Aké máte skúsenosti so škôlkami v Bratislave-Dúbravke?

jesssie
13. feb 2008

Ahoj,
na škôlkach sa práve rozbieha zápis na budúci školský rok. V Dúbravke je tých škôlok vcelku dosť, niektoré sa dokonca prezentujú aj internetovými stránkami, ale z toho človek nezistí nič o napr. prístupe učiteliek k deťom alebo o kvalite poskytovaných služieb. Bola by som vďačná za každý názor, resp. osobnú skúsenosť mamičiek, ktorých dietky chodia do niektorej z MŠ v Dúbravke, ako sú spokojné, ktorú škôlku by ste mi odporučili. 🙂
Preferovala by som škôlku v ktorej je možné dieťa dať aj na angličtinu. Naša malá bude mať v septembri 3,5 roka ale vraj v štátnych škôlkach je problém aby také malé dieťa chodilo na angličtinu. ☹

andrea80
17. apr 2017

Dobrý večer, prosím vás o skúsenosti. Je tu niekto, kto má dieťa v MŠ Švantnerova? Potrebovala by som nejaké referencie od rodičov. Vďaka

andrejta
18. apr 2017

@andrea80 susede tam chodili tri deti a ona je spokojna

biba
27. jún 2017

Ahojte mamicky ktorych deti navstevuju ms nejedleho,ako funguje skolka?zaujima ma pani ruaditelja,jej pristup k rozvoju skolky,modernizacii a pod. Aka nalada vladne v kolektive uciteliek??? Dakujem 😊

maminecka2
28. jún 2017

Ahojte, mna by zaujimalo ako to funguje v MS Sekurisova, kedze sa stahujeme do Dubravky a nastupuju mi tam chlapci. Dakujem.

xantipa163
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminecka2
2. júl 2017

@xantipa163 Ahoj, hlavne asi ci su dobre ucitelky (mladsi nastupuje k motylikom, starsi bude predskolak), ci si na nieco/niekoho treba dat pozor, ostatne asi uvidime od septembra. Prave sa meni riaditelka tak mozno budu aj nejake zmeny, snad nie k horsiemu. Dakujem.

xantipa163
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminecka2
3. júl 2017

@xantipa163 Dakujem pekne. Verim ze sa chlapcom bude pacit. Teraz chodili do 8 triednej skolky, komornejsiu atmosferu urcite uvitaju aj oni.

ddelfinn
16. aug 2022

Ahojte, môžem sa spýtať ako je na tom MŠ Nejedlého? učitelky sú mladšie staršie, ako sú spokojné vaše deti? Ďakujeeeem