Zmena odborného lekára

grepka205
2. feb 2018

Zdravím Vás mamičky, chcela by som sa Vás poprosiť o radu. Mám zdravotné problémy s krčnou chrbticou a z toho plynúce neznesiteľné migrény, Všeobecná dr. mi dala výmenný lístok na neurológiu. Vraj či som už dakedy bola, ja že hej, ale pred 13timi rokmi, mala som Tetaniu, tú mám už pod kontrolou nie vďaka lekárke, čo som k nej chodila, pomohla mi vtedajšia psychiatrička, a tu sa dostávam k otázke, ja už k nej nechcem ísť a Všeobecná dr. mi povedala, že keď som k nej už raz chodila, tak k nej už musím ísť, viem, že zubára, gynekológa, aj všeobecnú nemôžem meniť len tak, ale k odbornému nemôžem odísť takému ako si vyberiem ja? Veď aj na ORL som bola raz u toho a raz u onoho. Dotyčná doktorka ma liečila antiepileptikami, ktoré som ani nebrala a odhovarala ma mojej psychiatricky. To mi nepripadá ako fér prístup. Ďakujem za odpovede

ninusa7
2. feb 2018

@grepka205 mozes ist ku komu len chces 😀

bosoriak
2. feb 2018

@grepka205 mozes zmenit lekara akeho chces.

fefe123
2. feb 2018

vezmi lístok a chod ku tomu, ku komu chceš... lekárka Ti nemôže nariadiť ku ktorému...

grepka205
autor
2. feb 2018

Vďaka dievčence, tiež sa mi to nezdalo, mám starostlivú vseobecnu doktorku, len niektoré jej názory sú asi podľa toho ako sa vyspí

ticko
2. feb 2018

@grepka205 presne taku obvodnu mam aj ja ale ti odborny lekari tiež si robia čo chcu ked chcu tak ta zoberu

bibistec
2. feb 2018

Myslim ze raz za polrok tusim mozes menit akehokolvek lekara

ninusa7
2. feb 2018

@bibistec jake pol roka,pojdem si inam aj o mesiac ak chcem.co za blbost

bibistec
2. feb 2018

@ninusa7 no ono uzatvarate zmluvu s novym lekarom a ta plati minimalne na pol roka. Nie je to blbost
Teoreticky mozte ist aj inam ale mozu sa vas opytat ci uz ste posledny polrok neboli inde. Mne sa to uz stalo, neviem ci by im poistovna nepreplatila ukon.

ninusa7
2. feb 2018

@bibistec totalny blud.A este aka zmluva,to odkial mas 😀 Ak chcem zmenit lekara,tak si vezmem kartu alebo jednoducho budem chodit za inym

bibistec
2. feb 2018

@ninusa7 pozri na nete

ninusa7
2. feb 2018

@bibistec totalny blud

grepka205
autor
2. feb 2018

@bibistec nebola som u neurológa 13 rokov

bibistec
3. feb 2018

@grepka205 potom mozte ist ku komu chcete

grepka205
autor
3. feb 2018

Ešte raz vďaka v pondelok sa objednám mnou vybranou neurologickou

grepka205
autor
3. feb 2018

A ešte otázočka baby mali ste niektoré problémy s krčnou chrbticou a pomohla vám joga, chystám sa na to až mi odzneje chrípka.

bibistec
3. feb 2018

@grepka205 mne pomohlo ked mi vratili naspat niektore stavce, na rtg bolo vidno ze su v zlej pozicii, ale nie vsetky napravili. Pomohol sm system.cvicit. Ale uplne problem odstrani len napravenie stavcov. Ale.joga moze byt fajn aj ja sa chystam

grepka205
autor
3. feb 2018

@bibistec čo je sm systém? To cvičenie s gumami? No veď to ja si sama nahmat cítim že sú tak nejak rozhádzané, jeden viac naľavo, druhý doprava, roky v práci za počítačom sa už odzrkadlili. A viem že sa hrbim ale nevydržím v zpriamenej polohe akoby ma to ešte viac bolelo

bibistec
3. feb 2018

@grepka205 ano sm je s tymi gumenymi lanami. Mna naucila fyzioterapeutka a iba ja som tam bola individualne a presne ma opravovala ako mam byt pri cviku a tak.