Robili ste refinancovanie hypotéky z inej banky do OTP banky?

1stefi121
3. okt 2014

🙂 🙂 🙂 Prosim vas refinancoval niekto hypoteku z inej banky do otp teraz niekedy? 🙂

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubomirspetko
3. okt 2014

Áno, refinancoval som úvery mojich klientov a nebol problém... Mám však v OTP dobrú známu. Prečo?

stanislavao
3. okt 2014

my sme refinancovali uver, nie hypoteku z tatra banky do otp. take vyhodne podmienky podmienky nam dali, co nedokazala ziadna ina banka poskytnut.

bosorkabb
5. jan 2015

My sme to riešili pred 3 mesiacmi.Išli sme z VUB do OTP( hypotéka), urok v OTP máme teraz 2,75 % na 3 roky vo VUB sme mali 4,5% a ani za boha nam ho nechceli znížiť. Tiež spotrebný vo VUB 12,5% a teraz v OTP 8% a niečo.My sme dosť ušetrili.Všetko prebehlo v pohode.

aduuus
2. mar 2015

Ahojte, ak potrebujete vybaviť úver, hypotéku, poistku, stavebko, sporenie...čokoľvek, poprípade už niečo z toho máte a bodlo by Vám ušetriť na mesačných splátkach, ozvite sa KOŠICE a OKOLIE, nakoľko sídlime v Košiciach. Vieme vybaviť pre klientov výhodnejšie ponuky, ako keď si idete za okienko vybavovať samy, nakoľko my spolupracujeme priamo s riaditeľmi inštitúcií.

alenanova
31. mar 2015

My sme boli veľmi spokojný s refinancovaním od mBank - http://www.mbank.sk/individualni/uvery/mhypoteka/.

annemarya
3. júl 2017

Nedajte sa nalákať v OTP banke na nízke úroky!
Vybavovala som si úver v OTP banke, veď posúďte samy: 3,5 % ! Wáu! Vravela som i v banke že majú výhodný úrok, na čo mi milá pani prikývla. No....! Čakala som asi dve hodiny na schválenie, pani mi volala, že úver mi schválili, no percentá sú tam....ja už presne ani neviem cez 10%...lebo na skoro švihlo o zem! Myslela som že som dobre nepočula, vravela som že to si môžem za taký úrok vziať úver i vo svojej banke, no pani z OTP vravela že na taký úrok by som musela spĺňať určité podmienky. Neskôr som sa dopočula, že táto banka láka ľudí na nízky úrok, ale taký ešte nikto nedostal!

annemarya
4. júl 2017

@stanislavao Nedajte sa nalákať v OTP banke na nízke úroky!
Vybavovala som si úver v OTP banke, veď posúďte samy: 3,5 % ! Wáu! Vravela som i v banke že majú výhodný úrok, na čo mi milá pani prikývla. No....! Čakala som asi dve hodiny na schválenie, pani mi volala, že úver mi schválili, no percentá sú tam....ja už presne ani neviem cez 10%...lebo na skoro švihlo o zem! Myslela som že som dobre nepočula, vravela som že to si môžem za taký úrok vziať úver i vo svojej banke, no pani z OTP vravela že na taký úrok by som musela spĺňať určité podmienky. Neskôr som sa dopočula, že táto banka láka ľudí na nízky úrok, ale taký ešte nikto nedostal!

stanislavao
4. júl 2017

@annemarya my sme mali v otp veľmi výhodný úrok, keď bola akcia. Samozrejme, treba mať dobrú bonitu. Teraz máme 1,4 v csob

annemarya
19. okt 2017

😂 prepáč

annemarya
19. okt 2017

@annemarya
myslela som pôžičku, nie hypotéku

stlienka
19. nov 2017

nižší úrok ako v Poštovej banke 0,95% momentálne nezoženieš nikde, ešte ti preplatí pokutu 1% a preplatí znalecký na byt 100,- a na dom 150,- a ešte preplatí aj kataster a tých 0,95 dávajú ľudom, ktorý majú aj zlú bonitu, mne schválili a mám záznam v registri zosplatnený úver, kto sa v tom vyzná, vie že to je najhorší status, aký pre banky môže byť. A OTP dáva úrok 1,2%

janinamojka
19. nov 2017

V postovke mam na 15 tisicoch zaplatit 25 tisic,na 8 rokov to bolo..inak mi to nepustili..no hlavu si bijem o stenu kazdy mesiac ked mam splatku 230eur!..Niekedy je clovek tak pritlaceny okolnostami ze zoberie cokolvek ked nema na vyber..

stlienka
19. nov 2017

@janinamojka Len mi teraz hovoríme o hypotéke a nie o spotrebákoch, tie nemá Poštová banka najlacnejšie

manzanillaa
19. nov 2017

@bosorkabb urok v otp povazujes za super? V prima banke je 1,2%...s fixaciou na 4roky. Ale chapem,ak to nevyslo inde,len tam.

bosorkabb
19. nov 2017

@manzanillaa to už je staré. Momentálny úrok mame 1,2%. Spotrebný úver už nemáme takže tam neviem.
S našou bonitou nieje problém nikde.

manzanillaa
19. nov 2017

@bosorkabb no ja som dobra,nevsimla som si,kedy bol prispevok pridany😆😆😆

bosorkabb
19. nov 2017

@manzanillaa nevadí, stáva sa 😉

macik34
19. nov 2017

Mame hypo v OTP. Chcem ho refinancovat inde. Oni daju dobry urok. Ale napocitaju si inde. Co sa tyka sluzieb a internetbankingu katastrofa

manzanillaa
19. nov 2017

@macik34 odporucam prima banku,urok 1,2%,fixacia 4roky,preplacaju 1%,ked idete mimo refixacie do 12/2017. Uverovu zmluvu podpisujete hned v den ziadosti,pokial teda cisty refinanc prejde😉