• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti so škôlkami vo Zvolene?

12. apríla 2016 
@jahodka31 ja som už potom nezisťovala nič, do ZV sme sa nesťahovali nakoniec, takže to pre mňa už nebolo aktuálne... Ale tiež som nemala veľmi dobrý pocit z toho. Skôr v tej škôlke myslím, že Motýlik (blízko bol, ale sa niekam presťahovali, neviem presne kam). Tam to vyzeralo byť lepšie...
19. apr 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. apr 2012 o 08:24 • jahodka31
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. apr 2012 o 08:33 • jahodka31
20. apr 2012 o 08:34 • jahodka31
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Firmy se u nás prezentují vždy jako Profesionálové.”
27. aug 2012 o 16:30 • marker
no kamoška dala do konika dieta na 3 hod..len postražit,,ani raz dieta nedali na nočník, plienka tá istá..a strava to im doviezli a ohrievali v mikrovlnke
3. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Firmy se u nás prezentují vždy jako Profesionálové.”
15. sep 2012 o 19:44 • marker
15. sep 2012 o 19:46 • marker
29. okt 2012 o 20:08 • jahodka31
29. okt 2012 o 20:12 • jahodka31
nie dole pri plecháčoch čo je rodinný dom , bolo to minulý rok a začiatkom tohto, ved to máte aj v cenníku citujem z vašej web stránky
Cena za príležitostnú opateru je 1,90/každá začatá hodina a účtujú sa minimálne 3 hodiny. V prípade príležitostnej opatery je rodič povinný uhradiť aj stravné a to: 0,50€ desiata, 1,50€ obed, 0,50€ olovrant - podľa toho ktorú časť odstravuje. Príležitostnú opateru je nutné dohodnúť si vopred telefonicky.

počula som že je tam teraz vymenený personal, a pýtala som sa na to lebo som rozmýšlala že ho tam dám tiež, stretla som ju cestou ked z tade išli a bola dosť rozčarovaná, ja konkrétne som sa tam bola len pozriet a neoslovilo ma toto zariadenie

@jahodka31
29. okt 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahodka31
citujem z vašej web stránky :grinning: ja osobne to beriem ako budúcu škôlku, respektivne vtedy možnú
Od septembra 2013 otvárame triedu pre škôlkárov od 3 rokov. Deti budú mať k dispozícii herňu, spálňu, vybavenú učebňu a telocvičňu. Pomôcky,materiály a hračky napomáhajúce celkovému rozvoju dieťaťa, dôkladne vypracovaný vzdelávací program a kvalifikovaný personál je u nás samozrejmosťou.
29. okt 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
30. okt 2012 o 08:40 • jahodka31
30. okt 2012 o 08:42 • jahodka31
30. okt 2012 o 08:44 • jahodka31
@jahodka31 zbytočne na mna utočiš, ja som hladala skôlku, minulý rok v predstihu aby som stihla zápis a v klude sa rozhodla,vyhladavač našiel aj vás, dala som tam slovo materská škôlka Zvolen, pozerala som vašu stránku, pýtala sa známych , tak ak máte na web stránke bludy tak za to ja nemôžem, a tiež neaktualny cennik potom kedže tam máte tuto službu ale ju neposkytujete už !
kamoška bola fakt rozladená že za tie prachy čo tam nechala nevymenili za tri hod ani raz plienku a úprimne po tom čo a ako tu píšeš by som si vas teda ako fakt nevybrala, ja som sem napisala len svoj názor a zrovna teda ak ti zaleží na svojej praci tak by som očakávala profesionálnejšie prispevky, pozri ak máte nabitú kapacitu tak sa ako fakt nemusíš bat ničoho, ludia nie sú blbý a vedia si zistit a utvorit aj svoj názor, ja som si napriek neg. hodnoteniu išla overit osobne a neoslovilo ma to tam, aj jedalny listok som si pozrela napr., ale najhorši jedalny listok majú na Sliači v škôlke,ked som bola po neter skoro som skolabovala z neho, to som vopred vedela že 90% by nejedol, teraz čo máme škôlu v tak na 25%, ostatné si aj duplu pyta
napr, čo je nová škôlka pri bývalých jegorových kasarnach tam už robia zápis na školký rok 2013, hm :grinning:,
30. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahodka31 myslím že my dve ukončíme debatu,ja na teba nebudem reagovat, natrafila som v inom fore na toto, tvoj skopirovaný prispevok

jahodka31 No ja si nemôžem pomôcť ale keď tu čítam tie chváli na jednotlivé jasle, mám pocit že prispievateľky sú majiteľky alebo pracovníčky v tom danom zariadení a každá si chváli to svoje...ble ---fuj...
5. jún o 19:54 • Odpovedz • Páči sa mi to • Pošli IP •
30. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2012 o 16:56 • jahodka31
Nemusite sa hadat, mne dcerka chodi do Konika a je tam o nu dobre postarane, aj ked momentalne "jaslickovo virozujeme". Vsade je nejake negativum asi a nikdy nenajdete skolu/skolku/jasle 100%ne... vzdy budu "narocni"rodicia nieco vyhladavat, alebo tolerantni prehliadat. A co ked na dieta nakricia v skolke? V skole mu budu tiez skakat okolo ritky? Treba si uvedomit ze tinedzeri su z roka na rok drzejsie a nebude to prave tym ze sa im vsetko prepacuje ? Jasne ze vrieskanie po detoch a fyzicke tresty nie su normalne ale robit dietatu "bavlnku" v podobe "premilenych opatrovateliek" a pod. je prehnane... zivot taky nie je a nim skor sa dieta nauci spravat tym to bude mat v skole lahsie:slight_smile: A deticky v Koniku sa maju dobre, neviem pri vsetkych vychovavatelkach, ale moja Sima ma svoje oblubenkyne, ktore si aj vypusinkuje ak treba :slight_smile:)) Nepacila sa mi sice nutela na olovrant, ale co uz....
30. okt 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2012 o 17:19 • jahodka31
@jahodka31 vieš čo ja som s nou zrovna volala a povedala mi to celé, len som oči otvárala, a za 10 ečok čo tam nechala by ako na nočník mohli posadit alebo vymenit plienku to zase uznaj ty alebo je to normálne také nemenenie plienok
názor teda rozhodne nerešpektuješ, čakáme dalšie, budem nutená mat jasle ale po tomto určite jedny nie, úprimne len to zhoršuješ
30. okt 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamičky mne chodí synček do Mš tehelná a som veľmi spokojná naučilo ho krásne papať čo mi doma odmietal trvalo to síce tri mesiace nič poriadne nejedol ale nakoniec sme na neho hrdý spapá aj ovocíčko čo on nikdy nedal do pusinky... Musím povedať že sa im naozaj venujú až na tie choroby dosť mi napríklad vadí že niektoré maminy dokážu dať aj choré dieťatko do školky a potom to schytajú aj úplne zdravučké deťičky nám sa to stáva stáale konečne sa tešíme na nástup po chorobe a zase..... snažime sa udržiavať si svoju imunitku..ale to nejde nechápem ako možu byž také nezodpovedné...
A ešte je venčný problém aj s obliekaním na prechádzky nedokážu ich poobliekaťa tie drobce sami nevedia kde je sever.. síce malí tam už chzodí druhý rok ale aj tak je stalé malý nato aby vedel či si má dať v takejto zime pančucháče ak mu ich nenechám rano na sebe nedá mu ich nikto a máme na krku dalšiu s chorob :slight_smile:
Varia tam perfektne a chutne :D
5. nov 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2012 o 19:23 • marker
4. dec 2012 o 19:28 • marker
4. dec 2012 o 19:30 • marker
Páči sa mi táto téma,pretože pre nás je aktuálna.Kedže sa sťahujeme do Zv.Vybrali sme si Motýlik aj keď máme bližšie inú školka.Potešilo ma,že na ňu čítam samé chvály :slight_smile: Len ma trošku mrzí,že sa tu ospujete jedna na druhú :frowning2: To je téma,ktorá má pomocť a nie pourážať sa aj p.marker.Je úžasné,že ste robili p.u.26 rokov.Moje deti chodia do školky,kde ich učia ešte p.u.ku ktorým som sama chodila.Vážim si ich a aj keď sa posťažuju na moje deti váži si ich názor.Len ma mrzí,že s vašími skúsenosťami(keďže píšete ,že rodičia sú rozni) ste sa oborili na p.patkovamamina.Mohli ste pani poradiť,že detičky v takom veku sa musia prinútiť si pančušky si obliekať samé a aj doma ho prinútiť poobliekať sa sám.Niektoré mamičky sú úzkostlivejšie ako iné.Určite to poznáte.Ja som Vám len chcela napísať,že ľudia by mali byˇk sebe dobrí.Tkže ďakujem Vám za vaše posterhy ohľadom školok :slight_smile:
4. jan 2013 o 21:22  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S radosťou môžem oznámiť,že súkromná škôlka Motýlik,je prekrásne miesto pre detičky.Moje deti z tade chodia domov šťastné ,spokojné a plné zážitkov :slight_smile: Úžasné,profesionálne p.učiteľky,láskavé ,milé a priateľské k detičkám.Odporúčam :slight_smile:
9. jan 2013 o 21:14  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@malikova1713 Ahoj, prosím ťa, má táto škôlka nejakú www.stránku. Alebo ako by ste to ohodnotili,opísali? Vyberáme pre dcéru škôlku a chcela by som to naj :slight_smile: ďakujem.
22. feb 2013 o 22:38  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Úmysl škodit.”
23. feb 2013 o 11:32 • genoefa
@genoefa nechápem tvoju otázku na škôlku Motýlik, veď sú tu ňu samé chvály. Moja dcéra chodí do tejto škôlky už druhý rok a som maximálne spokojná, a hlavne moja dcéra je spokojná, čo je to najdôležitejšie. Interiér je prekrásny, tak zariadená škôlka,nie je asi nikde vo Zvolene.Ľudia, čo tam pracujú sú absolútne ústretoví, profesionálni. Najviac sa mi páčia exkluzívne kultúrne podujatia a zájazdy. Ak chceš vedieť viac informácií o tejto škôlke, daj mi tvoj mail a pokecáme. :slight_smile:
24. feb 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok