Aké máte skúsenosti so škôlkami na Terase v Košiciach?

pohodicka77
9. mar 2009

Ahojte mamicky ,

zaujima ma Vas nazor na detkse skolky na TErase - konkretne Humenska, Kezmarska, Nesporova a Spisske namestie ... prosim vas o pozitivne ale aj negativne nazory, kedze uz planujeme nastupit do skolky a nemam ziadne info .

Pekne Vam dakujem 🙂

pohodicka77
autor
10. mar 2009

nemate ani jedna skusenost s tymito skolkami?

andrea.m
10. mar 2009

kde je spišské námestie nenám potuchy ale na kežmarsku mi chodí syn štvrtým rokom. ked nastúpite od septembra bude simon spolužiak mojej tamarky. čiže budu mať tetu helenku (zlatá duša) a tetu kristínku (trošku poplašená ale deti má veľmi rada) čo sa týka škôlky som vcelku spokojná aj ked ma občas naštvu. z krúžkou ponúkaju muzikalovu prípravku,anglicky jazyk (tento rok maju zlú lektorku ale po minulé roky to bolo super) gymnastiku,škôlka v prírode,plavecky výcvik. sú otvorený od 6.00 do 17.00. varia perfektne.a zápis už bol takže najlepšie bude ísť osobne za pani riadtieľkou.keby si ešte chcela vedieť niečo konkrétne tak sa pýtaj neviem čo by ťa ešte zaujímalo.

pohodicka77
autor
20. mar 2009

dakujem ti krasne, vsade som hladala info o zapise a nic som nenasla.... takze uz len obehavam skolky ako sa sa 🙂 no co uz ....

andrea.m
20. mar 2009

OK 😀 kebyže sú naše deká spolužiaci tak sa ozvi 😉

luciauk
21. mar 2009

pohodička, nám sa velmi páčilo na Nešporovej, nosili sme dcéru až z Ťahanoviec 😉

eviqa
23. mar 2010

ahojte, chcem len vedieť váš názor na MŠ na terase. Malý je síce ešte malý, ale po skúsenostiach mojich kamarátok s nedostatkom miesta v škôlkach, by asi bolo dobré si nejaké to miesto poistiť už vopred. Takže by som chcela vedieť vaše názory a postrehy na MS na terase. dakujem

flowerfairy
21. máj 2011

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s MŠ Kežmarská? Počuli sme na ňu ódy, ale stránku na nete nemajú a chcela by som viac názorov. Prípadne Šafárikova tr. ďakujeeeem 🙂

flowerfairy
21. máj 2011

Aha, az teraz som si vsimla, ze ste to tu uz pisali 🙂 Oops.
Este by ma zaujimalo ako dlho dopredu sa treba hlasit.

petronela17
4. sep 2016

Ahojte, ako sa vám pozdáva škôlka na Kežmarskej? Je tam vraj nová pani riaditeľka, máte skúsenosti s učiteľkami? Dcérka má nastúpiť do tej najmenšej triedy . Dakujem.