• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti so škôlkami vo Zvolene?

12. apríla 2016 
Zvolenčanky, prosím môžete mi napísať niečo viac?
3. júl 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo by si chcela vediet?
22. júl 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Vidím, že je to nejaká mŕtva téma, tak ju skúsim oživiť. Mňa by totiž zaujímalo, aké máte skúsenosti so škôlkami vo Zvolene? S ktorou ste spokojné? A konkrétne s čím ste a s čím nie ste v konkrétnej škôlke spokojné... Je tu podobná téma o bystrických škôlkach a dá sa tam veľa dozvedieť.
25. jan 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas poklad chodi na L. Fullu - prestupili sme tam min. rok v januari ked sme sa prestahovali z BA. A doteraz som v nemom uzase, prijemnom samozrejme ako to fici ked sa chce :grinning:

Ucitelky super-cakala som minisikanovani typu ze sme blavaci, ale nic take sa niedialo. Dcerka sa za tri dni adaptovala. Je tam citit ze to nie je praca pre ucitelky ale beru to ako poslanie. Nezazila som aby na dieta kricali i ked sa to obcas az doslova ziadalo. Strava vyborna, prestra a pritom respektujuca zdravu vyzivu.
Chodia tam koniky, kazdy mesiac maju branne vychadzky po okoli /priehrada a pod/. Divadlo, karneval, dopravne ihrisko, tekvicova party ci MDD perfektne zorganizovane. Obrovsky dvor, preliezky, hojdacky, pieskovisko a vela palcu na vybeh pre decka.
Doplnkove kruzky v skolke anglictina, tanecna. Predskolaci maju vela aktivit, viac ako mensi.
Postupne renovuju vybavenie tried i ihrisko - ako pustia peniazky.
Cakame druheho potomka a ked pride cas kde ho dat do skolky tak to iste bude tato :wink:
27. jan 2011 o 11:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kyska jej to znie dobre :slight_smile: hlavne, že sú skvelé učiteľky, to je snáď najdôležitejšie - teda pre mňa. A keď ste sa presťahovali tak uprostred školského roka, nebol problém nájsť pre malú škôlku, keď zápisy sú na ešte v zime či na jar? mohli ste si vybrať, či ste museli brať, kde bolo voľné?
27. jan 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindulak my sme sa stahovali z BA spat blizsie k rodine do ZV, bol to dlhodoby proces /predaj/kupa bytu, praca a samozrejme aj skolka/ cize mala sice v jeden piatok ukoncila dochadzku v BA a dalsi pondelok nastupila do skolky v ZV ale nastup sa riesil dlhodobo pred tym. Selektovali sme a niejak intuiciou aj referenciami sme sa stretli v tejto skolke.

Ucitelky su fakt v pohode. Dcerka mala min. rok dve - tie maju teraz drobcov. Ked sa aj nahodne stretneme v meste tak sa dcera k nim rozbehne a obime ich, to si u dietata nevynutis, to si musis vypestovat.... aj tento rok ma dve ine ucitelky a tie su tiez super :wink:

nezaregistrovala som ze by mali cosi ako den otvorenych dveri ale riaditelka je uplne v pohode cize ak chces nakuknut do skolky tak si myslim ze sa da dohodnut...

ked porovnam ako to ficalo v BA /a to som si myslela ze tam je to v poriadku/ a ako to ide tu tak si v duchu len plieskam hlavu kde som mala v BA oci :rolling_eyes: /peniaze, program pre deti, system, ochota/
28. jan 2011 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kyska dakujem ti velmi pekne za info, viac v IP :wink:
29. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj drobec začal chodiť tu vo Zvolene do škôlky : Centrum na zlatom. Ja som veľmi spokojná . A môžem ju odporučiť z vlastnej skúsenosti. Aj ja som ju navštevovala :slight_smile: .
29. jan 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v SMŠ Domček za mestským úradom máte niekto detičky??? zaujíma ma, aké sú učiteľky a tak... ďakujem
15. feb 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Dotazniky nepodporujeme.”
15. feb 2011 o 15:46 • andy32
babenky nejake referencie na skolky na Zapade by neboli??? ktora je lepsia?
23. feb 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj annie
myslim, ze nejaky zasadny rozdiel medzi skolkami na Zapade nie je, my sme sa rozhodli pre skolku na voljanskeho na zaklade odporucania mojej kamaratky, ktorej dcera navstevovala najprv skolku na imatre a potom na voljanskeho. Z podla jej nazoru je na voljanskeho trochu lepsia strava a ucitelky viac pracuju s detmi. Ja osobne som so skolkou aj ucitelkami spokojna, zatial sme nemali ziadny problem a zda sa mi, ze v nasej skolke davaju vacsi doraz na hygienu a bezinfekcnost prostrredia.
10. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niekto skusenosti so sukromnou skolkou Domcek na Hodzovej ulici? Kolko sa tam plati a ake su ucitelky? Kedze byvam pri Mestskom urade, zvazujem sukromnu skolku Motylik (ale ta sa ma stahovat, ale nie daleko) alebo Domcek (s touto skolkou sme v susedstve). Dakujem
21. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie13 co som ja pocula od znamych a kamaratiek tak si praveze pochvaluju skolku viac na Imatre ..... moja mamina tam kedysi robila a vraj ako ucitelky tak aj strava je tam super :slight_smile: :wink:
21. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janao kamaratke tam chodil syn a mali same problemy teraz ho prelozila cez 70 euro platila + cistiace prostriedky + toaletne a tak
21. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

ma niekto skusenosti so skolkou 1.maja na Zlatom potoku?
22. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie13 aké mali problémy? Domček aj mňa zaujíma. Aké sú tie učiteľky? Niečo mi tam nesedí, no neviem čo, keďže nemám bližšie možnosť ich spoznať.

a škôlka na Bystrickom rade? máte niekto skúsenosti? niečo konkrétne?
22. mar 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie13 Dakujem za info, zatial som teda o tejto skolke nic dobre nepocula a to som sa rozpravala s 3 osobami, len ma mrzi, ze mame skolku hned pri dome. Tak asi to isti ten Motylik. Tam sa zatial plati od troch rokov 70,- euro a nic netreba nosit.
24. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Zvolenčanky! Prosím o radu ak vám chodia detičky do škôlky na západe na Imatru. Koľko je približne detičiek v triede, aké sú učiteľky, strava, aktivitiy, celkový dojem. Malá chodí od 2,5 roka do Motýlika a teraz neviem, či ju mám od septembra dať na Imatru, nakoľko idem na druhú materskú a mala by som to cca 3 minúty chôdze, kým do Motýlika musím prejsť dosť hodný kus, prípadne autom. Zdá sa mi to pohodlnejšie, len sa bojím, že to budem ľutovať, lebo som spokojná, aj malá je. Je to taká rodinná škôlka, ktorú vrelo odporúčam.
7. mar 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte baby, prosim vas, ma niekto skusenosti so sukromnou skolkou Hviezdicka na Lipovci? Boli ste spokojne?
13. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, mate niekto skusenosti so sukromnou skolkou Slniecko? Dakujem
29. mar 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie13 to predsa vôbec nie je pravda, to čo za zakomplexovanú mamu sa na nej takto vyzúrilo...do 45,-euro sa platí, a to už aj so 7-eurovou angličtinou...ročný poplatok je 40,-eur..a nikdy som nemusla doniesť ani rolku papiera.... všetko vždy zabezpečili - škôlka na Imatre je krásna zvnútra aj zvonku, detičky zaujme farbami, dvor majú veľmi pekný, telocvičňu...a to že napríklad mne nie sú všetky učiteľky sympatické, neznamená, že ich nemajú rady deti alebo že by boli zlé.... :fearful: strava je geniálna lepšie lahôdky mávajú ako my doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: prispôsobia sa potrebám dieťatka :wink: :wink: :wink: ja za svoje deti môžem povedať, že to tam milujú, netvrdím, že inde by sa im nepáčilo, ale z Imatry strach mať nemusíte :grinning:
4. apr 2012 o 08:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie13 moja vidíš, aká som zahladená, ja že odpovedáš Miške :grinning: prepáč...som sa už zlakla veru, čo za reči sa tu šíria :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2012 o 08:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby2310 ved preto lebo to je sukromna ja viem ze na zapade je to v pohode ja som spokojna s Volianskeho maly je tam stastny ako blcha
4. apr 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hej jasné mi to je :DDD už som v obraze :sunglasses:
4. apr 2012 o 08:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
8. apr 2012 o 19:19 • jahodka31
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
8. apr 2012 o 19:21 • jahodka31
@jamar ahoj.....mne Jednote...tam mi chodil do včera mladší-suprová....možem odporúčat...trošku to bude dalej z Lipovca...ale ušetríte € :wink:
A chodí niekto na Podborovej do školky? :slight_smile:
11. apr 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Vkládej jen své osobní zkušenosti, informace "z druhé ruky" nemají žádnou hodnotu, proto je odstraňujeme. ”
18. apr 2012 o 19:12 • jahodka31
18. apr 2012 o 19:53 • jahodka31
Tvoj príspevok