3,7 ročná dcéra sa začala pocikávať

michaela025
13. feb 2015

ahojte musela som este raz napisat nedalo sa mi komentovat vase prispevky nikdy predtym sa nepocikavala naucila sa jedneho dna na druhy nenosit ani na vecer plienky furt ma zapalenu susurku ked cika ju to pali mame stale anti. aj predtym mavala ale nepocikala sa psychika urcite nie nebyjem ju to je nasa princezdna jej vsetko povolime aj ked nemoze uz skoro 4 mesiace to trva je den ked je dobre ake ked cika pali ju tn teraz sa mi stalo ze sa aj pobede pocikala sem tam je cvrkne myslite ze je len prechladnuta v pondelok dam vysetrit moc

katka0905
13. feb 2015

tak ju skus cez vikend preliecit Urinal sirupom - je celkom chutny, a protizapalovy. Moja dcerka mala raz taky problem, kupili sme to a uz po prvej lyzicke (!) jej to do hodiny preslo, uz sa nestazovala.

michaela025
autor
14. feb 2015

@katka0905 skusim pred spanim chodi cikat aj predtym sama po tme vstala pozorovala som ju co bude robit sama si zapla svetlo na wcku zhasla po tme sup do postele a spala urcitema nieco nie je mozne len tal sa pocikavat ziadna psychyka ako predtym mi dievcence pisali

katka0905
14. feb 2015

@michaela025 moja mala sa obcas pocikava, ale nikdy predtym to nebolo tak, ze by sa vobec nepocikavala, ani sa necvrkla. Malokedy presiel cely den bez toho, aby nemala aspon cvrknute gatky. A taka stara ako tvoja. Ona je taka, ze ked sa ponori do hry, uplne zabudne na svoje potreby. Ale to asi nie je vas pripad, ked tvoja predtym normlane chodila cikat. To bude asi skor nejakou bakteriou, tak skus ten Urinal, ten je asi najlepsi.

kadri
14. feb 2015

@michaela025 urcite daj vysetrit moc, ak ma pocity palenia pri cikani. ten urinal sirup mame tiez vyskusany, ozaj funguje. moznou pricinou pomocovania su aj mrle

michaela025
autor
14. feb 2015

@kadri myslis mrĺe nie myslim si stoho co sa nevie doliecit furt kasle aj v noci sa mí zas pocikala hrozne nestiham tu prat skusim ten urinal ako ste radili dufam ze zabere