Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

ivushka0209
31. dec 2012

to ze dr. Skalicka ije pravda aj ked v pije len v sukromi..moja naj kamoska chodila niekolko mesiacov s jej synom tak to ma overene ... ja si nemozem vynachvalit dr. Peciho :D

ln16
5. jan 2013

máte niekto skúsenosti s dr.havlíkovou??

zuzanaaboris
20. feb 2013

doktor Pikna je asi najhorší gynekolog akeho poznám, vždy ked som prisla s nejakým problemom ma len odbil, že mi nič nieje. Tak som si riešila problem vždy cez mojho kamarata gynekologa, (esteže ho poznam), je to moj kamoš tak ho nechcem ako gynekologa, zda sa mi to divne 🙂 Napr. užívala som antikoncepciu NOVYNETTE, ale chcela som ju zmenit, na nejaku menej hormonálnu, on, že načo špekulujem. Nerobil mi žiadne testy krvne ci som ok, potom som sa postažovala kamaratovi gynekologovi a on mi predpisal inu, už si nespomeniem názov, vyrazne som po nej schudla aj plet sa mi zlepšila. Tá predtým ma dost zavodnovala, ale uvedomila som si to az pri tej druhej. Za celý čas mi moj doktor Pikna nezobral ani krv a to som brala antikoncepciu 10rokov. Ked som si začala predpisovat u Piknu antikoncepciu už druhej značky ani si to len nevsimol, že užívam nieco iné. Divné nie??? Prestala som užívat antikoncepciu a zhoršila sa mi plet, kožná ma poslala ku gynekologovi nech mi zmeria hladiny hormonov, že to bude asi z toho. Došla som k nemu, že čo to je za blbosť. Ale nasilu mi teda tu krv zobral. ze on uz teraz vie, že to budem mat dobre. Predtym mi kazal prist v prvy den menzesu, každy gynekolog to robi až na treti a najneskor dve hodiny po zobudeni. Raz mi kontroloval prsniky a povedal mi, že mi z nich ide krvavý výtok, čo bola blbosť, lebo ked mi to kamarat gynekolog vysvetloval, že keby som krvacala z prsnikov, tak mám taku rakoviny, alebo chorobu, že dovidenia. posledne štádium. Stále nejaký problem s nim, vysmieval sa mi, nic nevysvetlil. Povedala, som si, že kaslem na neho. Odisla som k doktorovi Eliášovi. A do dnes nechápem, že sa dokáže tak gynekolog správat ako Pikna. Doktor Eliaš je príjemný človek, vysvetli všetko na čo sa opýtate, Snažíme sa s priatelom o dieta, aj to bol dalsi dovod odchodu od Piknu. Povedal mi, že ved nie každa zena može mat deti, že ja možno patrim k tym čo nemôžu, podotýkam, že žiadne testy mi nerobil. Eliáš ma vyšetruje stále ked tam pride, na 13den cyklu, povedal mi, že čo sa tyka ultrazvuku som ok, ovulujem, a este k tym hormonálnym testom, mi povedal, že mam znížene hodnoty a čuduje sa, že to moj gynekolog predtym nezistil. Zatial sa snazime s priatelom, ale nedarí sa, 3den menzesu mam zacat užívat liek na plodnost co mi predpísal Clostilbegyt. Tak uvidím čo a ako, ale už chcem tak velmi bábo 😉

danielta999
26. feb 2013

poradte mi prosím nejakú dobrú gynekologičku s ambulanciou v Trnave. Okrem Dr. Skalickej

bubatt
13. mar 2013

ahojte , som tu nova . Prosim PORADTE MI GYNEKOLOGA s ludskym a laskavym pristupom , ku ktoremu sa da dostat a neodbiju vas pri dverach s tym ze k nim nepartim alebo ze maju toho vela a nove pacientky neberu . Chodim k doktorovi Piknovi, ale nie som s nim vobec spokojna . Je to kreten ktory sa nevie spravat. Mam nejake zdravotne problemy, ktore on riesi velmi povrchne, co sa tyka vysvetlenia toho co sa so mnou vlastne deje ani nehovoriac . Mam uplne stiahnuty zaludok ked mam k nemu ist .

bubatt
13. mar 2013

@1naty12 ja s nim nemam dobre skusenosti

bimky
13. mar 2013

@danielta999 veľmi dobrá je dr. chovanová v trnave 🙂

mariannax
15. mar 2013

@bubatt ahoj, ja chodím k Dr. Ilavskému. je úplne super. viem, že mal veľa pacientiek, ale neviem, ako je to teraz.

bubatt
18. mar 2013

@mariannax : je ochotny vysvetlovat bez blbych poznamok a poradit ? robi aj pecenove testy ? mne ich Pikna nerobil uz ani neviem ako dlho .

aduskatt
18. mar 2013

@bubatt Mudr Péči, poliklinika, je skvely a berie aj nove pacosky, isla som k nemu od Ilavskeho

bamby78
18. mar 2013

@bubatt ja chodim k strbovi,presla som k nemu minuly rok od Ugorovej...onje fakt super,vzdy ti spravy vsetky potrbne vysetrenia a pre istotu aj navyse :D

franzziska
18. mar 2013

@bamby78 ako ma kazdy ine skusenosti 🙂 ja som mala zase pocit uz Strbu ze mi nerobi vsetky vysetrenia co by mal

bubatt
5. apr 2013

@aduskatt dakujem ta typ . ma aj vsetky potrebne ultrazvuky alebo treba chodit niekam inam ? je aj porodnik ?

aduskatt
5. apr 2013

@bubatt uzv ma a ci chodi k porodom neviem, to som s nim neriesila

bubatt
5. apr 2013

@bamby78 - dakujem za radu , o doktorke Ugorovej som tiez nic dobre nepocula , o Strbovi pol na pol . Budem musiet nieco vymysliet lebo k Piknovi uz ist nechcem. mat nervy uz tyzden pred a aj po mi za to uz nestoji .

bamby78
5. apr 2013

@bubatt Ja som so Strbom strasne spokojna a hlavne teraz jak som tehotna,co pocuvam kamosky co maju inych,tak som rada,ze chodim k nemu...

ninive16
5. apr 2013

Ilavský, Štrbo 🙂 A v prvom rade ma zaujíma profesionálny prístup, odbornosť. Vážim si u lekárov nie pekné rečičky, ale ak mi povie vysvetlí čo potrebujem, nezahmlieva. Štrba som mala na cisárskom (náhodou) a bol fajn. K Ilavskému chodím už strašne veľa rokov. Je to profík, o pacientky sa stará, ma dobré vybavenie (na to si potrpí 😀 ). Je fakt, že nikoho nekrmi peknými rečičkami, keď je problém, tak povie a to si vážim.

renka9
10. apr 2013

ahojte
ake mate skusenosti s byvalym primarom Vargom ? od minuleho piatku (5.4.) ordinuje u dr.Štrba ...ma tam aj svoju sestricku z nemocky, velmi mila osobka 😉 . Ked som prisla po 2 hodinach konecne na radu , tak sa ma sestricka pytala , ci suhlasim aby ma vysetril dr.Varga, suhlasila som , inak by som si tam odsedela dalsie 2 hodky. Zdal sa mi v pohode.

jolana111
18. apr 2013

Strba ma super seestricku pre tehotne, ona mava s tehotnymi aj cvicenia v materskom centre, venuje sa im, vsetko, poradi, velmi ochotna....takze uz len kvoli tomu by som pocas tehotenstva isla k nemu, jasne teda, ze aj lekar musi byt odbornik, co myslim, ze je. Zatial som bola unho iba raz.
Ja som inak chodila Pecimu asi 5 rokov, teraz som presla Strbovi. Nemozem povedat nieco vyslovene zle po odbornej stranke na Peciho, ale pocas mojho tehotenstva sa mi viackrat nepacil jeho pristup, ludska stranka, neviem.mozno je to iba moja skusenost, mozno niekomu na tom nezalezi, ale mna to velmi odradrilo...ak by ste chceli vediet konkretnejsie, napiset spravu, nechcem to tu rozmazavat . A sestricka u Peciho, ....akoby mala toho vzdy uz od rana dost...ale je to vec nazoru a skusenosti...

zuuzzu
18. apr 2013

Ahojte, ja chodim k dr. Dečkovi, rodila som unho obidve deti a som zatial velmi spokojna. Ma ambulanciu na poliklinike a ordinuje len poobede a vzdy pacientky objednava, takze tam dlho necakate🙂

zuj
18. apr 2013

@bubatt Ja mozem odporucat Dr.Navratila, mne ako lekar sadol maximalne, ma velmi ludsky a mily pristup, ordinuje na Kalinciakovej ul., ma dost vela pacientiek, ale na jesen este bral nove. Lespie je ist osobne-okrem stredy lebo dovolat sa je problem...

nicearty
12. máj 2013

chcela by som sa opytat ci Dr.Havlikova robi aj ambulantne, teda ci pracuje niekde v ambulancii..Neviem sa podla toho, co som si tu citala, rozhodnut ku komu si mam preniest kartu, pretoze sa stahujeme do TT..Dr. Havlikovu poznam z porodnice, je to velmi mila doktorka, ludska a myslim si, ze aj odbornicka..no tiez rozmyslam nad Dr.Cechom, Dr.Elias uz asi neberie pacientky, mozno este Dr.Chovanova? Skor by som chcela gynekologicku, ale tak asi moc v TT nie je na vyber :/

nicearty
13. máj 2013

nevie mi nikto poradit s Dr.Havlikovou? A teda Dr.Elias uz neberie pacientky? Nejake referencie na Dr.Cecha a Dr. Chovanovu? Radsej by som ale bola za gynekologicku 😒

evakos
28. máj 2013

Dr. Novák...úplná jednotka pre mňa..bývam v BA 8 rokov a ani raz ma nenapadlo od neho odísť, radšej si prejdem tie kilometre.. môžem iba chváliť

monickat
5. jún 2013

@diusa ahoj ja som nemohla dlho otehotniet zasla som v tt na kricku bylinkarke pani no zabudla som jej meno ale to hy si urcite nasla a povedala som jej co je vo veci a dala mi dajake bylinky a behom jedneho mesiaca som otehotnela.mali ma uz rok aj pet mesiacov.

inngrid
27. jún 2013

@nicearty Dr. Havlíková čo ja viem nemá vlastnú ordináciu, čo sa týka Dr. Chovanovej, počula som že často rieši rizikové tehulky a ták a v nemocnici idú o nej celkom dobre mienky, ja k nem chodím je niekedy taka chladná ale ked poradí doporuči vysetri vščtko ako má je mi to jedno 🙂 takže v pohode pre mna je ona prijatelná. Elias neberie ze je nejaký chorý a u Cecha som bola prvý a posledný krát v zivote neviem je volba nat ebe ale ja uz by som k nemu nešla

poradkynatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca_p
3. júl 2013

pecsi bol fajn, ale kvoli nepruznosti jeho sestricky som odisla k dr. navratilovi. ten bol tiez fajn.

smuci12
20. júl 2013

Mám jednu otázku troche okrajovú k tgejto téme. Neviete náhodou, či sa dá s Dr. Štrbom dohodnúť, aby som ho mala ako pôrodníka? Ak hej akú mate s ním skúsenosť, ak nie tak koho odporúčate?

kejjty
11. sep 2013

Ahojte žienky. Veľmi pekne Vás prosím o radu. Bývam a študujem v TT, zatiaľ tu ale nemám prechodné bydlisko. Poraďte mi prosím nejakého dobrého gynekológa, ktorý by ma vzal keby si prinesiem kartu z domu... Som po operácii vaječníkov, mám opäť problémy a potrebovala by som vyšetrenie aj zmenu tabletiek... Veľmi pekne ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre