Pôžičky od Providentu alebo Kešovky. Máte niekto?

angyalok
26. sep 2009

Ahojte,je tu niekto kto ma pozicky od Provident alebo Kesovka?

maznacik007
26. sep 2009

ja som si to dala preratat a vychadza tam rocna miera percentualnych nakladov na 70 percent... co je nenormalne...

proste je to nevyhodne... taku pozicku by som si nevzala...

angyalok
autor
26. sep 2009

Maznacik ja to viem ale vies co ma taky clovek urobit ked potrebuje tie peniaze naozaj a v banke mu nedaju nic

editah222
26. sep 2009

Angyalok - dva naši zaměstnanci mají půjčky od Providentu a oba už mají díky této půjčce exekuci na plat. Nemají šanci to splatit, protože úroková míra je tam opravdu děsná! Takže jim zůstává z výplaty jen zákonem určené minimum a z toho se taky moc žít nedá.

angyalok
autor
26. sep 2009

aditah to je strasne,aj moj bratranec ma pozicku od nich a s jednou nohou je uz v base

bibula
26. sep 2009

angy-preco si nezoberie pozicku na pozicku? horsiu zaplati hned a druhu splaca v ramci moznosti.-...minule to davali v spravach...moc som to sice nesledovala, bo nastastie sa nas to netyka 😉

angyalok
autor
26. sep 2009

bibula u neho je ten problem ze jednoducho kasle na to ked mu davali peniaze tak to bolo dobre ale teraz ked uz musi platit tak uz sa nikomu neoziva nic,aspon keby sa im ozval ze to nevie platit ale on je iba ticho 😒

maruschka
26. sep 2009

angyalok..tak to má smolu-ak sa im neozve, môže za krátku dobu čakať exekútora-a to už taká sranda nebude..Ak sa jedná o banky, pôžičky, hypotéky, úrady..nikdy netreba dlho ticho čakať a tváriť sa, že neexistujeme-vždy si nás nájdu a tie následky sú potom omnoho horšie, ako keby sme si to tam išli hneď za čerstva vyjasniť..Veď o tom píšu denne v novinách, ako sa ľudia už milión krát popálili a doplatili na takéto pôžičky-čo on o tom nevie??? 😕

Nikdy v živote by som si nezobrala od takýchto spoločností pôžičku.Aj keby som na chleba nemala..My máme hypotéku z banky a bohato nám stačí. Radšej by som si zobrala na niečo, na čo nemám splátky a splácala-napr. práčka,atď..ako sa takto zasekala v nejakom Providente, Pôžičke alebo iných pochybných úžerníckych firmičkách.. 😖

angyalok
autor
26. sep 2009

priznam sa Kesovku mame aj my peniaze sme potrebovali naozaj velmi surne tak sme in napisali email a uz vecer jedna pani bola u nas
Ale ta Kasovka neni ako Provident u nich platis mesacne a nie kazdy tyzden a ta pani nam povedala ze ked nebudeme moct platit tak jej naozaj staci ked jej posleme sms alebo jej rovno zavolame
Pozicku sme zobrali na 7 mesiacov
Ta pani uz pracovala aj v Provident ale ona ich tam nechala aj koli tomu lebo tu pozicku ludia nestihali platit a potom ona mal stoho problemi s firmou.
Moja jedna znama ma pozicku aj od Pohotovost a hovorila ze su horsie ako Provident tam vraj platis viacej.A im ked nezaplatis splatku tak ta okamzite daju na exekutora

maznacik007
26. sep 2009

z kesovky..
Charakteristika
výška pôžičky: 200 až 1 700 €

mesačná splátka: od 26 € za mesiac

splatnosť: 7 či 13 mesiacov

RPMN: od 206,73%
😕 😲 😲 😲

angyalok
autor
26. sep 2009

maznacik my sme sa stou pani dohodli na inych splatkach ako je uvedene na internete

titkovamiriam
26. sep 2009

ja som tiez proti takymto pozickam ,kto nema peniaze sa do nich len zamota a preplati strasne peniaze. 😠 😠 😠

maznacik007
26. sep 2009

to ako sa da dohodnut inak.. no neviem.. ale len tak zo zaujimavosti kolko vas to vyjde... resp. kolko preplatite.. ?

many
26. sep 2009

Provident 😠 taky nechápu jak si od nich někdo může půjčit 😒 když už je fakt někdo v krizi, tak raději nějakou půjčku u banky nebo tak, ale tady toto je síla, znám člověka a ten v tom jen a jen plave 😠 a sním jeho rodina

angyalok
autor
26. sep 2009

totkovamiriam mas pravdu je to tak,kazdy clovek sa uci so svojich chyb,aj ked nam ta pani dala iny splatkovy kalendar uz nikdy by som od nich nepozicala,tie peniaze uz mozem investovat inam ale co sme mali vtedy robit moju mali sme museli zobrat do nemocnice a potrebovali sme paniaze.

angyalok
autor
26. sep 2009

maznacik preplatime 5000sk

angyalok
autor
26. sep 2009

moju mamu

maznacik007
26. sep 2009

angyalok.. chapem... ze niekedy clovek nevie co ine robit... ja som posadnuta tym ze musime mat min. 6 krat mesacne vydavky odlozene na ucte a momentalne intenzivne setrim aby proste clovek nemusel zit v strese...

maznacik007
26. sep 2009

a boli tam nejake poplatky
este navyse myslim?

angyalok
autor
26. sep 2009

ona nam ked doniesla peniaze tak hned zobrala aj prvu splatku ale naozaj to preplatime 5000
Keby tu neislo o moju mamu tak by som sa nato vykaslala ale poznam aj taku osobku ktora si zobrala na to peniaze aby si nakupila oblecenie a vseliake somariny 😠

maznacik007
26. sep 2009

a este kolko vam ostava platit...? drzim peste nech to mate cim skor splatene.. 🙂

denisocka
26. sep 2009

u nas maju susedia tiež provident,chodia im vyzvanať každy piatok,teraz aj pondelok a občas namatkovo cez týžden večer.oni málokedy otvoria,pritom vieme ,že su doma,ale každy debil vidi ch auto pred bytovkou,tak ked nechcu,neotvoria.oni su inač zadlženy všade,aj nam v bytovom družstve dlhuju s prižmurenými všetkými dierami tela cca 30tis,naš pravnik z toho vypočítal cez 100tis na urokoch a už to je na sude.ja nechapem takých ludi,a ešte su urazení ... ale na chlast, auto a benzín...a take sladoty v potravinách,na to maju 😔

aponchie
26. sep 2009

taky znam lidi co maji provident je to peklo..no pro me je to silene tema pac ja pujcky neuznavam ,ale chapu,ze nekdo treba surne potrebuje hned ted a zitra vi ,ze ma dostat penize tak to hned zamazne takove situace beru,ale znam lidi co si berou od nich pujcky na dovolenou televizi a jine veci bez ,kterych to jde zit..je to zabijak ..spirala

denisocka
26. sep 2009

našťastie aj ja aj manžel sme prosti akýmkolvek požičkám,kým nenašporíme nekupime 😉 je pravda že na byt sme musela vziať medzivuver zo začateho stavebneho a doteraz som z toho nešťastna že z 90tis prepalíme asi 40tis naviac ,ale to je ešte mala suma. takže si neviem predstaviť vziať 2melony a preplatiť ja neviemneviem kolko je štandart - 500tis? a už vobec nie provident

angyalok
autor
26. sep 2009

My musime platit este 2 splatky a uz od nich mame pokoj ale poviem uz nikdy viac 😅

Aj ja mam taku znamu ktora vzdy povie ze neni doma ale zaujimave ze sa u nich stale svieti svetlo 😀 a zije sama 😀
Ja by som si urcite nevzala pozicku na same somariny

aponchie
26. sep 2009

vzit si uver na byt neni nic hrozneho a zvlastniho to je ba naopak velmi rozumne..nebo kolik lidi ma hotove penize na byt???nevim nevim..spis me dojima jak si nekdo pujci na dovolenou hifi vez darecky televize hadry a ruzne chujoviny to me hlava nebere..milion karet pujcek same drahe veci doma a nemaji co zrat..hlavne,ze maji nejnovejsi TV 😀

ingrida4
20. aug 2012

pekny podvecer ja by som sa chcela spitat a zaroven dozvediet jednu vec platim jednu kartu na ktorej by suma mala byt 1630e + exekutorove odmeny kartu platim uz 15mesiacov po 100e teraz ta otazka neviem ci sa najprv splaca odmena exekutora alebo toje uz vsetko spolu strhavane . a este jedno ak tu je niekto taky kto uz mal problemi s exekuciou nech mi napise ip chem sa na nieco spitat .

nikayla
29. aug 2012

@ingrida4 je to všetko spolu... ak to platíš na účet exekútora, tak časť vypláca oprávnenému a časť si na účte necháva

ingrida4
29. aug 2012

no tak to mouze dobre dlho trvat kym to spatim ze? ☹

ivetka2007
13. sep 2012

@ingrida4
je to na exekutorovi kam peniaze on dalej poukazuje... moj stryko ked mal exekuciu na ucte, bolo mu odporucane, nech exekutorovi povie, ze chce spaltit najskor istinu... vacsinou sa da s nimi dohodnut... po splateni istiny ti uz nenabiehaju dalsie uroky z omeskania...

mikulcik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz