Ako prebieha zápis do škôlky?

other_side
27. jan 2009

ahojte, chcem sa opytat, ako prebieha zapis do ms? dnes sme zrovna citali na dverach skolky, ze ziadosti beru do... toho a toho datumu, len neviem, ci si mam tu ziadost napisat doma alebo tam staci len prist zo synom? dakujem.

sassi
1. feb 2009

kili, rok je velmi dlha doba, vela sa ešte zmení
čo sa týka jedla, u nas s adalo nosiť vlastne jedlo pre detičky, čo mali trebárs alergiu na KM a podobne
moja dcera zle jedávala, a učitelka mi sama navrhla, nech jej donesiem, take ake lubi
ale ja som to robiť nechcela, lebo by potom špekulovala
a dobre že som nenosila, postupne sa v kolektíve rozjedla, zvykla si a v predškolskej som sa pýtala, ako papá
a učitelka s nechapavym vyrazom mi hovori "my sme tu nepostrehli, že by mala problem s jedením" 🙂

inka tiež ked ju nakrmili nasilu, tak potom vracala, tak som radšej povedala, nech ju tam nenutia, radšej nech zle malo a ostane jej to, ako ked ju nakrmia a všetko vyvracia 😒

kili
1. feb 2009

však ja viem, že je to dlhá doba, preto sa tým ani nebudem zaťažovať a keď sa to do vtedy nezmení, tak to potom budem riešiť

sassi
1. feb 2009

kili a ty chceš dať už tento september, alebo počkáš ešte kym budu mať 3 roky?

kili
1. feb 2009

chcela som od tých 3r, čiže tak od apríla. ale možno aj od januára, keby sa dalo.

karcha
6. mar 2012

je pravda ze sa s detmi roby taky pohovor pri ktorom je aj detska psychologicka?nie je to hlupost

karcha
6. mar 2012

je pravda ze pri zapise do skolky robia nejaky pohovor s dietatom a musi pri tom byt aj detska psychologicka?

horana
6. mar 2012

Mozno v nejakej vyberovej?
U nas - obycajna statna - dieta na zapise ani nie je, dojde mama, ukaze svoj obciansky, rodny list dietata a dieta je zapisane. Dostane prihlasku ktoru vypise (adresa, odkedy nastup, potvrdenie lekarky ze je zdrav. sposobile a na ktore jedla bude chodit - cize ci len polden alebo aj olovrant). To je vsetko.

ivett1
6. mar 2012

@karcha nie, pri zápise je len rodič a ten odovzdá prihlášku- t.j. žiadosť o prijatie s potvrdením od lekárky o očkovaní (u nás)... 🙂
ale...pohovor sa robí pri zápise....do základnej školy 😉

karcha
7. mar 2012

@ivett1 no to ja viem ze do zakladnej sa to roby preto mi stoji rozum nad tym preco nieco take robia v MS

ivett1
7. mar 2012

@karcha do žiadnej štátnej MŚ pohovor nerobia...možno len ukážkovú "otvorenú hodinku" pre mamičky s deťmi, aby ukázali budúcim 3 ročným škôlkárom, ako to bude vyzerať v MŠ...teda neviem, odkiaľ máš takéto informácie 😉
Možno v súkromnej, alebo výberovej ...ako už spomínala horana...

monika74
7. mar 2012

@karcha to nieje vôbec pravda.Ja som bola tiež už pre prihlášku a idem ju dať potvrdiť k lekárke.Jedine čo mi bolo povedané doniesť žiadosť čo najskôr pri tých menších deťoch aby bola šanca na prijatie.Pohovor je naozaj výmysel.

habibi78
7. mar 2012

@karcha to sa robi pri zapise do skoly 😉

karcha
10. mar 2012

to bola normalna Mš na dedine nechapem preco robia take caviki zo skolkarmi ved co tam na nom bude analizovat?fakt nechapem ale uz mi viaceri povedali ci to nebude kvoli malim cigancatam take kraviny

paja74
9. jan 2014

Chcem sa opytat... Tu prihlasku ste si z MS vyzdvihli v dnoch zapisu, alebo si ju treba vyzdvihnut pred zapisom a na zapis ste ju uz doniesli vyplnenu?

jujka
9. jan 2014

mozem dat prihlasku do dvoch ZS alebo iba do jedneho?

janulienka1603
17. jan 2014

Ahojte. Chcem sa spýtať, či tu náhodou nie je mamička zo žiliny, ktorá mi vie poradiť školku na vlčincoch? Kedy je zápis? dakujem za všetky informácie 🙂
:-P

yvkay
19. jún 2014

@monika74 ahoj.Mozem sa opytat,ziadost do skolky ste si pisala sama?Potom vam daju prihlasku?Dakujem za odpoved.

monika74
19. jún 2014

@yvkay pre ziadost trebs ist do skolky a tu treba potom vypisat

yvkay
19. jún 2014

@monika74 dakujem🙂