• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti so škôlkami vo Zvolene?

12. apríla 2016 
@miminka15 Webovú stránku ešte nemajú,ale ja to môžem ohodnotiť len a len na výbornú.Keď sú šťastné deti, tak aj ich rodičia .Škôlka je pestrá svojí :slight_smile: mi farbami a obrázkami na stenách.Veľmi krásne zariadená.P.učiteľky sa detičkám 100% venujú.Majú bohatý program,výlety-boli v opere v BB na Ferda Mravca,moje dievčatá mali z toho obrovský zážitok,pred prázdninami sa zúčastnili lyžiarskeho výcviku,chystajú sa do školy v prírode.My tútu škôlku navštevujeme už 2 mesiace a sme s ňou neskutočne spokojní.
25. feb 2013 o 20:19  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genoefa Milá pani.Veľmi ma zamrzel tento Váš príspevok,keďže vyššie opisujem svoje pocit ohľadom tejto škôlky a vy sa následne na to opýtate ,či niečo nevieme o nej.Myslím,že informácie z druhej ruky ,nie sú vždy najspoľahlivejšie.Bola by som veľmi rada,keby ste sa tam zašli pozrieť osobne a zaručujem Vám,že z tejto krásnej škôlky odídete s pocitom,že sa chcete vrátiť do detstva a navštevovať túto škôlku.
25. feb 2013 o 20:25  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarina78 mozes mi prosim ta napisat viac o skolke motylik, kde najdem od kolkych rokov beru deti? dakujem
8. mar 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka0212 Školka sa nachádza na ulici J.Kráľa.Do školky berú detičky od 2 rôčkov a môžu mať aj plienku. :slight_smile: Kľudne sa tam zastav ,oni Ti veľmi radi poskytnú informácie :slight_smile:
16. mar 2013 o 19:09  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam príspevok aj ja nakoľko si obkukujem škôlky pre svoju dceru a bola som sa aj v Motýliku pozrieť. Sú tam velmi milí , ústretoví ľudia a priestory sú fakt pekné. dotyčný pán ako i pani riaditeľka mi vysvetlili veľmi ochotne podmienky ako plány do budúcna ohľadne priestorov, aby sa deťom hádam ešte viac páčilo.
25. mar 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Milé maminky, omlouvám se, že vám vstupuji do skupiny, ale je to krok ze zoufalství, kdy nevíme, co se děje s malým chlapečkem. Manželův syn Otík Zatřepálek žije se svou maminkou ve Zvoleně. Bohužel o něm poslední 3 měsíce nemáme žádné zprávy. Dřív jej manžel směl alespoň občas slyšet přes telefon, nyní je i ten hluchý. Máme oba velký strach, jestli se malému Otíkovi nestalo něco zlého... Prosím, pokud někdo malého Otíka znáte, můžete mi napsat do soukromé zprávy, jak se mu daří a jestli je v pořádku??? Manžel je už naprosto zoufalý. Syna miluje a ty 3 měsíce jsou děsivě dlouhá doba.
Celá situace je dost komplikovaná, pokud byste chtěly vědět víc, komu svou zprávou pomůžete, tak se podívejte na
otakarzatrepalek.sweb.cz

Moc vám děkuji za jakoukoli informaci, co je s malým Otíkem. Určitě chápete, jak je rodiči, když čtvrt roku netuší, co je s jeho milovaným dítětem.

Moc děkuji a přeji vám všem krásný den!
6. máj 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malikova1713 nemajú ešte stále stránku? rada by som si pozrela škôlku pre malého
23. máj 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danadany ahoj ešte nemajú,majú toho veľa okolo školky a detí :slight_smile: pretože im vymýšľajú bohatý program :slight_smile: Naše detí za 5 mesiacov čo tam chodia sa zúčastnili : 2x divadlo v BB , zologická záhrada,lyžiarsky výcvik,noc bez rodiča v školke( na to majú úžasné spomienky dievčatá ) ,návšteva knižnice a iné a čaká ich škola v prírode na dní v Santovke a tak ďalej...je toho neskutočne veľa ...Kľudne sa tam choď aj s malým pozrieť,od vonku je to starší dom,ale vo vnútri je to nádherne pomaľované,krásne kresby od našej Maťky a samozrejme veľa veľa detskej rdosti..Všetci sú tam veľmi milí a určite Ti radi poskytnú potrebné informácie :slight_smile:
27. máj 2013 o 20:00  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim vas, nemate nejaky tel.kontakt na MS motylik? Pripadne kde by som ho nasla?
4. jún 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamar ahoj, škôlka je na ulici J. Kráľa, od plecháča asi 20 m do prava, ak ideš od mesta, asi 4. dom.Fakt oplatí sa to tam pozrieť.
6. jún 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate nejake info o sukromnej skolke DUHA?
16. jún 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , ja by som sa chcela opytat na MS Tehelna , Hrnciarska a motylik. Na Motylika citam same chvaly. Ma este niekto ine skusenosti?
15. júl 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som skusenosti z tehelnej a Hrnciarskej. Ja rozmyslam o tehelnej
15. júl 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiež by ma zaujímalo aké máte skúsenosti s MS Tehelná a MS Hrnčiarska. ďakujem :slight_smile:
30. aug 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamar moja dcerka tam obcas chodi, celkom ok
31. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile mamičky, ktoru školku odporučujete v meste? A keď niektorú tak prečo a ako ste s nou spokojná? Ďakujem.
8. dec 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či je normálne, že deti nemajú v škôlke v umývarke teplú vodu.
10. dec 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no asi je to trochu nezvyčajné, že sem píše otec, ale my máme so škôlkou Motýlik, ktorú navštevuje naše dieťa, len tie najlepšie skúsenosti. A veru máme s čím porovnávať, lebo naša prvá ratolesť navštevovala jednu zo štátnych škôlok vo Zvolene. Naše druhé dieťa sme tiež chceli dať do rovnakej štátnej škôlky, ale žiaľ situácia sa zmenila a všetky miesta boli obsadené. Čo sa týka stravy, my jej nemáme absolútne čo vytknúť, naše dieťa je veľmi spokojné, dokonca od nás doma žiada, aby sme uvarili také dobroty, aké im varia priamo v škôlke. A chce ich dokonca aj na večeru :slight_smile:
10. dec 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak Vianoce nám už nezadržateľne klopú na dvere, blíži sa záver kalendárneho roka a ja by som chcel touto cestou poďakovať všetkým milým, priateľským a obetavým osobám, ktoré sa deň čo deň starajú o pohodlie detičiek v našej, ale aj v iných škôlkach. Ich rozžiarené očká sú po našom každodennom návrate z práce dostatočnou zárukou našej spokojnosti. Ešte raz ďakujem a prajem vám, i všetkým mamičkám, oteckom a najmä detičkám, príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa krásnych chvíľ strávených v rodinnom kruhu :slight_smile:
20. dec 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, vie mi prosim niekto poradit skolku vo Zvolene na Zapade. Citam same chvaly na skolku na Imatre, tak rozmyslam o nej. Je na zapade aj sukromna skolka? Nakolko sme sa vratili z Uk , vobec neviem ako to chodi, co vsetko potrabujem vybavit a kolko stoji taka skolka . A kedy nastupuju deticky do skolky, byvaju zapisy aj teraz na jar ? Vedel by mi niekto poskytnut zakladne info, ak ma cas ? Dakujem velmi pekne :slight_smile:
31. jan 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @jamar , pre ktoru skolku si sa nakoniec rozhodla? a preco? a ko si spokojna? dakujem
6. feb 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarina78 a aku ma tato skolka prosim stranku? Na webe som nevidela nic moc a ani cena za mesiac tam nie je....
24. feb 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok