Aké rozprávky pozerajú vaši drobci?

meggi
25. mar 2007

Aké rozprávky pozerávajú vaši drobci? Moderné či tradičné? V blízkej rodine totiž prevažujú skor moderné ako Shrek, Doba Ladová a iné? Komentujete a vysvetlujete rozprávky, alebo nemáte na to čas?

penny13
3. máj 2009

Nám sa páčia skoro všetky rozprávky na Minimaxe. na Jetixe kukáme len Lazytown. Baby to strašne baví. A z minimaxu majú najradšej Artura, Elma, Tomáša, Noddyho, Vipa, Jahôdku..... To by som písala do rána.... 🙂

monky1
3. máj 2009

U nas je hit ------ Lolek a Bolek, Maly zajac Bugs a priatelia a Bambulka, ktora nam uz hadam 100x pomohla nieco prekonat - napr. aj strach u lekarky - podla casti Cukrikova choroba.......malicka uz ich vie naspamat - aj pesnicky aj dialogy 😀

klbikes
12. máj 2009

Ahojte 🙂
Prosim vas, troska od veci, ale neviete mi prosim poradit, kde by som nasla obrazky Patoprstych z rozpravky o Drzgrosovi???
Dakujem 😉 😵

penny13
12. máj 2009

klbikes, daj si do goola duck tales - images. A tma ti nájde obrázky káčera držgroša. . Možno tam budú aj tí.

klbikes
14. máj 2009

Penny13 dakujem 😉

penny13
29. máj 2009

Ahojte. nejdme otvárať novú tému, lebo si myslím, že to patrí sem. V niektorých rozprávkach, aj keď sú pekné a poučné sa niekedy vyskytnú slová, ktorým nerozumie veľakrát ani sám dospelý. Čo na to hovoríte?

sidus
3. jún 2009

U nás je momentálne absolútne na prvom mieste Včielka Mája. 🙂 Tamarka pozná naspamäť všetky dialógy z DVD a večer pred spaním už tretí mesiac čítame Petra Pana. Každý večer to isté 😝

vilki
5. sep 2009

Samkov naj je NODY a MRAZIK, mrazika pozna uplne naspamat....inak vzdy ho viac zaujimali filmy ako rozpravky, do jeho troch rokov dokola pozeraval len zandar sa zeni, zandar vo vysluzbe atd, ale uz sme mu to schovali lebo ich napodobnoval a radsej sme mu zacli pustat ine.....sice dlho protestoval ale mrazika teraz zboznuje... 😉

neka
17. sep 2009

Nasi drobci zboznuju Macka Uska aJurosika. Dlho som ich hladala na nete a nasla som jednu paradnu stranosku. 🙂
www.rofoto.sk

danu
20. nov 2009

loren • 2d • Dnes o 14:00
prosim vas o typ na dvd rozpravok pre 3 rocne dieta

monky1
25. nov 2009

danu, uz som sem raz pisala, ale vkus sa nam zmenil, teraz je u nas N1 Prasatko Pepina - je to sice v cestine, ale nedam na to dopustit, mala sa ide z toho zblaznit, je tam cez 40 casti asi po 5 minut

iemzm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ematko
15. mar 2011

Tak u nas vedie Pat a Mat 🙂 To si pozrieme radi cela rodina 🙂 🙂

ivett1
16. mar 2011

môj synček teraz sleduje so záujmom večerníčky ...na stv 1(Malá princezná) a na dvojke (niečo o zvieratkách🙂) a tiež Pat&Mat, staviteľ Bob...a Lilo&Stich...(a samozrejme on je Stich 😀)

bianca
27. aug 2012

posuvam temu.Ake rozpravky v roku 2012 ?

juhelle
24. dec 2013

My sa snažíme čítať kedy sa len dá, ale pozeráme aj počkaj zajac alebo niečo od disneyho. Teraz sa náš 3 ročný začal báť a rozprávky so zlými ujami odmieta (napríklad lolek a bolek).

Podľa mňa je pozeranie rozprávok dobré na osobný rozvoj dieťaťa rovnako ako čokoľvek iné. Samozrejme nie je dobré ho strčiť pred telku a nevenovať sa dieťaťu. Pri pozeraní videa treba vysvetľovať čo sa na obraze deje. My telku nemáme a tak pozeráme na počítači väčšinou z http://www.youtube.com alebo na http://www.familyzone.sk/category/detsky_kutik/.... Dá sa tam nájsť naozaj všetko. Krásne celovečerné rozprávky aj rozprávkové seriály ktoré sa k nám ešte nedostali.

janulik2008
28. dec 2013

Ahojte 🙂
môj bratranec od malinkata zbožňuje Mickey Mousea, Šmolkov a ešte Prasiatko Pepa keďže býva v CZ a bude mať 3 🙂

martina646
28. dec 2013

u nas zatial okrem spievankova a fiha tralala ide masa a medved, teletubbies. napriklad krtko ani psicek a macicka vobec nezaujali.

anega79
29. dec 2013

my sme niekedy pozeravali peppu pig, potom barbapapa / take postavicky celkom poucne to je aj ked na slovensku to asi ani nikdy nedavali, max and ruby, dora, diego, umizoomi. pekna je aj louie draw me a picture

z dvd mala rada aristocats, lady and tramp, lion king, ale dobu ladovu alebo madagaskar a podobne mi mala nechcela pozerat, ani bambi boji sa toho

gfb
27. jan 2014

rospagka je to najlepse aj pozerat 🙂

m_ij_ka
27. jan 2014

pat a mat, moja malá doslova žerie túto rozprávku 🙂

vulka
27. jan 2014

U nás je to roznorodé. 6-ročný syn má najobľúbenejšie: Pacho hybský zbojník, Medená veža, Wallé, Pat a Mat, Madagaskar a dokumentárny film- Kremnická mincovňa.

zuzzi08
27. jan 2014

u nás je to jednoznačne Mickey Mouse klub 🙂 je to krásna rozprávka a detičky sa učia počítať, rozoznávať farby, tvary a iné poučné veci. 😀

kika423
27. jan 2014

momentálne Macko Uško, Krtko, Máša a medveď, Pingu 🙂

sanemi
15. feb 2014

ponukam 220 celovecernych rozpravok na externom hardisku+bonus 28 3D filmov v super kvalite ,hardisk s 2 rocnou zarukou ,zoznam poslem na vyziadanie

buba183
15. feb 2014

UNAS je oblubena včielka maja, bambulka, maša, a cele rozpravky turbo,sobik a samozrejme od malicka spievankovo mame 28mesiacov.

studentka777
15. feb 2014

Dobrý deň, prosím Vás o pomoc pri výskume, ktorý sa síce týka primárne mamičiek autistov, ale kontrolná, porovnávacia skupina sú mamičky zdravých detí do 18 rokov. Vyplnenie trvá cca 15 minút. Potrebujem zozbierať ešte 20 dotazníkov za týždeň preto Vám budem veľmi vďačná za preposlanie či vyplnenie 🙂 . Dotazník je na tomto linku
https://docs.google.com/forms/d/1P1T3YBy5NZLOAc...

Ďakujem, ďakujem a ešte raz ďakujem 🙂

ivanaku
4. júl 2014

Ako pozeram, tak Máša a medveď vedie v poslednej dobe všade. Kedysi sa rozprávky čítali, potom pozerali v televízore a dnes už všetko len na internete, resp. na tablete, notebooku.

Ale ináč som objavila aj starú dobrú Bambuľku (http://www.veselerozpravky.sk/bambulka/), už som vlastne ani nevedela o čom to bolo. Stale som si myslela, že to bolo dlhšie a ono to má len 10 minút a 30 častí... Môže byť celkom poučné pre malé deti 🙂

norulakp
5. nov 2016

tu mám zbierku rozprávok pre malé deti, ktoré pozerá môj 2 ročný syn: https://www.youtube.com/channel/UCFnN_-gqcxoYUG...