Pôžičky od Providentu alebo Kešovky. Máte niekto?

angyalok
26. sep 2009

Ahojte,je tu niekto kto ma pozicky od Provident alebo Kesovka?

bpostale007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikita002
9. mar 2015

@angyalok ja mam pozicku tiez z kesovky aj mamina sme v omeskani s dvoma splatkami my sme sa chceli dohodnut ze by sme to nejako postupne doplacali ale ta pani co chodi vyberat peniaze je velmi ved mila ale minule ako jej mamina volala tak povedala ak do nevyyrovname da to na zrazky :( a niekedyy sa fakt vyhrazaju aj banujem ze sme zobrali tie pozicky :( neviem co mame robit :(

janka1989ya
9. mar 2015

môj názor je že od takýchto inštitúcií dať ruky preč (neviem dôvod prečo ti nedajú v banke),ale banka je najväčšia ,skôr by som odporučila zájsť za fin. poradcom ,a on už povie aké sú možnosti ..nebankovky to je nič moc ,ale ak sa inak nedá tak skôr by som odporučila keď tak Quatro ..

8pete9
10. mar 2015

Pozicky z nebankovky NEBRAT NIKDY! je to pasca.
@nikita002
Spominanu pozicku splatit CO NAJSKOR, radsej si pozicat od rodiny, lebo taketo spolocnosti vam narobia peklo zo zivota.
Radsej setrit ako splacat.

nikita002
10. mar 2015

keby mi mohla rodina ....a este sa spytam mozu aj z rodicovskeho strhat????ta spolocnost mi to chce zrazat s rodicovskeho ked nedam splatky.....

slavka034
10. mar 2015

@nikita002 nienemôžu..štátne sociálne dávky nespadajú pod exekučný príkaz.Odporúčam ak poberáš RP na účet v banke,treba zmeniť číslo účtu na niekoho iného,tak dosah na peniaze na účte mať nebudú..
inak netreba sa báť,síce Kešovka je najhoršia z nebankoviek,čo sa týka vymáhania pohľadávok,resp.jednania v prípade nepriaznivého platenia,ale neukážte im že sa bojíte..len komunikujte,že snaha o platenie je a problém nebude alebo nemal by byť

ninda25
10. mar 2015

NIKDY,NIKDY!!!!!Uzernici,maju oni ciste svedomie....chvalabozku,ze také nic nemam a nepotrebujevm a dufam,ze nikdy potřebovat nebudem

davidkotobik
11. mar 2015

holky mate problemy s pozickami ktore este nemate v exekucii?? mozte mi napisat a poradim vam ved vsetko si mozte overit dnes su dvede informaciam otvorene takmer vsade tak skuste pisat na mail.......

nikita002
12. mar 2015

no celkom sa teraz dohodlo s nimi ale cim skor to splatit veru....

nikita002
17. mar 2015

@davidkotobik moj mail je veronija@azet.sk dakujem ak budete moct sa mi ozvat

lucinkaboz
27. jún 2015

provident, pohotovost...zruinuje ti to zivot, su to nebankovky, užernici,,,a ludia ktorí to vykonávaju nemaju chrbotvu, kost ani empatiu

zvolsiinylogin
27. jún 2015

@martinailova zaujimave o tych urokoch..vyuzivame sluzby providentu,teraz mame bezurocnu zobratu pozicku a viem ze si neviem kolko strhnu za to ,ze pracovali iba s informaciami...po ukonceni splacania sa bude overovat ci sme dodrzali podmoenky a potom preplatia uroky aj to nie vsetko,pretoze pracovali s infoskami,je tam od toho vzorec na predtlaci..predtym sme zaplatili celu sumu pozicky aj s urokami....takze pochybujem,ze sa plati oba tolko kolko sa pozicia...

99zuka
27. jún 2015

@nikita002 z rodicovskeho zrazky nemozu dat, ale z dochodku napriklad ano, ak je dostatocny prijem a tiez moze byt zablokovany ucet, zalezi kto bral uver,, pokial nemate na splatky, treba sa dohodnut priamo u spolocnosti, nie u zastupcu, kym to nie je na sude, predidete zbytocnemu navyseniu a problemom

martinailova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
237petra
24. júl 2015

Chcem sa spytat ci niekto nevie pozicala som si z providentu 470....pred mesiacom a chce to teraz vratit vsetko naraz.neviete kolko preplatim? 😒

slavka034
24. júl 2015

@237petra na zmluve resp.na zmluve o zabezpečení splátok(ze príde obchodacka raz týždenne pre splátku) to máš napísané.Mne sa zdá ze Provident ma bezúročnú dĺžku len 2 týždne,čiže zaplatíš len to co si si požičala.
Ak máš obchodovaní z Providentu tak sa jej opýtaj,vie ti presnú sumu povedať.Alebo zájsť na centra ku firmy poprípade telefonicky sa informovat

ckatka
22. sep 2015

V prípade ze potrebujete súrne peniaze ( asi ano keďže sa bavime o nebankovkach)... Mne tam napada jedna zasadna vec. Uvedomiť si na CO tu pôžičku chcete zobrať -a ci ta platba nemá nejaké moznosti splácania. Vymyslim si - mam malé dieťa a pokazi sa mi v lete chladnicka. Tak miesto toho aby som zobrala v nebankovke pôžičku na novu (a "ked uz tak poriadnu"), ak na to nemam-kúpim si z bazaru, alebo si dam inzerát ze súrne potrebujem-a aj tu na koňovi sa isto najdu aolventne rodiny, ktoré prerabaju a stará (dobrá) chladnicka sa im napr uz nezmesti alebo nehodi. Alebo vyberiem najlacnejsiu akú obchody ponukaju a dohodnem si v predajni splatkovy kalendar.
Ďalšia situácia - ste na materskej, máte hypo a manžel príde o prácu. Hypo treba mať riadne poistenu. A mm na rodicak a žena nazad do práce.
Nieco sa vam stane a potrebujete "na lekara"? Ak vam ide o život, a berie vas sanitka, zachrania vas v nemocnici a ak máte klasické zdravotne poistenie tak zvýšené vydavky velmi nemáte. Vyhadzovať peniaze za "zaručene" vesmirne preparaty....vasa chyba...
Klludne napiste príklady situáciu, kedy by ste si brali pôžičku z nebankovky, lebo to mi ozaj rozum nespracovava.
Nikdy by som od nebankovky pôžičku nebrala. To radšej pôjdem na kolenách prosiť o pomoc rodinu a priateľov. V prípade katastrofy si ľudia vždy pomozu... V prípade že ste však prachy prechlastali alebo prehrali...v tom prípade s vami súcit nemam...

zvolsiinylogin
23. sep 2015

@237petra chces to vratit naraz?my na zmluve sme mali nesplatit 4tyzdne pred,inac platime aj s urokami

kosaristan
13. nov 2015

Provident nemajú mesačnú splátku rozpísanú koľko je istina a koľko úrok,dátum prvej splátky ani poslednej - ÚVER JE BEZÚROČNÝ A BEZ POPLATKOV !!!! NENECHAJTE SA OBLBOVAŤ.JE NA TO PARAGRAF !!! Podľa § 9 ods. 2 písm. k) zákona č.129/2010 Z.z. o spotrebiteľských úveroch
a pôžičkách pre spotrebiteľov a o zmene a doplnení niektorých zákonov zmluva
o spotrebiteľskom úvere okrem náležitostí podľa Občianskeho zákonníka
musí obsahovať výšku, počet a termíny splátok istiny, úrokov a iných
poplatkov, prípadne poradie, v ktorom sa budú splátky priraďovať k
jednotlivým nesplateným zostatkom s rôznymi úrokovými sadzbami
spotrebiteľského úveru na účely jeho splatenia.

Pokiaľ v zmluve absentuje rozlíšenie jednotlivých splátok na istinu, úroky a iné
poplatky a je v nej uvedená len jednotná suma splátky bez tohto rozlíšenia, tak ako
tomu bolo v tomto prípade, uvedený nedostatok spôsobuje následok uvedený
v § 11 ods.1 zákona č. 129/2010 Z. z. a spotrebiteľský úver sa posudzuje
ako bezúročný a bez poplatkov.
Dôkaz : Rozhodnutie Krajského súdu v Trnave, č. k. 11 Co/316/2014
(Consumer Finance Holding).

kosaristan
13. nov 2015
lubkoklaudika
4. dec 2015

Zdravim ja som prov. pekne povlacil po sudoch...nie oni mna ja ich za uzeru lebo oco nasekal poziciek od nich a uz zrazu chcu mimosudne vyrovnanie vsetko co sa preplatilo + odskodne + trovy 😀 ...a za vsetko vdacim branitsaoplati.sk

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilia9090
24. jan 2016

Chcete si mesačne zarobiť niečo navyše? Ako na to na http://zarabajnainternete7.webnode.sk/

zvolsiinylogin
24. jan 2016

Provident ma akciu znizene splatky..miesto 14 eur som platila 4 eura

zvolsiinylogin
24. jan 2016

Na profikredit sme brali 400 eur a splacame 1200 eur..uz nikdy viac

bublinka2912
12. feb 2016

@nikita002 Dobry den.Smiem sa opytat,ako dlho ste v omeskani s druhou splatkou?Tyzden?Dva?Vdaka

lubkoklaudika
13. feb 2016

Ludia co ste uz fakt vsetci nacisto sprosti??? alebo vasa "hrdost" vam nedovoli poziadat o pomoc???....branitsaoplati.sk je stranka ministerstva spravodlivosti a pracuju tam ludia prave na to urceni aby vam pomohli dostat sa z nebankoviek tak ja uz nechapem!!! ci radsej budete horekovat ako vas zdieraju...a pri pive samozrejme nadavat na vladu ako to dopustila...fakt mam pocit ze toto je stranka pomocnej skoly niekedy 😔 😔 😔

tulakk110
20. nov 2016

@maznacik007 ako si si dala preratat RPMN?
Z coho sa skladá celkova splatná ciastka uveru v Providente alebo Kesovky.
Aka je úroková sadzba?

tulakk110
20. nov 2016

@nikita002 nemôžu ti z rodičovského sťahovať
Ps: ked si beriem úver musim vedieť ci na to mám.
A aj keby ti banka nejakou nshodou dala úver,skús ju neplatit a uvidíš co je uzera ked ti pride papier od sudneho exekútora 🙂

tulakk110
20. nov 2016

@kosaristan ukaz nam zmluvu od Providentu ako to nieje rozpísané,a ja ti dokazem ze sa myslíš 🙂
V zmluvach bolo ustanovené aj 1va a posledná splatka,aj urcena doba splacania aj ze celkova splatna suma sa sklada z uveru,uroku a administratívneho poplatku ktory je popisany aj v obchodných podmienkach v zmluve o spotrebiteľskom úvere.
Nekopiruj,pis overene info..