Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako odhalit talent ?

Krúžky pre deti
silvinkaf
26. okt 2019

Ahojte, potrebovala by som poradiť.Máme doma 5 ročneho chlapca a chceli by sme ho prihlásiť na harmoniku-heligonku,len neviem ako to funguje. Ak nebude mať talen tak nám to povedia, alebo sa bude malý fislova trápiť? Nasilu ho jednoznačne nebudeme nútiť. Dakujem za každé info a radu

janickacrazy
26. okt 2019

@silvinkaf a chce tam ísť aj on či len vy to chcete? náš chodil 2 roky na keyboard a veľmi tam chcel ísť, no potom, ked zistil, že to nie je také ľahké, tak ho to nebavilo a aj učiteľ nám povedal, že na teoriu je veľmi šikovný, ale to hranie mu veľmi nešlo a odporučil nám, aby sme ho dali na niečo iné, ved skúsiť môžete a aj sami uvidíte, či ho to bude baviť a či mu to pojde

brendaa
26. okt 2019

@silvinkaf ahoj musi ist na talentovky, zisti blizsie info v zus. Ak ich urobi, zacne pomaly ak ho to bude bavit nadalej, to uvidite, resp. ucitel ti povie najlepšie ako mu ti ide🙂

dooodka
26. okt 2019

Nie v každej ZUŠ sa talentové skúšky robia. Treba prezistiť. Moja skúsenosť vez konkretizovania : talentovky nepotrebné, brali sa všetky deti, rodič zaplatil školné a bolo veľa aj netalentovaných ale hlavne bolo zaplatiť školné. Myslím že tie talentovky majú svoj zmysel v dobrom slova zmysle. Ale treba sa spýtať 😊

prevenar
26. okt 2019

@silvinkaf v prvom rade dieta musi mat vlastny zaujem o taketo nieco. vyjadrilo sa vase dieta ,ze chce chodit na takyto nastroj ? ..totizto nie je nic viac , ako vlastny zaujem a zo zaujmu potom prameni "talent" . zvacsa "talent" = viac trenovania , ako ostatni, koli tomu ,ze to daneho cloveka velmi bavi od zaciatku.

danaholanova
27. okt 2019

@silvinkaf A vy nepočujete či má hudobny sluch? Ja napríklad hrám a spievam a môj syn absolútne hudobný hluch, nikdy by som ho netrapila . Proste to počujem zato čo mám 18mes. z domova ten talent ma už teraz fúka do flauticky a zaujíma ho každá hudba či mu pustím operu alebo detské proste hudba zatiaľ ma len detské nástroje ale určite ho budem podporovať.

ptmt1011
27. okt 2019

Hlavne tousi chcieť to dieťa. Ďalej sa uvidí.. smai ti povedia vínka alebo nemá talent

Tu začni písať odpoveď...

Odošli