Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

inngrid
11. sep 2013

@kejjty ja chodím k doktorke Chovanovej je pre mna osobne velkým odobrníkom aj v tom, že stale pracuje v nemocnici a iba 3x v poobednajších hodinách v rámci nemocnicie ma hodiny pre pacientov ak by si mala zaujem poskytnem info - je sice niekedy chladnejšia a je tam problem sa dovolat ale inak doborne a časom ak si na nu človek zvykne aj ludsky ja som spokojná!! a ak si mala problem určite

tinkerbell
29. sep 2013

@inngrid ahoj, prosim ta, dala by si mi kontakt na Dr. Chovanovu? Ja by som kvoli zamestnaniu potrebovala gynekologa, ktory ordinuje poobede. Mozes mi aj napisat presne od kedy do kedy ordinuje?

asturia26
29. sep 2013

Ahojte, sice moja otazka sa netyka priamo gynekologa v trnave,ale potrebovala by som poradit, ako to funguje,ked chcem zmenit doktora. Obavam sahlavne toho,ze by som musela ist po zdravotny zaznam k tomu staremu,dakujem za rady

mata128
29. sep 2013

@kejjty mudr.Novak...ja som s nim max.spokojna...

kejjty
29. sep 2013

@inngrid prosím ťa más na ňu aj emailový kontakt? Ďakujem veľmi pekne....

kejjty
29. sep 2013

@mata128 Ďakujem ti pekne, mohla by si mi na neho poslať nejaký kontakt?

elise
29. sep 2013

@inngrid ja som knej prešla od ugorovej a som s chovanovou maximálne spokojná aj čakáren je fajn aj sestričky (striedaju sa tam )

elise
29. sep 2013

@nicearty čech mysliš toho čo bol primárom pôrodnice? ak ano tak od neho utekaj zapričinil vela skafraných pôrodov aj smrť rodičky

mata128
29. sep 2013

@kejjty poslem ti t.c. do ip...to je do ambulancie

inngrid
30. sep 2013

@tinkerbell ahoj ahoj tu máš webstranku jej
http://www.allatura.sk/

napravo má odridačné hodiny 🙂
Po: 15:00 - 19:00
St: 13:00 - 16:30
Št: 13:00 - 16:30
Pi: Objednané pacientky

inngrid
30. sep 2013

@asturia26 ja ked som menila gynekologa tak vlastne nový gynekolog si vypýtal kartu od toho starého treba sa spýtať sestričiek kazdá to ma zauzívané inak 🙂

inngrid
30. sep 2013

@elise ja som tiez spokojná len niekedy dovolať sa tam je trošku problem 🙂 ale inak mne stačí jej odbornosť 🙂

@kejjty kontakt máš príspevok vid vyššie 🙂

tinkerbell
3. okt 2013

@inngrid dakujem za info

tinkerbell
3. okt 2013

@inngrid a ako to u Chovanovej funguje? Ak nie som objednaná, tak prídem o tej 13:00 a normálne si počkám do radu a ona ma zoberie? Býva tam veľa ľudí?

inngrid
3. okt 2013

@tinkerbell nie vôbec ona mava len objednaných preto tam nebyva vela ludí 🙂

tinkerbell
3. okt 2013

@inngrid a za každé objednanie sa platí? Ked mam nejaky problem, tak ma objedna aj napr. do tyzdna, alebo sa caka - napr.ako u mojho aj 2 mesiace.

inngrid
3. okt 2013

@tinkerbell nie nie čo si ak máš problem možno ta vezme aj hned ak nie tak max tyzden 10 Dni viac určite nemyslim

romca9
7. okt 2013

Ja chodím tiež k Dr. Chovanovej a môžem ju len odporučiť. Som 36tt a chodím aj do nemocnice na poradnu k nej a robi aj pôrody tak je to výhoda. Podľa mňa je veľký odborník s ľudským prístupom.

kotatko1232
22. okt 2013

baby DR.Rešeta je ktory v Nemocnici ako vyzeraa...

danjelca
22. okt 2013

Dr. Rešeta nastupuje miesto Dr. Ondráška na Prednádražie, aké máte s ním skúsenosti?

zuzana561
29. nov 2013

Ahojte prosím Vás čo hovoríte na doktora Varga ktorí ordinuje u Štrbu ? Koľko má rokov a akú má sestričku ? ĎAKUJEM 🙂 .....

inngrid
29. nov 2013

@zuzana561 neviem nepozná :(

silvia62256
28. dec 2013

@danjelca bola som unho (rešetu) zatial dvakrat, som v 6 tyzdni, o par dni idem znova, tak dam echo. Ale vyzera to s nim zatial v pohode, a ma super sestricku, taku mladu. Skoda ze Ondrasek je uz v dochodku, bola som s nim veelmi spokojna.

danjelca
28. dec 2013

@silvia62256 a ordinácia ostala taká istá či má to tam nové??

silvia62256
29. dec 2013

Ordinacia je taka ista. Ale ved vybavenie maju dobre podla mna...

franzziska
29. dec 2013

dievcata ta Chovanova robi v ambulancii aj nejake ine zakroky okrem klasickych? napr IUI atd...berie nove pacientky?

anjelik2509
29. dec 2013

@zuzana561 dr. Varga robí u dr. Štrbu, takže má tie isté sestričky a tie sú všetky milé a píjmené, možno až na jednu, čo mi je dosť nesympatická...mňa raz vyšetroval, keď môj doki (Štrbo) bol chorý a zdal sa mi veľmi milý a mal jemný a šetrný prístup, teda čo sa mi aspoň zdalo za tých pár minút....

franzziska
29. dec 2013

chodi niekto k Havlikovej? je to taka mlada doktorka?? berie pacientky??

sona272
8. jan 2014

Prosim vas nemate skusenosti s MUDr. CHovanovou pri porode ?

lukasaema
8. jan 2014

@franzziska chodi k nej kamoska je snou spokojna. Ja knej idem prvy krat na buduci tyzden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre