Zápal prsníka. Ako ste ho liečili?

bejca
4. feb 2008

ahojte mamulky , snazilky , tehulky 😉 chcela by som sa opytat ci ste niekto mali problem zo zapalom prsnika a ako ste si ho vyliecili . ci uz vy same alebo doki ... chcem pomoct kamoske tak ak mozte poradte . Dakujem

helka1
4. feb 2008

Ahoj bejca, ja som s tym musela ist na pohotovost, pedpisali mi antibiotika 😖 , inac vyhladat tuna na konikovi je taka tema, pripadne daj si cez google klucove slovo mastitida 😉 je toho popisane kopec.

bejca
autor
4. feb 2008

helka dik 😉 pozrem

bejca
autor
4. feb 2008

tu som si nieco nasla keby tiez niekto potreboval pomoc
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=1567

jajka78
9. nov 2008

ahojte, mam asi mierne zapaleny prsnik, teplotu nemam, len slaby cerveny flak na prsniku.davam si teplu sprchu, calciovu mast, odsavam a tvrdlinka v prsniku neprechadza druhy den .ale co sa chcem spytat, mali ste daktora tu hrcku aj v bradavke? ja ju mam aj tam, citlivu a bolavu

jaduska
9. nov 2008

ja som mala zápal prsníka 2x pri prvej dcérke, ale na žiadnu hrudku si nespomínam....inak mám pocit, že pri zápale sa dáva studený, nie teplý obklad. V Bábätkách je o tom určite téma, skús popozerať tam. Ja som inak brala pri zápaloch ATB...

avanka
9. nov 2008

ja som ho mala uz 2 krat, vzdy s ATB, lebo som sa bala, ze pridem o mlieko 🙂
Doktor mi povedal, ze bez liekov to neprejde, ebo to su bakterie a tie bez liekov nezlikvidujes...
Ja som si davala studeny octanovy zabal, teplym sa zapal len podpori
Jajka, ani ja som nemala teplotu, ale ATB som brala, preslo to po nejakych 3 dnoch

sirinka
9. nov 2008

jednoznacne musi ist k svojmu dr. a potrebuje ATB...napriek tomu moze z toho prsnika dalej kojit.