí. Sme predsa rozni. Je slabá osveta a mnohí pacienti ani len netušia, že Vy v ten deň možno už pracujete zadarmo, pretože máte naplnený limit a poisťovni to je úplne jedno! A ktorí z nich by šiel do práce zadarmo? A myslím si, že tak to má byť. Asi by to ani nebolo dobré, keby nás všetci "ľúbili"
🙂 . Nedá sa v žiadnom povolaní na svete vyhovieť všetkým! Ja som teraz s boľavou dušičkou, pretože som práve potratila v 10 tt vytúžené bábatko, ale som úprimne vďačná za to, že naše zdravotníctvo je tam, kde je. Poznám aj stav v niektorých iných krajinách a som rada, že som tam nemusela svoju situáciu riešiť! Ja viem a verím, že i za to málo peňazí, za ktoré pracujú naši lekári a sestry, pracujú s veľkým srdcom a snažia sa pomocť KAŽDÉMU JEDNÉMU PACIENTOVI!!! A ja som za to vďačná!

mariannax
26. máj 2011

ďakujem pán doktor Ilavský za info z prvej ruky. aj Vám nech sa darí 😉

sofi79
3. jún 2011

Ahojte!Ja chodím Dr.Štrbovi a musím o ňom napísať nie moc pozitívne slová,lebo chodím k nemu už vela rokov a je z roka na rok horší a neochotnejší.Keď som uňho bola asi pred pol rokom tak som bola prekvapená nemilo jeho prístupom.Keď som sa niečo opýtala odpovedal nevrhlo jedným slovom asi takým štýlom,že nezdržuj a po vyšetrený odišiel a nič my nepovedal tak potom my sestrička prečítala nález,ktorý napísal.Bola som veľmi sklamaná jeho prístupom!!!Pekný deň!

lambkin
5. jún 2011

@vanilkka ahoj, nedá mi nereagovať, plne s tebou súhlasím, Dr.Navrátil..hm, chodím k nemu dlhé roky, on je v pohode len do chvíle kým nenastane nejaký problém, potom sa tvári že z gynekologického hľadiska je všetko ok, pritom to tak vôbec nie je...a reaguje asi tak, že všetko je to psychyka (čiže vymyslela som si asi bolesť)...už dlho uvažujem že od neho odídem, len fakt neviem kam, lebo obvolala som dosť lekárov a všetci majú plno akosik(bez známosti môžem volať však? )...Počkám si na kliniku Procare keď bude v TT asi...

lubenka131
6. jún 2011

ahojte...ja chodim k dr.Štrbovi...a ja sa nemozem ani stazovat ale zas ani chvalit...chodila som predtym k Ugorovej a od tej som "utiekla"ako tehotna pretoze (mala som 20r)vyzeram na menej...a ked som prisla s tym ze som asi tehona na mna pozrela ze taka mladaa...povedala mi ze to je asi "nepriechodnost vajecnikov"a dala mi lieky zo slovami (ked si tehotna potratis ked nie spustia sa ti kramy")tak ako pisem to povedala...tak sme po zanmosti volali Skalickej a ta povedala ze v ziadnom pripade nech tie lieky neuzivam nech ma este pozrie jeden lekar a ten povie..tak mi po znamosti vybavila Štrba a ten mi hned povedal nech berem kartu od nej ze som v 12tt a je tpo zdrave tehotenstvo...k nemu chodim teda uz 6 ty rok,nikdy mi nijako neublizil ale je taky tichucky nic nepovie ale ma toho vela...cize ja to berem tak ze aj on to ma "len"ako svoju robotu..ved aj ja nie som v praci vzdy "mila" no nie 🙂

kika87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolina26
21. aug 2011

@mirka414 a kolľko berie Čech ked je pri pôrode aby sme vedeli? My plánujeme tak o rok ja k nemu chodím. a môžem povedať že ešte ani raz my nebral odbery kvoli antikoncepcie a to ju mením každý rok. teraz k nemu idem v utorok a sa ho opýtam či my spravý odbery ... som zvedavá čo my povie..

mirka414
21. aug 2011

@karolina26 ja som neplatila absolutne nic bolo to pred 5timi rokmi neviem ako to funguje teraz na Sk lebo som dlhodobo v zahranici,ale ja som si platila zakladne zdravotne po celu dobu co som pracovala v zahranici potom ked som zistila ze som tehotna som asi do 6mesiaca chodila ku gynekologovi tu vo svajciarsku a potom som prisla na Sk a nemala som vobec ziadny problem absolutne som nic nedoplacala a ani za porod 😕 😕 teraz sa uz nieco plati??

janah30
4. sep 2011

dobry den kto mi posle tel. cislo na porodnicku janu stefanikovu dakujem

icegirl
28. sep 2011

Pikna už lezie tým jeho prístupom na nervy už mnohým ženám

lilllka
28. sep 2011

Viete mi povedať, aké máte skúsenosti s Mudr.Milanom Čechom?????Chodím k nemu rok a pol a je ľudský a milí , ale keď som mu povedala čo ma trápi, tak mi moc nepomohol, teraz chcem ísť znovu, lebo mám problémy tak som zvedavá, ale už mu poviem na rovinu, nech mi spravý komplet vyšetrenie..predtým som chodila k Piknovy a od toho som doslova ušla, to je jeden strašný gynekológ, neochotný..

vanesa77
28. sep 2011

Ahojte. náhodou som nakukla do tejto témy a prekvapila ma kritika môjho gynekológa.
Dr. Štrbo má síce veľa pacientiek, ale asi preto, že je dobrý 😉 Teda ponúkam na porovnanie moju skúsenosť. Vyšetrenie precízne, ochotne mi odpovie na všetko... že príliš nerozpráva? To, čo k práci potrebuje vedieť sa spýta a o počasí sa mu asi nechce hovoriť. Pri pôrode bol tiež SUPER. Toto fórum je dvojsečné v tom, že síce nám pomáha získavať skúsenosti, ale tiež ľahko môže ublížiť alebo pokaziť dobré meno. Hociktorému lekárovi. A ja som sa svojho lekára potrebovala zastať 🙂

savarka
20. okt 2011

ahojte, momentalne si hladam noveho gynekologa, pretoze som v zaciatku tehotenstva a najradsej by som presla k doktorovi Ilavskemu. Avsak, zaujimaju ma poplatky. Viem, ze za objednanie na presny cas je 9 EUR a nasledne sa pri poradnach plati aj nieco ine? Kamoska, co ma doktora v BB ze plati 15 EUR za kazde vysetrenie. ako to je u p. Ilavskeho? viete mi, prosim, poradit?
dakujem

sonnnka
20. okt 2011

@elinka27 ja som bola velmi spokojna s Dr. Ilavskym. ma aj 3D sono

savarka
20. okt 2011

sonnnka a vies mi prosim napisat o poplatkoch? dakujem

sonnnka
20. okt 2011

@savarka neviem ako je to s tym objednanim presne na hodinu, ale to som niky nevyuzila lebo Dr. Ilavsky mi hned na zaciatku tehotenstva spravil presny harmonogram kontrol a poradni datum+cas takze ked som prisla nikdy som necakala dlhsie ako 15 min. a co sa tyka vysetreni vacsinou som platila 9 eur za to 3D sono, co mi teda robil casto.. ale aspon som vedela ze maly je ok a ma tam aj velku plazmu takze ked ti bude robit sono tak krpca budes vidiet pekne na obrazovke.

lubenka96
9. nov 2011

Ahojte baby,no ja som chodila Piknovi a skusenosti mam s nim katastrofalne,predpísal mi antikoncepciu bez odberu krvi z ktorou mi rozhadzal uplne menštruačný cyklus,škoda rečí o nom.No a teraz asi už vše pol roka mám kartu u Dr.čecha a ešte sa len tento týžden alebo dalši chystam na prve vyšetrenie,pretože chceme bábätko a nedarí sa už druhý rok.Velmi nepravidelnu menštruaciu mam a neviem nič lebo vyšetrenia nemam ešte nijake hotove.Je asi jasne že ked mam nepravidelnu menštr.tak ani neotehotniem,neviem no...najprv som to nechavala tak že sa to same upravi a príde to...no chcem sa aj spýtať aký máte názor na nasadenie antikoncepcie na upravenie cyklu:či je možne že mi ju lekar predpíše,teraz som zase nemala menzes 2 mesiace....dakujem Vam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre