Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ajka006
7. feb 2019

@23lenka ahoj, len som sa chcela opýtať, či si od nich niečo kúpila, lebo tiež sa mi u nich niečo páči , ale nikde žiadna recenzia. ďakujem.

23lenka
autor
9. feb 2019

@ajka006 nič som nekúpila... Ale mamina od nich kúpila svetielka vianočné, lenže hodnota 20€a ja som. Chcela dačo za 150e a bojím sa, že to nebude ono 🤷‍♀️😏

zuzanastakovic
21. feb 2019

@23lenka ahoj, objednavala som si od nich prebalovaci pult a na 5. den od vytvorenia objednavky mi bol tovar kurierom doruceny.. takze za mna v alinda. sk v pohode.

23lenka
autor
21. feb 2019

@zuzanastakovic ďakujem krásne za info 😉

ivana531
3. apr 2019

V alinde som si objednala stroj na cvičenie. Prišiel prvý x nedali sa zašrubovať šruby boli zle navrtane. poslali mi kuriera žiadala som výmenu nie vrátenie. Poslali mi nový stroj na ktorom bolo to isté. Písala som im ale dostala som odpoved že mam stroj poslať na vlastné náklady ! Ide predsa o chybný tovar nie , že ja tovar nechcem . T. č mali ešte pred 3 týždňami na nete žiaľ stiahli ho . Seriozny predajca nba mal bez problémov uvádzať kontaktne t.č.. Za mňa už nikdy alinda.

xberussx
14. jún 2019

Dnešná skúsenosť sestra objednala 3 kefky na tvár nebola doma poslala ma aby som balík prebrala. Už hneď sa mi zdal nejaký malý balík a otvorím doma a miesto 3ks bol zabalený len 1ks.Zaplatene za 3ks som zvedava ako budú postupovať.

alexisa93
2. aug 2019

@xberussx dobrý večer, ako ste dopadla? Ja som si objednala 2ks odkvapkavac a prišiel mi len 1ks a zaplatila som za 2ks 26e!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli