Zmena gynekológa počas tehotenstva. Ku komu sa prihlásiť?

matinka
19. feb 2008

Ahojte, otváram túto tému, lebo mam cim dalej vacsie pochybnosti o tom, ze sa moja gynekologicka o mna stara dostatocne. Ak si citam co robia ostatnym na poradniach a kolko casu im venuju, tak ja akoby som nikam ani nechodila... 😒
Menila niektora z vas, ake s tym mate skusenosti?

Hlavne nemam najdeneho noveho lekara, kam by som sa prihlasila. Viete mi poradit niekoho na Kramaroch (ocenim hlavne chapavost, starostlivost a objednavky na cas).
Vopred vam vsetkym dakujem

aviril
19. feb 2008

No, aj ja mám jeho od septembra 2007. Ja viem, že je odborník, ale akosi som mu ešte neprišla na chuť. Väčšinou má blbú náladu a párkrát ma nepríjemne odbil, no neviem. A prosím Ťa, v akej dedine? A to ako ordinuje, keď vlastne každý deň a aj v sobotu ordinuje na Farskej? A kedy stíha ešte aj operačky... Možno z toho je nervozny, že je moc vyťažený, neviem...

evus
19. feb 2008

vavka,jasne,vsetkych poznam,beata je velmi mila,ked sa mi narodila mala,prisla ma pozriet a to sme sa poznali len z videnia a aj Lenku a Pata poznam...

vavka33
19. feb 2008

Aviril neviem,on je taky nemastny,neslany,ale ja som si s nim vedela pokecat,zasmiat sa.Ale urcite ma toho dost.On rodi od rana do 11 tu v Cabaj-capore,potom bezi do NR.Vo stvrtky operuje a kazdu druhu sobotu je tu a prvu v NR.
A cim ta odbil?lebo ja som u neho tiez nie dlho-oktober 2006,ale nikdy ma neodbil,prave naopak.

vavka33
19. feb 2008

Evus,no teda,svet je maly. 😉
A ako sa ty volas?mozno ta poznam,napis kludne do IP 😉

aviril
19. feb 2008

Vavka, poslala som ti IP.

poleva
19. feb 2008

aj ja som zmenila---lebo len prachy pýtal...hanba mu

matinka
autor
19. feb 2008

poleva, ta moja si robi maximalny mozny obrat pacientiek, mam pocit 😠

aviril
19. feb 2008

Vavka, zatiaľ nebudem meniť, som tam len krátko a každý hovorí, že ako odborník je skvelý. Však hádam mu prídem na chuť. Dôležité je, aby som bola v dobrých rukách.

vavka33
19. feb 2008

Aviril,v dobrych rukach si a ked porodis a budes mat po sestonedeli,tak casto tam nebudes chodit 😉

aviril
19. feb 2008

Presne to si hovorím, že potom už tam nebudem musieť chodiť. A možno sa mi dovtedy aj zapáči...

vavka33
19. feb 2008

😀 hihi 😉

aviril
19. feb 2008

😀

jastericka
19. feb 2008

Ja som tiež zmenila gynekológa, keď som bola v treťom mesiaci, som teraz omnoho spokojnejšia. Nepáčil sa mi jeho prístup k celému môjmu tehotenstvu.

babulienka
20. feb 2008

ahojte babulky...

super tema, tiez mam problem so zmenou lekara... keby som nebola tehu, je to jednoduchsie... nebola som s mojim spokojna tiez koli tomu, ze to bral ako na beziacom pase, hop hore, hop dolu...a ja chuda vystresovane som ani nevedela cia som... az som sa raz pekne nastvala, ze akoze clovek sa fakt musi dozadovat informacii na x krat a pritom ma na to pravo, tak som sla pekne bez objednania za nim a povedala som mu, ze nech sa na mna nehneva ze ho mimo poradia oberam o drahocenny cas, ale trpim syndromom nedostatku informacii, tehu som 1x a preto potrebujem podrobne vysvetlenie k mojej diagnoze...najskor bol prekvapeny, ale potom sme si fajn pokecali 😝

babulienka
20. feb 2008

a este nieco... stahujem sa do BA, a bude jednoduchsie pre mna zmenit lekara, a on zaujal super postoj, ze to chape a problemy mi robit nebude, aj kartu ze mi v poho da... len ja teraz riesim problem, koho tu v BA oslovit, aby som neprestrelila, nikoho v BA nepoznam, a chem fakt dobreho lekara, aby som zas nemusela riesit taketo neprijemnosti... neviete mi niekto poradit??? 😒

matinka
autor
20. feb 2008

babulienka, aj ja cakam na tipy, je to tazke...

u2jana
3. jún 2008

Tiez ma caka zmena lekara pocas tehotenstva...
mam z toho stresy... ale dufam, ze to pojde dobre... terajsia doktorka ma otrasny pristup a navyse aj tak sa stahujeme prec z Ba.
Jedine co od nej chcem, aby ma vypisala na matersku a potom by som uz chodila k inej doktorke...
dufam, ze mi nebude robit problemy...
ozaj neviete, ci mi da kartu "do ruky" alebo len navyziadanie?
a staci sa s novou doktorkou len ustne dohodnut?

lenka369
2. máj 2012

ahoj. nemate niekto susenosti ako je to zo zmenou gynekologa počas tehotenstva. Som v 20 tt. mam už aj vybrateho noveho lekara ale neviem ako postupovat a či to nebude nejaky problem, ako dlho to bude trvat.su tu info z roku 2008 neviem či je to aktualne...dakujem za pomoc

tina7729
2. máj 2012

@lenka369 ja som menila gynekologa pocas tehu ,neviem presne v kolkom tt som bola ale asi tiez v 20tt. k tomu staremu gyn si pojdes pytat kartu bud ti ju da alebo ti ju posle tomu novemu. mne ju nedali a poslali ju k novemu. len im povedz ku komu pojdes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre