Výber dobrého gynekológa v Trnave

elinka27
20. jún 2007

Ahojte,skusim otvorit tuto temu. Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s gynekologmi co sa tyka Trnavy.Ja teraz momentalne chodim do Gyn centra k Mudr.Eliasovi,nemozem si na neho stazovat,ale rada by som si rozsirila obzory a ziskala nejaky prehlad.

brinzulka
16. nov 2011

@lubenka96 mam gyn . v TT, pri nepravidelnej menstr. mi v jeden mesiac robil hormonalny profil- 3x odber krvi, pocas cyklu, v nejake hodiny...aby zistil -ake su hladiny hormonov, aky je problem...a az potom mi ponukol na vyber: HAK, hormonalnu liecbu...alebo otehotniet.

lubenka96
16. nov 2011

ahoj,dakujem ti za odpoved velmi pekne🙂no ja chodim čechovi teraz a hovorim neviem si jeho vynachvalit,no bola so mvčera u gynekologa a našiel mi cystu skoro ma 3cm a dal mi tabletky Duphaston a mam to vybrat a po ms prísť,tak uvidime čo bude dalej,a to by sme taaak chceli bábätko

dayanka
8. dec 2011

@lubenka96 😉 som rada ze aspon vies na com si a pojde to uz len dobre

baby viete poradit? pocula som dobre ohlasy na cele Gyn centrum na Starohajskej...ale beru este nove pacientky? lebo cchem prestupit od toho stareho kvoli zmene adresy a nespokojnosti...a poprosim tel kontakt do posty ak mate

zabkatt
8. dec 2011

ano su tam super odbornici ja chodim konkretne k dr. Eliašovi ale ten nove pacientky neberie☹ ale ten druhy možno ano ale zabudla som meno ale na nete to je skusim pozrieť a ked najdem napišem ti do IP🙂

dayanka
8. dec 2011

@zabkatt ked si tak pozeram odpovede, asi kazdy gynekolog ma nejake cierne body..niekto si vychvaluje toho, potom najdes negativny nazor nanho...takze az na par malo jedincov tu v meste ssa da povedat ze su si rovni..a samozrejme potom zalezi aka je sestricka a kolko sa caka...hold t je asi ako vsade ked ides ku lekarovi, nielen zenskemu...

danjelca
18. jan 2012

no dievčatá ja som dnes dopadla velmi zle. Pred rokmi som chodila Dr. Ilavskému, bgola som velmi spokojná. Potom som bola pár rokov v zahraničí. Teraz som otehotnela a dnes som tam šla s radostou, že mám dobrého gynekologa ale bohužial-rokmi čo som tam nebola sa karty porušia...sestrička mi zobrala krv, ale že ma bohužial nezoberu. Tak som šla dolu a na informáciách mi povedali ku komu patrím" DR. PIKNA"! Potom čo si tu čítam som sa rozhodla blúdit po TT doktoroch radšej bez vyšetrení ako ist Piknovi. Je to moje prvé tehotenstvo. Čo mám robit? Som z toho dost nešťastná..kedže som rátala že sa ako stará pacientka vrátim..vraj nie som v pc ani si ma nepamätajú..ani vo sne by ma nenapadlo že skončím u Piknu!!

danjelca
19. jan 2012

@lubenka96 lubenka a kde ordinuje Dr. Čech?

simisi
19. jan 2012

@danjelca v Gyncentre na Starohajskej 😉

danjelca
19. jan 2012

@simisi Ďakujem🙂 tak vravíte že je dobrý? Bože dufam , že ma zoberie.

simisi
19. jan 2012

@danjelca ja chodim do gyncentra ale k dr.Eliasovi 🙂

danjelca
19. jan 2012

@simisi ale Eliáš ma nezoberie vraj už nikoho neberie, len po zbnámosti..:( No máš šťastie s tým Eliášom.

danjelca
19. jan 2012

A nechodíte niektorá Dr. ondrášek -Prednádražie?
Aký je? K nemu by som to mala 1 minutu cesty a to dobre padne hlavne ked som teraz tehotná. Síce k nemu nepatrím, ale keby som si zmenila trvalé bydlisko, tak pod neho spadám. Ale skúsim sa k nemu dostať bez zmeny

simisi
19. jan 2012

@danjelca ten uz veru nie,jedine po znamosti si myslim,ja k nemu chodim uz 13 rokov 🙂
mala som problemy s otehotnenim,teraz mam 2 deticky,po liecbe,bola som v gyncentre aj na kyretazi po MA,neda sa to porovnat s nemocnicou,aj tam som mala tu cest ☹ /v nemocnici som kvoli tomu bola 2 noci,u nich som isla o 2 hodky domov/
skus toho Cecha 🙂

danjelca
19. jan 2012

@simisi Čecha alebo ondráška, len neviem aký je ale mám ho 1 minutu od bydliska, čo by bolo SUPER!
Aj trvalé bydlisko si kvoli nemu zmením ak bude treba:D

danjelca
19. jan 2012

@simisi gartulujem k detičkám, som rada že máme v TT takého odborníka!

simisi
19. jan 2012

@danjelca dakujem pekne 🙂
toho Ondraska nepoznam,neviem poradit...

danjelca
19. jan 2012

BABY ktorá poznáte Dr. Ondráška ktorý ordinuje na Prednádraží v zdravotníckom centre?

danjelca
19. jan 2012

Takže zajtra idem k Ondráškovi na Prednádražie. Hned ma zobral. Mám to 1 min od odmu, to sa teším🙂

tweetinka.co
31. jan 2012

ahojte.. pridám skúsenosť, možno niekomu pomôže..
v Trnave som nemala žiadneho gynekológa (chodila som v BA k súkromnému lekárovi, kde som si všetko hradila, nič nešlo cez poisťovňu.)
Ms mi chodí úplne presne na deň, takmer aj na hodinu..takže keď neprišiel, tak som si spravila test - bol pozitivny.. Zistila som si, kam patrim k - MUDr. Kovačič. Týždeň na to, v nedeľu som začala špiniť 😖 (dosť ma to vystresovalo.. dlho sme sa snažili a tak..) Takže v pondelok som nabehla k MUDr. Kovačičovi - v ambulancii nikto nebol, na chodbe nikto nebol.. sestričke som povedala, čo a ako... Len ma odbila, že potrebuje zdravotnú kartu.. kvôli poisťovni.. kým si dala vysvetliť, že nič som nemala cez poisťovnňu, tak ešte raz.. prečo chcem ísť a kam... a načo.. 🙄 "vynadala" mi, že je skoro.. že čo tam robím a v pondelok ma objednala na štvrtok.. (úplne logické 😒 ). keď som sa jej pýtala na to špinenie tak vlastne ignorácia.
S malou dušičkou som sa vybrala k MUDr. Navrátilovi.. a nestačila som sa čudovať - došla som tam o dvanástej, sestričke povedala čo ako sa veci majú a hneť ma zobrala - MUDr. Navrátil je v mojich očiach jeden skvelý odborník a naozaj veľmi príjemný človek.
(btw.. do štvrtka som mala už spontánny potrat... ) ale som rada, že som sa dostala "do rúk" MUDr. Navrátilovi..
Toľko z Trnavy 🙂

monika_35
8. apr 2012

@tweetinka.co ahoj...ja chodím v Trnave už pár rokov k MUDr.Navrátilovi,som s ním veľmi spokojná,pomohol mi,keď som mala problémy ...a môžem len povedať teda napísať,že som predtým chodila k inému trnavskému gynekológovi a ten nebol schopný mi povedať nič...ale čo už,máme na výber tak prečo by sme si nevybrali,no nie?

luckam77
24. máj 2012

@danjelca skus doktora čecha je super alebo dr.chovanovu,stefanikovu alebo dr.dečkov...ja som bola u cecha ale mam kamosky a velmi dobre ohlasi maju títo doktori

lenka1812
16. sep 2012

zdravim🙂 neviete kde má ordináciu mudr.jana štefániková??

nat28
16. sep 2012

@lenka1812 Janka Stefanikova ordinuje utorky u dr. Strbu na Sportovej ulici. Ja k nej chodim a aj som ju mala pri porode. 😉

lenka1812
16. sep 2012

@nat28 prečo iba utorky?a ostatne dni?
Ďakujem inak🙂

nat28
16. sep 2012

@lenka1812 No pretoze ona je primarne porodnicka v nemocnici a prax v ambulancii ma len tak pomimo, takze preto len tie utorky

vcielka35
20. sep 2012

neviete aká je dr. štefániková a skalická ??? kazdy hovori na skalicku ze pije ale podla mna to su len reci 😲

18anjelik
15. nov 2012

máte skúsenosti s MUDr. Chovanovou?

emgm16
26. nov 2012

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať akí gynekológ/gynekologička by bol/a vhodní/á pre mňa kedže som ešte u nikoho nebola a rada by som tam zašla 🙂

efa1403
26. nov 2012

@18anjelik ja som mala chovanovu v nemocni i na rizikovom a neviem si ju vynachvalit .Je to super lekarka.Stefanikovu som mala pri cisarskom a tiez som bola snou spokojn. Velmi zle skusenosti som mala s Pivovarciko.

ln16
30. dec 2012

nemáte niekto kontakt na dr.štefánikovú?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre