• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti so škôlkami vo Zvolene?

12. apríla 2016 
este sa opytam, nie je tu nik kto bol pozriet skolky v meste? tehelna, potom ta na bystrickom rade (za danovym uradom), alebo 1.maja? Ja neviem kam s dcerou a to uz su zapisy....
24. feb 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzuzana82 Ahoj, na zapade je iba skolka na Imatre a ta pri Hrone, kazdy ma iny nazor na skolku, niekto si chvali jednu niekto druhu, ja som sa rozhodla pre Imatru a tie tri dni co tam moje dieta chodilo som bola velmi spokojna. Maju velmi milu pani riaditelku a skolka je vybavena na urovni.Najblizsia sukromna skolka zo zapadu je asi Motylik na ulici J. Krala. Teraz chodime do skolky Centrum na Zlatom potoku a zatial nemam na tu skolku ziadne vyhrady. My sme za dva roky, co skolku navstevujeme prestriedali 3 skolky, nie nasou chybou, ale sukromnu skolku uz nikdy riesit nebudem...
14. mar 2014 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
@kveetiinka Dakujem , podali sme si prihlasku do obidvoch skolok, teraz cakam na odpoved , ja budem asi aj rada, ked mi zoberu dieta aspon do jednej a to uz je jedno do ktorej , len dufam, ze nebudem musiet riesit sukromnu . :slight_smile:
15. mar 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzuzana82 My sme mali dieta v sukromnej skolke a neodporucam. Ale je to na posudeni kazdeho rodica :wink: Pre kazdeho je dobre nieco ine. Tak drzim palce. :slight_smile:
16. mar 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simca06022011 my chodime na tehelnu a som naozaj velmi spokojna
16. apr 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ku ZV skolkam, my sme isli po termine na zapis.. ze ci sa este vpraceme.. a bolo mi povedane, ze si mozem vybrat akukolvek skolku (z tych v centre, inde neviem, nepytala som sa), volne miesta maju. Pretoze rodicia sa zobudia v lete :P
16. apr 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicask Ahoj, neviem, či je to ešte aktuálne, ale moja veľmi dobrá skúsenosť je so školkou SMŠ DOMČEK za mestským úradom vo ZV. Chodíme tam od januára, vyhovuje nám to, že je tam zmiešaný kolektív, keďže náš Max nemá ani súrodencov ani bratrancov, ktorý by ho čo-to priučili. Detičky sa pri príprave ISCED 0 delia na 2 skupiny (predškolákov a mladšie). Učiteľky veľmi milé aj riaditeľka a pani kuchárka. Proste ako jedna rodina! Mali sme možnosť nastúpiť do mestských, ale neľutujem. Cena je 4,eur za deň aj so stravou a čo je najdoležitejšie, že sa platia iba odchodené dni. Dokonca je tam možnosť prihlásiť dieťa na poobedňajsí krúžok- chodia tam učiteľky z Domina a netreba už dieťa na krúžok voziť (výtvarný, tanečný a angličtina). A ešte ma napadlo- na porovnanie čo pozorujem u nás na sídlisku ako sa nezaujímajú učiteľky o deti vonku a občas ako na ne kričia, tak neraz som už počula avízo od známych, alebo aj moje dieťa raz prezradilo čo s nimi tety učiteľky vonku robili (s listami, kvietkami a pod.) Som šťastná, že sme mali pri rozhodovaní šťastie...lebo už máme zlé skúsenosti z jaslí a tiež aj z toho koníka :(
10. máj 2014 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzuzana82 My chodíme do súkromnej, ale boli sme milo prekvapení cenou (4,00eur denne aj so stravou, ktorá je celkom super) a platia sa len odchodené dni. Tiež sú tam veľmi milé učiteľky. Osobne odporúčam :wink:
10. máj 2014 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simca06022011 Ahoj, neviem, či je to ešte aktuálne, ale moja veľmi dobrá skúsenosť je so školkou SMŠ DOMČEK za mestským úradom vo ZV. Chodíme tam od januára, vyhovuje nám to, že je tam zmiešaný kolektív, keďže náš Max nemá ani súrodencov ani bratrancov, ktorý by ho čo-to priučili. Detičky sa pri príprave ISCED 0 delia na 2 skupiny (predškolákov a mladšie). Učiteľky veľmi milé aj riaditeľka a pani kuchárka. Proste ako jedna rodina! Mali sme možnosť nastúpiť do mestských, ale neľutujem. Cena je 4,eur za deň aj so stravou a čo je najdoležitejšie, že sa platia iba odchodené dni. Dokonca je tam možnosť prihlásiť dieťa na poobedňajsí krúžok- chodia tam učiteľky z Domina a netreba už dieťa na krúžok voziť (výtvarný, tanečný a angličtina). A ešte ma napadlo- na porovnanie čo pozorujem u nás na sídlisku ako sa nezaujímajú učiteľky o deti vonku a občas ako na ne kričia, tak neraz som už počula avízo od známych, alebo aj moje dieťa raz prezradilo čo s nimi tety učiteľky vonku robili (s listami, kvietkami a pod.) Som šťastná, že sme mali pri rozhodovaní šťastie...lebo už máme zlé skúsenosti z jaslí a tiež aj z toho koníka :(
10. máj 2014 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviabbbbb Dakujem , maleho mi zobrali do oboch skolok, tak sme sa nakoniec rozhodli pre imatru, O domceku som uz pocula, ale nakolko mam este jedno male dieta, pohodlnejsie mi je momentalne skolka blizsie k domu. Druha vec , moj maly je predcasne narodeny , tak nam vsetko trosku dlhsie trva, momentalne bojujeme s plienkami a recou , tak pre nas nastup do skolky od septembra je idealny, aby sme vsetko este trosku doladili :slight_smile: Ale aj tak dakujem za referenciu :wink:
10. máj 2014 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zzuzana82 Ahoj aj my tam ideme od septembra. Dúfam že teda bude dobre.
13. aug 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danadany Teraz keď bolo stretnutie v júli, tak pani riaditeľka,učiteľky ako aj samotná trieda na mňa pôsobili veľmi dobre , tak verím, že sme vybrali dobre :slight_smile: Hlavne nech sú tam deti spkojné :wink:
17. aug 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočky, chcela by som vás poprosiť o nejakú referencie na dobrú MS v centre Zvolena. Chceli by sme pre malého nejakú príjemnú škôlku s výučbou AJ. Vopred ďakujem
24. feb 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spytat na skolky na Lipovci/Sekieri - Hviezdicka na Okruznej, L. Fullu a Malinovskeho. S ktorou z nich mste skusenosti a ktoru by ste mi odporucili? Zaujimal by ma o.i. aj jedalnicek (sladene napoje, masite obedy ako casto atd.), program, poplatky, pocet drti na triedu, vekovo zmiesane triedy... Dcerka ma necele dva roky, takze este mame rok cas, ale asi by bolo dobre coskoro niekam dieta zapisat. Dakujem.
19. apr 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co skolky v meste ktore odporucate a ta co je pri danovom ???
27. máj 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skolky pri centrume su ake tehelna ulica a este oproti ako je klemo dakujem a skolka pri danovom _ :slight_smile:
31. júl 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, máte niekto skúsenosti so škôlkami na Tehelnej alebo Hrnčiarskej? Ste spokojné?
11. apr 2016 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my mame chlapčeka na Tehelnej, a sme spokojní :slight_smile:
12. apr 2016 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok