Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

nika006
9. júl 2014

Najst v Trnave fajn gynekologa je zazrak..uz ide trnavska gynda dole vodou..cest vynimkam samozrejme..radsej som dochadzala do Ba , iny odbornici a vybavenost ,pristup,nez aby ma nejaky dalsi gyndos zanedbal zasa..vdaka dvom trnavskym gynekologickam mama skoncila na onkologii na hajdukovej v Ba kvoli zenskym veciam.mohli pomoct este vcas ale nepomohli len odkladali a odflakli,..baby radsej si priplatit za cestu a ist za DOKTORMI ..kym nie je neskoro..moj nazor len tak sa nehnevajte..vela stastia

joyance
26. júl 2014

Ahojte baby, tak ja teda fakt neviem, preco ziadna neodporuca Piknu, ja k nemu chodim uz 15 rokov a som s nim spokojna. A to som za nim nechodila vzdy len na bezne kontroly, naposledy sme bohuzial riesili MA a trpezlivo a ochotne mi vsetko povysvetloval. Jedine, co by mozno mohol trosku zmenit je to, ze sa skoro vobec neusmieva. Ale nikdy nebol ani neprijemny, ani odmerany, sestricku ma tiez vcelku milu, ta sa usmieva asi aj za neho. Ja ho mozem len odporucit 😉
Inak ta negativna reklama na neho ma aj svoje vyhody - nemusim sa vobec objednavat a do pol hodiny som vybavena, kedze pred jeho ordinaciou nestoja fronty 😎

predajcek
26. júl 2014

ahojte, prosim Vas, aky je gynekolog Pavol Ondrasek z Mozartovej prosim? idem k nemu prvy krat...

danjelca
26. júl 2014

@predajcek uz je nadochodku je tam teraz reseta

predajcek
26. júl 2014

a je dobry???

lilyianka
27. júl 2014

velmi dobry je aj Navratil, ja k nemu chodim uz cez 10 rokov a som velmi spokojna .... vsetko mi povysvetluje, porozprava sa so mnou, porobi rozne testy .... uz som ho aj par ludom vybavovala, kedze nei je lahke sa k nemu dostat

timea273
18. aug 2014

Ma ľahký aj ambulanciu?

timea273
18. aug 2014

Kde ordinuje reseta? Dakujem

timea273
18. aug 2014

Viete mi poradiť dobrú gynekologičku ? Dakujem

minnie30
18. aug 2014

@timea273 rešeta by mal byť na prednádraží v tom zdravotnom stredisku

bystrinka123
20. aug 2014

timea273 mozartova 3, vedľa nákupného strediska Cassalle

kikuska29
8. sep 2014

ahojte, chcela by som sa spytat ci nemate niekto skusenosti s doktorkou Havlíkovou alebo doktorkou Chovanovou ?? nenasla som tu o nich nic pisane, a pocula som ze su fajn, viete mi niekto poradit ???

duracelka13
14. sep 2014

Baby, ktorý gynekológ/gynekologička v TT berie nové pacientky?Lebo som počula, že vraj tých dobrých je Trnave ako šafránu, a tí dobrí sú už beznádejne obsadení...potrebujem to vedieť, je polovica mesiaca a ja by som veľmi rada k novému mesiacu zmenila gynekológa. 😉 Ď.

kikuska29
29. sep 2014

ahoj duracelka13, mne tu nikto pani doktorku Havlíkovu a Chovanovu neodpisal, ale pocula som ze su velmi dobre a Chovanova ta bez problemov zobere akurat som sa knej prihlasovala dnes.

duracelka13
30. sep 2014

@kikuska29 ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Nad Chovanovou som tiež uvažovala alebo nad Dečkovom či Péčim. Robila som si prieskumy tu na MK a tak nejako mi vyšli títo traja narovnako. Už sa len rozhodnúť.

kikuska29
30. sep 2014

no tak drzim palce pri rozhodovani, ja som sa rozhodla pre zenu tento krat, uvidim po prvej prehliadke 🙂

duracelka13
1. okt 2014

@kikuska29 daj mi potom vedieť ako si dopadla a celkový dojem z lekárky...ďakujem

bakajka
14. okt 2014

Ahojte chcem sa spýtať či niektorá chodíte k MUDr Ilavskému do Trnavy, aké má ceny? Platí sa nejaký ročný poplatok alebo vždy pri návšteve sa platí?
čítam na neho len samé dobré recenzie tak hádam bude super
Ďakujem

erinka123
14. okt 2014

@bakajka ahoj pre mna je Ilavsky pan lekar,je to uzastny clovek... ceny ti neviem povedat na dverach ma cennik ake nikdy som tam nepozrela ale nieje drahy podla mna standartne ceny a vatsinou preplaca poistovna za objednanie 9eur.

bakajka
14. okt 2014

@erinka123 ja chodím do súkromného a platím ročný poplatok ale lekár vôbec nemá individuálny prístup jednoducho nerieši môj problém a povedal nech idem do repro centra keď ja to centrum chcem ako poslednú možnosť. A kamarátka mi povedala že on jej zachránil život lebo mala už karcinom krčka a jej predchadzajúca gyn.jej povedal že to má v norme a on ju hneď riešil inak by asi teraz chodila na onkologiu ako bežný pacient, tak chcem k nemu prejsť.

erinka123
14. okt 2014

@bakajka aj mne velmu pomohol ci uz tiez ohladom krcka ale aj mi zachranil tehu a teraz to iste stara sa o mna velmu peclivo.

eeerika.h
23. okt 2014

@kikuska29 pani doktorka Havlíková a Chovanová nezoberú len pacientky, ktoré sú od dr. Ugorovej. Asi sú kamarátky ale je mi to ľúto , lebo majú veľmi dobré recenzie na rozdiel od dr. Ugorovej

kikuska29
24. okt 2014

eeerika.h ja prechadzam z ba od gynekologa tak pani doktorka Chovanova ma bez problemov zobrala 🙂 co som velmi rada, ôen som tam este nebola pretoze najprv musim ist zobrat kartu do ba, a ty chodis niektorej z nich ??

lenoorka
19. dec 2014

@sladkasue

No fúha, ja by som povedala na všetko pravý opak..a na tú sestričku už duplom..ja mám vždy kŕče keď tam idem, či nespravím niečo zle a nezabije ma pohľadom..

sladkasue
20. dec 2014

@lenoorka no, je to tvoj nazor... Ale ja lepsiu sestricku ani nepoznam a dr. je stale fajn - akurat teraz v piatok som bola na preventivke. Dokonca robili len do 12. ale brala este pacientky az do pol jednej 🙂

mruska
25. dec 2014

Dakujem Mudr.Chovanovej,ktora pomohla malej pacientke dva dni pred vianocami aj v čase dovolenky a mimo svojej služby.Srdecna vďaka.Lekarka s "L"

bubulatko
25. dec 2014

No ja mozem odporucit je na prvy pohlad neprijemna,ale ma odrodila je to doktorka Stefanikova a co som chodila do poradne do nemocnice bol vyborny doktor Bucko! a co neodporucam nikomu nikdy je Cech 2tyzdne pred MD mi ukoncil PN a poslal ma do prace a za vsetko si pita peniaze len a teraz chodim k Deckovi a ten je super zatial nemozem nic zle povedat na neho!!!! 🙂 🙂

andyyyyyyyy
30. dec 2014

Ahojte, niektoré ste sa pýtali na dr. Ugorovu... Najhoršia gynekologička! Bolestivé vysetrenia, prišla som kvôli nej o 1 vaječník ... Dlho som na ňom mala cystu, nesledovala ju.. Mávala som aj bolesti no vzdy ma odbila, ze Ta cysta sa sama vstrebe.. Nakoniec som dostala vysoké horúčky, 41!!! Obrovské bolesti som mala, prosila som ju o vyšetrenie, zobrala mi krv, vyšetrila a ked dom sa jej pýtala, či tu horucku nemam z tej cysty, este na mna pozerala jak na debila.. Poslala ma domov, ze nech zavolám na výsledky krvi.. Bol piatok s vedela dom, ze nemôžem čakať do pondelka,.. Tak zle mi nikdy nebolo.. Kamarát mi po známosti vybavil dr. Ilavskeho.. Zobral ma uz bol skoro na ceste domov a Upratovacka uz chodbu umývala.. Ked ma vyšetril, povedal ze cysta ma cca 8 cm a opatrne sa sám od seba spýtal, ze dúfa ze nemam horucku .. Povedala som mam 40, on ma okamžite poslal na Kramáre a obvolal tam doktorov.. Nakoniec mala cysta až sko 12 cm!!! Týžden mi dávali extrémne dávky atb infuzne, aby ma vobec mohli operovať .. Operovali asi až po týždni , nakoľko som mala velmi silný zápal .. Vaječník nezachránili .. A ugorova? Ani sa ma neopytala, či som ok ked som si prišla pre kartu.. Výsledky jej prisli a museli vidiet vysokánske zápalové markery a ani mi nevolali z ambulancie .. Proste nic.. Dodnes ľutujem, ze som nepodala sťažnosť na dohľad nad zdrav. Starostlivosťou .. Ta žena by nemala ordinovať .. A to nehovorím, ze mam doteraz kvôli tomu problémy ... Prosim Vas dievčatá .. Urcite nie k ugorovej

pilinka1
30. dec 2014

@kikuska29
@eeerika.h
doktorka Havlíková má vlastnú ambulanciu? kde pracuje, viete mi dať na ňu kontakt? vďaka 🙂

andyyyyyyyy
3. jan 2015

Ahojte, niektoré ste sa pýtali na dr. Ugorovu... Najhoršia gynekologička! Bolestivé vysetrenia, prišla som kvôli nej o 1 vaječník ... Dlho som na ňom mala cystu, nesledovala ju.. Mávala som aj bolesti no vzdy ma odbila, ze Ta cysta sa sama vstrebe.. Nakoniec som dostala vysoké horúčky, 41!!! Obrovské bolesti som mala, prosila som ju o vyšetrenie, zobrala mi krv, vyšetrila a ked dom sa jej pýtala, či tu horucku nemam z tej cysty, este na mna pozerala jak na debila.. Poslala ma domov, ze nech zavolám na výsledky krvi.. Bol piatok s vedela dom, ze nemôžem čakať do pondelka,.. Tak zle mi nikdy nebolo.. Kamarát mi po známosti vybavil dr. Ilavskeho.. Zobral ma uz bol skoro na ceste domov a Upratovacka uz chodbu umývala.. Ked ma vyšetril, povedal ze cysta ma cca 8 cm a opatrne sa sám od seba spýtal, ze dúfa ze nemam horucku .. Povedala som mam 40, on ma okamžite poslal na Kramáre a obvolal tam doktorov.. Nakoniec mala cysta až sko 12 cm!!! Týžden mi dávali extrémne dávky atb infuzne, aby ma vobec mohli operovať .. Operovali asi až po týždni , nakoľko som mala velmi silný zápal .. Vaječník nezachránili .. A ugorova? Ani sa ma neopytala, či som ok ked som si prišla pre kartu.. Výsledky jej prisli a museli vidiet vysokánske zápalové markery a ani mi nevolali z ambulancie .. Proste nic.. Dodnes ľutujem, ze som nepodala sťažnosť na dohľad nad zdrav. Starostlivosťou .. Ta žena by nemala ordinovať .. A to nehovorím, ze mam doteraz kvôli tomu problémy ... Prosim Vas dievčatá .. Urcite nie k ugorovej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre