Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

kukona1
27. okt 2008

ja chodím tiež k dr.Eliášovi...je super..a odkedy vymenil sestričku-je to ešte lepšie..taká pohoda,klud... 😉

nika33
17. nov 2008

Ahojte, máte niekto kontakt na MUDr. Eliasa?

jasom
21. nov 2008

tak dovolte aby som sa i ja podelila so svojimi skusenostami z "Dr." Piknom
Chodila som k nemu od zaciatku, vobec prvy gyn, kam som nastupila ako to tu baby pisali, nevedela som, hambila som sa, hlavne ze som dostala tabletky a raz rocne vysetrenie som prezila. Problem nastal ked som prisla s vytokom, boli sme sa kupat a nieco sa mi nezdalo, Pikna ma sfukol ze co tam chodim ked viem ze mam z toho infekcie, aha uz tu som pozerala ze sorry, to akoze sa nemam nikdy v zivote chodit kupat ??? Nakoniec mi dal nejaku mast a poslal prec, vrchol bol, ked som chcela otehotniet, !! ked som po roku za nim prisla ze sa nam nedari, ze nech mi da nejake lieky tak na mna pozeral ze nic take neexistuje, sestricka ma odbila s nejakymi letakmi !!!!! a nato mi meskala menst. asi 2 tyzdne a som volala sestricke ze mam zapal pluc, lekar mi chce dat antibiotika ale ze ja sa chcem uistit ci som neni tehotna, nechala ma tam cakat !!!! 2 hodiny!!! a potom ma zobrala na sono, ziadna krv!!!!!!!!!!!!!!!!! a vtedy som povedala dost! Zobrala kartu, a nikdy v zivote by som tam ani za nic nevkrocila. Neprofesionalny pristup, absolutne neodporucam.
Odisla som Dr. Eliasovi a teraz som v 5 mesiaci 🙂 problem bol u mna! a nebyt tohto skveleho lekara, mozno by som sa snazila dalsich 5 rokov a potom by bolo neskoro! 🙄
Konktat na sestricku eliasovi je 033 593357

latita
4. feb 2009

ahojte,
ja by som tiez chcela prestupit od Piknu ku Navratilovi , nemate niektora na nho kontakt? prosim poslite, dakujem

latita
4. feb 2009

a moja skusenost s piknom: ked som bola tehotna, mavala som vysoky tlak 160 - 170 , a on za cely cas na to nic navravel, az kym som v poslednych mesiacoch nezacala chodit do nemocnice na prehliadky, tak sa pani doktorka cudovala , ze kde som doteraz bola, a hned ma poslal na rizikove ( vraj mozna preeklampsia), tak som bola z toho dost hotova, chvalabohu to bol len vysoky tlak, a vsetko dopadlo dobre, teraz som tehotna a rozmyslam o prestupe k navratilovi

zanetuska
4. feb 2009

jasom aj ja som otehotnela az ked som zacaal chodit k dr. Eliasovi trvalo to asi rok kym ma dal do poriadku a teda otehotenla som s mojom manzelom nie s dokim 😀 Aj som chhcela u neho ostat ale skoda ze nebral vtedy ziadne pacientky, Nasla som si potom tiez lekara s ktorym som bola velmi spokojna aj som.

zuz11
13. feb 2009

mimulik • Dnes o 07:26
Ahjte baby..poradí mi niektorá nejakého dobrého šupiš gynekológa..nezdá sa mi prístup môjho k mojej tehotnosti..chcela som foto v 8 týždni a povedal že tam nič nebude vidno iba machuľu..a ostatným som v albumoch videla hneď z prvého ultrazvuku ako to zistili..prosím

mimulik • Dnes o 07:33
haló najde sa tu niekto

katarinka1107 • 2d • Dnes o 10:52
ahoj mimulik:Ak mozem tak by som Ti doporucila dr Belanskeho ja som s nim veeeelmi spokojna.On ordinuje v Hc na podzamskej ulici vedla LDCh(byvale interne odd)Teda som nasla toto halo, mozno sa Ti sem "nahrnie" vela inych mamiciek a doporuci Ti ineho ale skus 🙂 .On nerobi zo vsetkeho haloo ale zas podla mna ked treba vysetri.A ja sa napr straaaasne vela vypytujem a on trpezlivo odpoveda 🙂 .No ale sama vies kolko mam, tolko nazorov.Ja ho"mam" od prveho tehu a mal ma v opatere pri oboch detoch 🙂 Ja si ho chvalim 🙂

elise • 1d • Dnes o 10:54
mimulík a komu chodíš?

janula17
24. feb 2009

baby a ja zase potrebujem poradit, ako sa prebit cez sestricku.... Ako sa mam dostat prosim na vysetrenie, ked potrebujem ist k lekarovi dost urgentne, nie som ale objednana, mam nahly problem no nie som tehotna.Dnesi mi tam cely den nedvihali, no a ja si nemozem dovolit kvoli robote tam ist sadnut si na pol dna, naposledy som tam cakala 4 hodiny ako neobjednana. Ale ako sa mam objednat ked mi nedvihaju telefon? Ja fakt neviem co mam robit, a zacina to byt vcelku neprijemne ten moj problem, a s volno predajnymi liekmi to asi nezmizne 😖
A zajtra ma este k tomu ambulanciu v uplne inom meste. Baby ako to robite v takomto pripade, ten moj Mudr sa zda nedobytny ako Babylon .....☹

vanilkka
25. feb 2009

janula17 - nepises o Dr. Navratilovi?

janula17
25. feb 2009

ano, presne o tom 🙂 urcite k nemu chodis aj ty ked si na to takto prisla....poradis mi?

gabuliik
25. feb 2009

Janula,aj ja k nemu chodím. Ked som mala problém,nič iné mi neostávalo len čakať. Bohužial. A už som zistila,že ked sa chcem dovolať,tak jedine poobede. Aj to volám 5-6krát 😝 . Čo už.Musíš skúšať....

xen21
25. feb 2009

ahojte baby...my s manzelom sa snazime o baby rok...moj lekar ma chce poslat do ginfivu,ale este by som tam nerada isla-teda, pokial nemusim.pocula som na dr.eliasa same chvali a chcela by som sa na neho obratit, ci by mi nevedel poradit on....pomohol aj mojej sestre pred 5 rokmi po 3 rokoch snazenia....no chcela by som vediet, ci by ma zobral,keby mi dal odporucenie moj gynekolog, s tym, ze by som ostala u mojho stareho gynda a k nemu by som isla len na "liecenie"alebo poradu???alebo by som musela st k nemu aj s kartou? a este nieco ma tam este tu hnnusnu sestricku, co ju kazdy vsade ohovara? dakujem za radu,papa

xen21
26. feb 2009

halloo???

pollyanna
6. mar 2009

ahojte, prosim vas, kde ordinuje Dr. Elias? dakujem

govana
18. mar 2009

ahojte..citala som si tu vsetky prispevky a musim povedat, ze s Dr. Eliasom som bola velmi spokojna..chodila som k nemu na vysetrenia, potom som odisla do zahranicia a teraz zhanam na neho kontakt..preto vas chcem poprosit o jeho telefonne cislo, pretoze vsetky cisla, co mam su neexistujuce, tak neviem sa s nim spojit..myslim, ze niekto tu aj uviedol kontakt, ale tiez pravdepodobne nespravny..Surne by som to potrebovala...Dakujem na sto krat.. 🙂 papa

zanetuska
19. mar 2009

dr. elias ordinuje v gyn centre ktore je dolu pod poliklinikou druzba, pacienty co mam info neberie len ked vas k nemu posle vas gynekolog na vysetrenie a on vas poto mzaradi ako sekundarnu pacientku kym neotehotniete, ja som k nemu takto chodila rok skuste toto cislo 5501511 neviem ci je priamo k nemu alebo na polikliniku ale tam vas bud spoja a lebo daju priamy kontakt

mannerka
22. mar 2009

baby
mate niektora skusenost s MUDr.Pecim?

Ja k nemu chodim a som zatial spokojna, len by ma zaujimalo, aku mate u neho skusenost pri lieceni napr. anovulacnych cyklov a tak...
dakujem za info 😉

brinzulka
22. mar 2009

mannerka...chodim k nemu..ale problem nemam...som uz druhy krat tehu...vyhovuje mi, ze ma v amb.sono a ak nie je nieco ok-tak hned spravi kukuc...
Chcela som prestupit do mesta v ktorom byvam, ale zatial som tak neurobila...Sona sa v SC platia...na velke sono a oGTT sa chodi do BA.

okolo 23roku som mala velmi rozhadzany cyklus...nebol pre nich problem mi pocas mesiaca brat krv a odsledovat, co a ako s hormonmi a ponuknut moznosti...ako to vyriesit.

mannerka
22. mar 2009

brinzulka
takze ako citam o tehulky sa pekne postara 🙂 😵 Ale on nerodi vsak?

Baby, mate s nim niektora skusenost, co sa tyka liecby, ked sa nedari otehotniet?

zanetuska
22. mar 2009

na sterilitu je odbornik dr. Elias ak mozem odporucit, a rodia v TT len nemocnicny doktori a o jedinom ktorom viem ze rodi aj mimi nemocnicny je dr,. Strbo

rigulka
27. mar 2009

Ahojte. Prestahovala som sa do okolia Trnavy a hladam tu dobru gynekologicku. Nechcem gynekologa len gynekologicku. Poradte, prosim. 🙂 Dakujem.

anezena
30. mar 2009

rigulka - ja odporucam Dr. Havlikovu, ona je v nemocnici - taka mlada mila dr. 😉 😉

a zanetuska - v TT nerodia len nemocnicni dr. ale ked si zaplatis 7000 sk,alebo kolko to teraz je - tak ta pride odrodit aj tvoj dr. strbo mava sluzby vo stvrtok, aspon minuly rok to tak bolo - a vtedy rodil.

rigulka
30. mar 2009

aneyena dakujem. 🙂

zanetuska
31. mar 2009

ano ale vybrat si mozes len z nemocnicnych doktorov, take info mam ja, aj ked si zaplatis

trinitix1401
14. apr 2009

Ahojte, chcela by som sa vás spýtať, či mi nevie niekto poskytnúť kontakt na Dr. Navrátila. Ak by bol niekto taký zlatý, potešila by som sa. Môžete mi napísať na mail: trinitix1401@azet.sk...vďaka 🙂

ianitka
22. apr 2009

trinitix1401- 033/5513698, ale priprav sa na opakovane volanie, ja to skusam uz 3 dni. 😉

zazalienka
28. máj 2009

ja som sa prave dnes rozhodla prejst k MUDr.Novakovi.. som pacientka Dr. Navratila, prvykrat tehotna, chcela som potvrdit tehotnost, mam pozitivny test, 4 dni sa neviem dovolat, kaslu na mna a neviem na com som.. uz mi to lezie na nervy.. je tamsice ina sestricka, ale Ivana co tam bola predtym aspon dvihala telefony a komunikovala.. tato ani nezdvihne telefon, bud je obsadene alebo vyzvana do blba..

natalka18
1. jún 2009

ahojte, len tak nahodou som sa dostala na tuto stranku. viem ze to je stranka pre buducich rodicov a aj ked mam na babo este malo rokov (17) raz budem tiez mamina. ale tiez mam problem so svojim gynekologom. ked som mala 15 rokov mala som zapal na vajecnikoch a bola som v nemocnici, kde ma osetrujuci doktor ani len nepozrel. spytal sa ma na priznaky, povedal ze to mam z toho ze som prechladnuta a poslal ma domov len s mastickou proti kvasinkam. odvtedy sa mi choroba opakuje priblizne kazde tri mesiace. moj momentalny gynekolog ma vzdy osetri a za tyzden to prejde, no vzdy sa to vrati. okrem toho som obcas sklamana z jeho pristupu. krici a ked chcem vediet co mi je, len tazko to z neho vytiahnem. o antikoncepcii ani nehovorim. ked som si ju chcela dat predpisat, vypisal mi recept a bolo. ziadne otazky ani odber krvy. mohli by ste mi odporucit nejakeho dobreho gynekologa alebo gynekologicku z okolia trnavy? tie zapaly ma uz prestavaju bavit ☹ za odpovede dakujem 🙂

ianitka
7. jún 2009

Natalka a ku komu chodis teraz?

ninny
8. jún 2009

zazalienka, k Dr. Novákovi chodím i ja, a nikdy som nemala problém dovolať sa tam.. sestrička je tam dlho už tá istá a je veľmi zlatá..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre