Ako napísať odvolanie do škôlky a komu to poslať?

zuzi_83
7. máj 2012

Baby, viete mi poradiť ako má zhruba vyzerať odvolanie ak mi malú neprijali do škôlky a komu to treba poslať?Malá bude mať 3 síce až v oktobri, ale ja musím nastúpiť do práce a nemám ju komu nechať 😒 .Každá rada sa mi zíde, ďakujem Vám.

euffra
7. máj 2012

posielas to riaditelke skolky, ktora ju neprijalia a pises jednoducho, podavam odvolanie voci rozhodnutiu c..... ziadam o prijatie mojej dcery... narodenej... od oktobra 2012, z dovodu...

kepassa
7. máj 2012

ja by som napisala odvolanie a hned tam aj zasla za riaditelkou osobne aby sa nieco aj podarilo vybavit....

maca_p
7. máj 2012

podla mna staci, ak napises nieco v zmysle: odvolavam sa voci rozhodnutiu riaditelky MŠ o neprijati mojho dietata do MŠ od 1.9.2010 pod cislom pisomnosti ... zo dna .... z dovodu.... priloz pisomne potvrdenie zamestnavatela, prip. ak si rozvedena, slobodna, uved v odvolani, ze si osamela matka a jedna sa o tvoj jediny zdroj prijmu.

zuj
7. máj 2012

vzor odvolania najdes aj na nete, skus si dat do najbeznejsieho vyhladavaca "odvolanie do skolky" a len ho prepises/mozno ti pojde aj stiahnut...