Zdravotnícke zariadenie Sagax s.r.o. Skúsenosti?

nastasia
15. jún 2009

ahojte,

chcela by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s tymto zdravotnickym zariadenim? chcela by som tam ist na laparoskopiu. Zaujimalo by ma aky je tam pristup lekarov a sestriciek, vybavenie, bezpecnost...piste vsetko co vas napadne 😉 budem vam vdacna 🙂

andrea1985a
30. mar 2012

prosim vas bole ste na tej laparoskopii?? lebo tam mam isť aj ja a chcem vedieť akoto dopadlo...

chilli21
30. mar 2012

@andrea1985a ja som tam bola na laparoskopii minuly tyzden, pristup lekarov aj sestriciek super, vsetci ochotni a mili. Ak ta zaujima nieco konkretne kludne sa pytaj🙂

andrea1985a
30. mar 2012

ako to tam prebiehalo??, po operacii davaju aj niečo proti bolesti?? nerobilo ti to problem hned na druhy deň isť domov?? neboli žiadne komplikacie?? kolko si platila???

chilli21
30. mar 2012

@andrea1985a operuju v utorky poobede, pokial si vybavis predoperacne inde tak ti staci prist na obed to ti povedia kedy, ak chces aj predoperacne u nich tak treba ist rano, ale to sa s nimi dohodnes co a ako. Den predtym od polnoci som uz nemala jest ani pit, to stacilo, ziadne klystiry,cipky alebo nieco podobne. Ked som sa prebrala po narkoze citila som bolest, este mi dotekala nejaka infuzka tak mi sestricka povedala ze mi teraz nemoze nic dat ze az neskor pripadne, ale hned som zase zaspala a ked som sa potom zobudila uz to bolo ok, takze som uz ani nic nepotrebovala🙂 Na druhy den uz v pohode, to ma uz len tie ranky boleli pri pohybe, takze sa mi trosku tazsie vstavalo a chodilo, ale inak bez problemov. Takze uplne v pohode som to uz doma zvladla. Plati 350 eur+ 25 prva konzultacia. Ak chces aj predoperacne tak to sa plati zvlast.

andrea1985a
31. mar 2012

a nebolo ti zle po narkoze??? sama si bola na izbe??

chilli21
31. mar 2012

@andrea1985a nie nebolo, ale to asi zavisi od toho kto ako narkozu znasa, ja som mala uz narkozu par rokov predtym bez problemov, tak som vedela ze to znasam v pohode. Na izbe sme boli dve, su tam myslim 2- ky a 3- ky izby. Na izbe je vlastna kupelna s WC.

andrea1985a
31. mar 2012

bola tam aj telka? tak podla teba sa to oplati za tie peniaze? Dufam,že neotravujem s tymi mojimi otazkamy 🙂

chilli21
1. apr 2012

ano je tam aj telka🙂 ja som bola absolutne spokojna, mne to za stalo🙂

andrea1985a
1. apr 2012

a ešte sa chcem spitať len klasicku laparoskopiu ste mali??

chilli21
1. apr 2012

ako to myslis ze klasicku? Odstranovali mi cystu na vajecniku. Uz mas aj termin, ze kedy, ci este len zvazujes?

andrea1985a
1. apr 2012

ano mam termin na 10 aprila vieš ja som mala operaciu v oktorbri 2011 vyberali mi lavy vajcovod a mala som aj krvacanie do podbrušnice. zatym za 3tyždne mi oznamil moj gynekolog že mam zase krvavu cistu na pravom vaječniku zvevčovala sa aj zmenšovala až nakoniec ma poslal moj gynekolog do bratislavy za panom doktorom slezakom lebo som mala zvyšene onkomarkery....on povedal vraj ta cista už asi praskla lebo on si mysli že mam už len tu krv v zrastoch ..zobrali mi zase krv a onkomarkery sa zvyšili takže som stoho dosť vystrašena ale tvrdia vraj sa nemám bať lebo to bude vraj len nejaka endiometrioza či čo.... mala som isť na operaciu do bratislavy na onkologicke oddelenie ale moc sa mi tam nechce bojim sa tam toho prostredia

andrea1985a
1. apr 2012

a ešte že v oktobri som mala sekciu rezali ma cez cele brucho tak sa bojim či ma to nebude po tej laparoskopii bolieť velmi lebo ešte aj teraz citim bolesti okolo brucha niekedy ☹

chilli21
1. apr 2012

Zvysene onkomarkery mozu byt pri cystach, endometrioze, alebo zapaloch, tak s tym sa dopredu nestresuj, aj ked viem, ze to sa lahko hovori, ja som bola v strese uz len z toho ze ich isli robit 🙂 A uz tu cystu teda nemas? A co ti teda idu robit odstranit zrasty a vycistit od tej krvi? Si sa s Dr. Slezakom dohodla, ze radsej do Sagaxu nez na Klenovej? Uplne to chapem, ze sa ti tam nechcelo ist, ja som tiez nechcela ist do nemocnice preto som radsej volila tuto moznost.
Neviem ako budes to brucho citit, ale je asi ine rez cez cele brucho a centimetrove dierky pri laparoskopii. Tak snad ti to nezhorsi bolesti.

andrea1985a
2. apr 2012

on mi odpororučil ten Sagax.. bolo namne ako sa rozhodnem...ale chcem sa ešte spitať že ja som sa tam objednavala a mne povedali že sa plati 350€ o žiadnych 25€ sa nezmienovaly

chilli21
3. apr 2012

Ja som tam bola najskor na vysetreni, kde mi este urobil ultrazvuk, a prebrali sme ci je to teda nutne a az potom sme dohodli termin. Za to vysetrenie som platila tych 25.

andrea1985a
12. apr 2012

ahoj no už som doma po zakroku....stale mam ešte bolesti v bruchu a streasne ma bolia ramena ked sa postavim aj ty si to tak mala? krvacala si potom zakroku?

wiiila
30. jún 2013

@andrea1985a
@chilli21
ahojte dievcata....rada by som sa vas opytala par veci ohladom tej laparoskopie v sagaxe.....ja idem o tyzden na lsk a hsk tam...tam mi budu robit aj predoperacne....som len zvedava ze kolko ste sa zotavovali....a dalsia otazka ze ci ste mali nejaky vyvod po operacii....dakujem za odpovede...🙂

chilli21
1. júl 2013

@wiiila ahoj, nemala som ziadny vyvod a bez problemov, ja som to zvladla celkom v pohode, az som bola prekvapena 🙂 lebo ja som citlivka a zle znasam bolest...a po tyzdni som uz ani nevedela ze mi nieco robili..takze zotavenie dost rychle🙂

wiiila
1. júl 2013

@chilli21 ...dakujem...na ten vyvod som sa pytala preto lebo co som pozerala nejake prispevky ohladom laparky tak tam niektore baby mali vyvod....tak to je super ze tam nie je....🙂 a to zotavenie dufam bude aj u mna take rychle aby som este v auguste stihla dovolenku pri mori....🙂...este raz ti dakujem za odpoved....

wiiila
17. júl 2013

...takze som po a mozem povedat ze velka spokojnost s touto klinikou a s panom doktorom slezakom....🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre