Ako a kedy prebieha zapis do škôlky?

pimpulienka
9. jan 2013

Daju sa podat prihlašky do viacerych škôlok v okoli, či len do jednej? Ďakujem

gloria9
9. jan 2013

no to by aj mna zaujímalo ze kedy uz treba podat prihlásku

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sammy
9. jan 2013

Treba si obehat skolky, o ktore mas zaujem, zvyknu to mat vypisane na dverach. Byva to obdobie februar - marec. Prihlaska sa da podat do viacerych, nie je problem. Problem bude, aby dieta aspon do jednej vzali, kedze je teraz tak plno 😀

sympa1
9. jan 2013

sama si musis dat pozor kedy ktora skolka ma zapis, u nas to byva vypisane okrem nastenky v skolkach aj na webovej stranke mesta . prihlasky si mozes dat do viacerych...zo skusenosti u nas...riaditelka prichadza do školky okolo 7 a od 6 stoji obrovksy zastup rodicov aby sa dostali...lebo vezme mozno prvych 25 ...podla toho aka je velka skolka... len vyplnis prihlasku co ti da riaditelka a donesies potvrdenie od doktorky . a budes cakat na postu ci vas vzali....ak by sa stalo ze vas vezmu do dvoch naraz, vyberies si jednu skolku a druhej nahlasis ze nenastupite aby sa tak mohlo zaplnit volne miesto

dara76
10. jan 2013

v Ruzinove treba podat prihlasku, potvrdenu pediatrom (uctuje si za kazdu peciatku poplatok) , najlepsie hned 1.3. Prihlasky sa prijmaju do 15.3 . Dieta musi mat k 31.8 dovrsene 3roky :
http://www.ruzinov.sk/index.php?option=com_cont...

milka1978
10. jan 2013

neviem či sa dajú podať vicere prihlašky no my sme vypisovali prihlášku vo februáry a v marci sme mali zápis do škôlky a v máji - juny už si presne nepamätám nám doniesla riaditeľka domov rozhodnutie o prijatí dieťatka do škôlky na nasledujúci školský rok, tam som len podpísala papier, že som prevzala rohodnutie a že s ním súhlasím

ajka82
10. jan 2013

prihlasky sa vacsinou v BA podavaju v marci, ale treba si pozret konkretnu skolku... ja by som ti poradila dat iba jednu prihlasku(duplicitne by sa nemalo podavat), lebo pokial viem v niektorych castiach mesta sa stretavaju riaditelky a porovnaju sa mena...ti co maju duplicitnu prihlasku, su posunuti na koniec rozhodovania o prijati a nemusi zostat miesto...alebo ak by si si dala nahodou jednu preistotu a radsej by si tu prvu skolku, tak sa moze stat, ze ti ju vezmu do tej druhej(to sa stalo mojej znamej a teraz chce malu preradit do tej druhej skolky, lebo tam kde ju vzali jej prestalo vyhovovat kvoli praci)